Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

juliet221
11. jan 2010

pridala som dnesne foto nasho macka baculateho 😀

vinka
11. jan 2010

Kriste Juliet tak krásne fotky som ešte nevidela.Nádherné.Ale to isto sa bude na ocka podobať.Už to na tej fotke vidieť. 😀 😀

juliet221
11. jan 2010

tak to hej ale este sa to moze zmenit. uz chcem len album kupit ked uz mame take pkne fotky tak nech sa uchovaju 😀 😀 😀

vinka
11. jan 2010

Jasné nech má junior pamiatku. 😀 😀 😀

juliet221
11. jan 2010

tak to hej . neska tu dajak bieda nikoho tu niet. uz nech je zajtra nech viem vysledky.nechcem ist zasa do nemocnice

vinka
11. jan 2010

Ale neboj.Už nech to máš šťastne za sebou. 😉 Juliet keby tu Vinka nepísala tak tému uzamknú,že tu nikto neprispieva. 😀 😀

petikd
11. jan 2010

Ahojte
Jooj Maji ja ved ked aj napíšem,tak si to pomali nik nevšimne 😀 😀
Dani hej blíži sa nám to,dakujem 🙂
Juliet dúfam,že vyšetrenia dobre dopadnú,aby si si užila dni pred príchodom malého,doma 🙂

juliet221
11. jan 2010

dufam ze budu ok. a nezda sa mi zeby sa s tym malo lezat v nemocnici. aspon mne sa to zda cudne . co by som robila v nemocnici .ved je to otazka krvy a ne ze sa namaham. no neviem

vinka
11. jan 2010

No Petka minimálne ja si to všimnem. 😉 😀

vinka
11. jan 2010

Dnes mi ide kôn jak v lete na saniach tak idem ja pracovať na fotečkách.Sestre pripravujem jej svadobné.Robím ich viac.

vinka
11. jan 2010

Jáj ta vás tu bolo vela. 😀 😀

danciacik
11. jan 2010

Ahojte, no sa idete roztrhnúť od písania nestíham čítať 😀 .
Peti neboooj ja si ťa všííííímam aj tu poctivo a aj na Face tiež 😉

vinka
11. jan 2010

No vidíš.peti.Všímajú si to tu všetke len píše Vinka. 😀 😀 😀 Ale ja rada posuniem tému do predu. 😀

vinka
11. jan 2010

No zamykám dobrú noc. 😉

sipcek
11. jan 2010

ahojte,chcem vas len pozdravit,ja strikujeeem a param uz mi to nejak lezie na nervy ale ked som sa na to dala a som skolak co na vlastnych chybach sa uci 😝 ale uz len rukavy a golier a som zasa vasa.
idem pozriet fotecky 😉

sipcek
11. jan 2010

no vinka teda ty mas talent,teba je doma skoda,chystas sa este na jedno dieta?ci vyuzijes svoju energiu aj na nieco ine?

sipcek
11. jan 2010

vinka si asi vypla kona tak pa a zamykam.
chulietka fotky nadhera,drzim palce,nech ste coskoro traja zdravi a vonavucki 😀
joj zeny pekne su tie vase deti 😀

petikd
12. jan 2010

Ahojte.Odomykám 🙂
No tak nám zase sneží,som zvedavá dokedy to vydrží 🙂
Juliet noaozaj krásna fotka 😉

vinka
12. jan 2010

Ahojte babenky.Tak ja som už hore hodinu a pol.čakám,že sesternica sa zapne na skype.Chce sa naučiť pracovať v gimpe. 🙂 Tak ju idem učiť. 🙂

juliet221
12. jan 2010

ahojte.prave som vstala.v noci som mala pocit ze uz idem rodit ale nastastie to preslo.

vinka
12. jan 2010

Juliet teraz to môže už prísť každý den.Mne sa Damián narodil 10 dní pred termínom. 😉

dancat
12. jan 2010

Ahojte,Julietka ja som mala termin hned na zaciatku februara a maly sa narodil 25.01. ...jaaaaj uz to moze prist kedykolvek....jaaaaj kraaasa,mojej kamoske sa v nedelu narodil Jakubko ... 😵 😵 😵 a ja ceeeeeeem,ale nestaci len chciet ehehehehhe

dancat
12. jan 2010

Vinka kukla som foto,Chiara uz riadna fešanda.....sak ona uz polročka bude mat 😵 my teraz ideme oslavovat,v nedelu krstniatko ma jeden ročik a na buduci tyžden môj velky fešák 3 rôcky 😵

juliet221
12. jan 2010

no uz som doma.tak tych trombocitov mam stale male ale neni to vraj az take zle.ze uz mali aj menej.zajtra sa mam ist hlasit do nemocnice. vraj by si ma uz mali z nemoznice volat.moj doky hovoril daco ze sa mam ist ukazat a v podstate dohodnut co dalej ci sa budem chodit na kontroli do nemocnice abo dalek svojmu dokymu.aspon ja som to tak pochopila

andrejka10
12. jan 2010

No vidíš, Juliet. Teším sa spolu stebou. A malý je prekráááásny. Musíš sa veľmi tešiť. 🙂

andrejka10
12. jan 2010

Ten kôn dnes nejde ani mne. 😨 Malá Sára zaspala, tak si idem rýchlo zmyť vlasy. Nedovolila mi to ráno, keď som sa sprchovala. Čhúďa malé, bojí sa bubnovania sprchy do vane. To je jej novinka. 😵

juliet221
12. jan 2010

to vies ze sa strasne tesim. uz si ho predstavujem v naruci. a par hodin utrpenia prezijem 😀

andrejka10
12. jan 2010

Aké utrpenie, pozri sa, poniektoré sme si to zopakovali aj dva, tri krát. 😀 😀 😀
Uvidíš, ten malý zázrak, to je niečo úžasné. Normálne ja sa vytešujem aj za teba 😀

juliet221
12. jan 2010

tak to hej to tak byva jak moja kamoska 2 mesiace poporode hovorila ze dalsie uz ne a teraz ked uz pomaly zabyda na tu bolest tak uz rozmyslaju kedy zacnu na dalsom. 😀 😀 😀 ze kolko rokov chcu mat odstup medzi detmi.ja bi prila tka kolo tych 2 rokov

juliet221
12. jan 2010

pridala som foto dnesneho ulovku 😀