Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

stresmenka
13. jan 2010

ahojte maminy,
tak tu niet nikoho .-( my sme boli ddnes na ten ult. srdiečok s obidvoma chalanmi tak Dadko to má OK nie je to šelest ale má shrubnutý svala preto sa to javý ako šelest chvala bohu kontrola až za rok, ale majovi nevie prísť na to s čoho to búšenie a kolísavý tlak má tak máme ísť na ďalšie vyšetrenie má mu spraviť naša doky komplet rozbor krvy a mám sa pýtať aj na vyšetrenie štítnej žľazy tak som zvedavá, lebo denne berie lieky na ukludnenie čo mu tak srdce búši ☹

vinka
13. jan 2010

Juj Bianka nech sa vám dá do poriadku lebo zo srdiečkom niesú srandy.A už vôbec nie u takého mladého človeka. ☹ ☹ No ja mám už další mesiac hotový.Idem ja do hajan.Zamykám dobrú nocku.Sipcek zamkni riadne ked prídeš. 😉

sipcek
13. jan 2010

ahojte,som vas len skontrolovat prisla.
juliet,ja som chodila na kontroly kazdy druhy den po termine,rodila som 2 tyzdne po nom vyvolavackou,nechcelo sa jej na svet.
Dnes sme mali na navsteve Anicku s Maroskom,sa mu tak pekne rozviazal jazyk 😀 a Anicka taka sleha,pochudnuta,no radost pozerat 😀 😅 (anicka nie som lesba 😀 len si sa mi pacila 😀 )
Vinka ja si myslim,ze Chiara je este mala aby sama sedela,ved Saska tiez neskoro zacala sediet a trvalo jej dlho,kym sa vedela pretocit z bruska na chrbatik.Viem,len ze som sa skoro do 10 mesiaca bala nechat malu samu sediet aby sa mi neprekotila dozadu.tak drzim palce,nech ste ok.
este pozriem fotky a zamykam,pa

miavin
14. jan 2010

dobré ránko - odomykám
stresmenka - joj, tak držíme palce, no nič príjemné, ale určite to bude v pohode - fakt držím pršteky...

juliet221
14. jan 2010

dobre ranko. miavin co tak skoro ?

danciacik
14. jan 2010

Dobré ránko.
Nestíham sa vám venovať, len vám musím napísať, že Nurofen pre deti číslo šarže 909 263 je jedovatý. Ak ho máte doma tak ho vyhoďte. Už sa niekoľko detí otrávilo. Píšu to v Novom čase.

vinka
14. jan 2010

Ahojte baby.No jak dobre že používam len paralen. 😀 No ja varím obedík.Polievku zapraženú a dukátove buchty.To ma zas budú deti milovať. 😀

juliet221
14. jan 2010

ja budem dneska varit cestoviny s omackou z nivi 😀 😀 😀

juliet221
14. jan 2010

pridala som nejake foto mojho brusiska. som ako slon 😀

vichrica
14. jan 2010

Ahojte. Sme dnes pri babke, lebo mala Laura v noci teplotu a nechcem s ňou ísť von.
Už finišujem s učením. V pondelok mám štátnice, tak na mňa myslite 🙂
danciacik - to fakt??? Teda, hneď idem pozrieť, aké máme číslo.
stresmenka - držíme palce Majovi
vinka - ani moja Laura nechcela byť dlho na brušku. Každé dieťa je iné. Nič si z toho nerob. Neboj, o chvíľku bude aj sedieť.
juliet - vôbec nie si ako slon 😉

petikd
14. jan 2010

Ahojte.
Ja som hned pozrela ked som čítala noviny,my nemáme ten zlý 🙂 Maji ja len nurofen,lebo paralen sme skúšali a lepšie nám zabral nurofen,ale zase čipky iba paralen 😉
Juliet ale niesi ako slon,tak akurát a ked si len 9 pribrala 😉 ja som pribrala 23,brucho som mala jak na dvojčatá a ked sa Damián narodil,tak mi povedali,že si mysleli,že bude mať aspon 5 kíl a on mal 2780g 😉

juliet221
14. jan 2010

vichrica dakujem za potesenie, budem ti drzat palce. verim ze to dobre dopadne 😀 😀 😀

petikd
14. jan 2010

Kati budeme na teba myslieť v pondelok 😉
Bianca juuj,tak nech Majovi pomôžu 😉

miavin
14. jan 2010

ahojte
Kati - budeme na teba myslieť s Alexíkom - a držať palčeky....
juliet - nie si vôbec ako slon, to mne mm hovoril hroch - ja som pribrala 20 kg a 10 mi ostalo....no ja som ako slon....krásne bruško máš
dani - dík za info - my máme tiež dobrý bola som pozrieť
vinka - aj ja chcem buchtičkyyyyy
ja som si včera robila cestoviny so smotanovo - syrovo-cesnakovou omáčkou a plody mora do toho - mnam ešte teraz dojedám poslednú dávku a idem robiť čínu, dnes dojde manžel, tak tu zase nebudem...

petikd
14. jan 2010

Juuj Mirka tak sa tešíš,že budeš mať mužíka zase doma 🙂
No mne ostalo 17 😠 😀
Ja dnes robím špenátovú polievku,len sa mi nechce ísť čistiť zemiaky 😒

miavin
14. jan 2010

peti - tak urob s haluštičkami - máš to jednoduhšie.....
hej teším sa - zas na 4 dni bude doma 😀

petikd
14. jan 2010

Mirka ved tam dávam aj halušky ale vyrím na 2 dni,tak som musela aj zemiaky a teraz neviem či stihnem uvariť kým pôjdem po malého 😒 ...juuj neskoro som začala ja lenivá 😀

andrejka10
14. jan 2010

Ahojte maminky. Ja len na skok. Boli sme včera v poradni. Sára váži 8040g a bude mať v sobotu 5 mesiacov. 😀 Buchtička malá. Ale nás zaočkovali a mali sme ťažkú noc. Ešte ráno o 5hod. teplota 39,1 ☹ Už je hore a plačenká - útekám

miavin
14. jan 2010

andrejka - fíha, riadna bambuľka - chutí jej papaníčko - to je dobre.... a držím palčeky, nech teploty ustúpia.
no nás čaká očkovanie koncom februára - to bude darček pre malého 😀

vichrica
14. jan 2010

juliet, petikd, miavin - dík za podporu 😵 ň
andrejka - držíme palčeky, aby teplota zmizla. My dnes cez deň už nemáme, ale uvidíme, aká bude noc.

adrina
14. jan 2010

ahoj babule...nejako vás zanedbávam 😉 😉 😉 ale akosi sa mi blbě začal rok,tak som v kuse niečo riešila..hádam bude dobre.....už 🙂 🙂 🙂
Damík len blaboce a nič mu nieje rozumieť 😀 😀 😀 , Matúša už prestala baviť škola 😀 😀 😀 ..trocha skoro..hehhehee..a moj puberťák mutuje...to je ale smiešne...ale pred ním sa nesmeje 😀 len keď ma nevidí
ja má na obed kuraciu polievočku,ryžu a mäsko..nič extra,lebo moje bambušky neznášajú experimenty..len klasika 😒 😒 😒 a ja by som sa vedela vyšantiť v kuchyni
baby..poradte mi nejakého dobrého zubára/ku...Matúšovi treba vytiahnuť zlomenú stoličku...juuj..to bude show 😝 😝 😝
kati..držím palčeky
juliet..už sa ti to kráti....a to si ešte nevidela slona 😀 😀 😀

andrejka10
14. jan 2010

Maminky, juj, na druhej strane naša téma. Bleeee. 😀
Vichrica, držím palce nech to máš čím skôr za sebou. A ďakujem za podporu 😉
Miavin, aj tebe ďakujem za pekné slová, potešili. 🙂
Julet, vôbec nemáš veľké bruško. Také akurát tehulkovské. 🙂 Pristane ti.
Stresmenka, dúfam, že to nebude také vážne s tým srdiečkom. Držím palce. 😉
No a malá zase plače utekááám, hlavne, že budeme na zase na prvej strane 🙂 🙂

petikd
14. jan 2010

Ahojte.
Andrejka aj ja vám prajem aby prestali teploty 😉
No vytešujem sa,lebo mi už prišiel notebook 😵 teraz už len ho nainštalovať,počkať na mode,dať do poriadku tento PC a predať 🙂
Polievku som stihla dovariť,kým som šla do škôlky 🙂 aj v škôlke mali špenátovú,to je dobre,lebo tak je ten vytamín čo Damčo potrebuje 🙂
Juj a všimla som si,že vierapp má v albume fotky bábatka,Vieri už sa vám narodila? 🙂

anickamaros
autor
14. jan 2010

ahojte maminy ako sa mate?
ja celkom dobre marosko spinka a ja vegetim.uz bol hore ale zas zaspal len nech spinka aby vydrzal do 22.00 lebo ideme po tatika pride vlakom.
joj v sobotu oslava aj sa tesim aj nie ale dufam ze vsetko dobre dopadne.ved budeme len svoji.
peti aj ja som si vsimla ze vierka uz ma v albume babenko tak jej prajem vsetko k babenku hlavne nech su zdravy 🙂

vinka
14. jan 2010

No baby ked tu niesom tak často aspon mám čo čítať. 😀 😀 😀
Miavin joj moja to si mala prísť hned tu také veci buchnú.Ale boli supééééééééér.To mám recept z jednej českej stránky ale je perfektný ten recept. 😉
Vichrica budeme všetke myslieť na teba.Ty si večný študent neboj štátnice dopadnú najlepšie ako sa len dá.Si šikovná. 🙂
Andrejka to čím krmiš tú dievku slaninou?Tá moja je staršia a ledva sme prekročili 6 kíl a vy už skoro jak Vivien vážite. 😀 😀 A čo teplotky už prešli? 😕
Juliet ta kde jak slon.Si robíš z nás plnoštíhlych srandu čo? 😠 😀 😀 Ja som bola pri Chiaru už 100% slon a slonom som dodnes moja.25 som pribrala a 20 na mne ostalo. 😠 😠 😠 😠 Tak teraz hovor niečo o slonoch moja.Si prekrásna s tým bruškom. 😀 No ja už pracujem na mesiaci máj 😉 Snád do konca roka to aj stihnem. 😀
Adi vyrieš všetko k tvojej spokojnosti. 😉 Jáj už aj ja chcem mať doma puberťáka. 😀 😀
No už som napísala román a idem niečo urobiť na mojom kalendáre kým sa Vivien pekne hraje a Damián trénuje.Joj baby zabudla som vám povedať,že o týžden v piatok Damiánko aj s ockom cestujú do Brna na preteky.Minule odtial nedoniesol nič tak teraz dúfam aspon jednu prinesie. 😉

petikd
14. jan 2010

Maji budeme Damiánkovi silno držať palce,nech sa mu darí 🙂

juliet221
14. jan 2010

jej vinka dik za utechu.tak mozno nevyzeram ale citim sa tak.a ten kalendar to ako robis? na nejakej stranke abo kde 😀

anickamaros
autor
14. jan 2010

vinka no ja si tak ako ty schudla som min po malemu ale teraz sa to uz dava pomaly dokopy jeden helikobakter a som pomaly tam kde som bola 😀
juliet takze ziadna tazka hlava vobec nie slon

danciacik
14. jan 2010

Ahojte babulky.
No tak som sa k vám trošku dostala. Akosi máme toho veľa. Veď to poznáte. Vždy niečo riešime.
Larkine testy v Smokovci dopadli dobre - respektíve nič nenašli tak čakáme ešte na výsledky testou na mukoplazmy a chlamýdie od pediatričky a potom máme všeetko a ideme to do Smokovca uzavrieť.
Vybavovali sme si dve rodinky ubytovanie v kúpeľoch Lúčivná ale nemôžme ísť na menej ako 28 dní a stojí to 500 EUR tak nejdeme. Tá druhá rodinka ide ale budeme ich navštevovať - tak sa teším. 🙂
Kati - držíme palce
Maji aj Damiánkovi držíme palce.

vinka
14. jan 2010

Dakujeme babenky.Juliet už som spomýnala,že pracujem v programe gimp a cez ten program.no pridám prvé 4 mesiace 😉