Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

miavin
20. jan 2010

slávka - jéééj to je fajn, držím palčeky, naapíš viac - ako to trojičky zmákli v škôlke a čo ostatok....
majuska - držím palčeky, nech to s Damčom dopadne na jedničku - určitee to bude dobré

vinka
20. jan 2010

Majuška no daj nám potom info.A dávali ste mu niečo na chutenstvo?

majuska1988
20. jan 2010

no ako davali sme mu pikovit a taky detsky caj na chud do jedla a teraz nam povedal doktor ze by sme mohli vyskusat ten nutridring to je taky napoj ako nadrada za jedlo ale on to ani pit nechcel takze nas poslal na to gastro. lenze tam sa objednava a az 2.februara sme objednany takze teraz len cakame. je mi z toho na nic ked kazdy den musim nieco tlacit damimu do ust a jeho napina a nechce len mlieko a este par krat si do daco zahrizne a to je vsetko. ☹

petikd
20. jan 2010

Juuj Majuska tak dúfam,že mu pomôžu 😉

petikd
20. jan 2010

Ta čo to baby zamknem? 😉

petikd
20. jan 2010

No tak pre istotu zamykám 🙂 Dobrú noc

sipcek
20. jan 2010

ahojte,
majuska potesim ta-my mame to iste,len rozdiel v tom,ze mala by len cokoladku a cukriky jedla,ale este nevie ako syr chuti,lebo len ovonia a uz nechce.chlieb je len par hryzov-celkovo pecivo nemusi,tiez do nej tlacim co sa da.odmalinka.kamaratka mi hovorila,ze jej dcera brala nato peritol,ked pojdem k lekarke sa jej na to opytam,budem drzat palce,nech sa rozpapate.
ja cakam muzicka,a pojdem do hajan,mala zle spi,sa jej zle dycha.tak papa,uz je tu chlop moj.zamykam

vinka
20. jan 2010

No ja som scraboovala tak idem ja do hajan.Dobrú nocku babenky. 😀 Zamykám. 😉

anickamaros
autor
20. jan 2010

ahojte maminy dobry vecer 🙂
ako sa mate a co mate noveho?
ja ani tak nic moc.zase ma strasne boli hlava a neviem ako dalej ked neprestane do tyzdna tak pojdem k doky nech pozrie ze co to ci sa tam zas nerobi cysta alebo polip 😒
sipcek a co je saske ze sa jej zle dycha?
marosko je zatial zdravy tak uvidime ci nam to vydrzi a ako dlho.
citam ze miavin sa chysta koncom roka na dalsie babo mirka tak drzim palce aby vam to vyslo.
ja este nechcem prve sme neplanovali tak som povedala ze druhe chcem planovane a chcene aby sme sa tesili a nie boli v strese.ja by som chcela tak za 8 rokov.
tak uz som tu asi sama tak idem zamknut a idem spat
zamykam dobru nic

sipcek
20. jan 2010

anicka neviem,upchaty nostek nema,ale chrape,tak neviem ci aj my nebudeme patrit do skupiny deti s problemom s nosnymi mandlami.inak nie je chora.zajtra ma dojst Martinko sa k nam hrat ale teraz neviem ci doobedu alebo poobede,ked chces prid aj ty.zajtra budem varit sosovicovu polievku a lasagne,sa tesim uz teraz na to,trosku si dam aj ja,urcite neodolam.Mozno pojde Borko pre svokru v sobotu,tak uz teraz mi je smutno,nemam rada ked som doma sama a uprimne nezavidim maminkam co su same a manzelia na tyzdnovkach.Svokor mi to neulahcuje,dnes plakal,teda alkohol za neho plakal.Furt sa bojim,ze ho kantne akurat ked budem doma s malou sama.joj ako to nemam rada.keby boli Martinine deti zdrave tak ideme aj my s nim.no nic,idem spat,bru noc.
zamykam 😀

anickamaros
autor
20. jan 2010

joj dani nepridem urcite.maros ide zajtra prec tak musim navarit a pobalit ho a tak.
len sa zabavte.
a kde je svokra ved som ju este dnes videla.
no chod uz bubat dobru noc

sipcek
20. jan 2010

ona sla pomoct Martine do NZ,je chora a deti tiez,tak nevladze a ma taku hlupu svokru,ze jej nic nepomoze a ma ju za rohom.co ti poviem,psycho.som rada,ze mam zatial len Sasku,klobuk dole maminky co mate viac,neviem ci by som to zvladla ja mat maly vekovy rozdiel deti.dnes mi mala odvravala a nakoniec povedala "jebem ti oko"to po tatikovi,pocula ho 😠 😀 no,bude to s nou zaujimave 😀 pa

anickamaros
autor
20. jan 2010

och boze tak aspon ze mamka sla chudak martina 😖
dani ti poviem ze ja by som vobec nezvladla viac deti momentalne.mozno neskor ano ked bude marosk osamostatny.
veru klobuk dole pred viac detnymi
no ma slusny slovnik ide dobrou cestou 😀

anickamaros
autor
20. jan 2010

a uz spac petrikova ku borkovi a pracovat na druhom nech sa mam s cim pobavit 😀

sipcek
20. jan 2010

😀 no to vies,ze budeme pracovat 😀 v lete sa pobavim s Marcelinym babatkom,potom s Adinym babatkom,na moje mam este casu,kupim na narodeniny Saske popku,tak aj tebe poziciam 😀

sipcek
20. jan 2010

tak sa mi nechce spat,som poobede spala so Saskou do piatej 😅 sa mi nechcelo pocuvat svokra a cumiet na telku tiez nie,pratat tiez nie,zehlit tiez nie,bohovsky napad to bol ist spat k nej,teraz neviem kto mi oci zavrie,Borko spi tu na gauci,tak neviem co so sebou,nemozem zaspat vrrrrrrrrr,ale uz idem skusit ci sa mi podari.pa.
a uz nepis,lebo potom odpovedam a potom cakam ci budes pisat ci nie,chcem mat posledne slovo 😀 😀joj mala place,pa

vichrica
21. jan 2010

Dobré ránko. Po dlhom čase odomykám 😀

juliet221
21. jan 2010

dobre ranko 😀 😀 😀

vinka
21. jan 2010

Dobre ránko babenky.Akurát mi priniesla poštárka rozhodnutiie,že mi prizávajú 256 eur rodičák.Joj ale sa teším. 😀 😀

vichrica
21. jan 2010

Včera sme sa na plavárni dobre vyčvachtali 🙂
O chvíľu sa chystáme na nákup, a potom budem variť obed.
majuska - držíme palce
juliet - dobré ránko

vichrica
21. jan 2010

vinka - supeeeer, aj mne uznali

juliet221
21. jan 2010

tak to sa tesim svami. verim ze kazde euro k dobru pomoze 😀 😀 😀

vinka
21. jan 2010

Anicka Danka keby ste museli zvládli by ste.To príde dáko samo.Isto by Maroško nemohol byť do 22 hore. 😀 😀 Ale by pekne o 19.30 šlapal do hajan lebo by si si chcela tiež oddýchnuť. 😀 A Sašky by na obed tiež nespala do 17 ale o 14 by si ju budila aby večer zaspala pred 20 😀 😀 😀

majuska1988
21. jan 2010

dobre ranko maminky.

petikd
21. jan 2010

Ahojte
Maji supeeer,jooj verím ti,že máš radosť 😉 Moja a ja mám len jedno dieťa a to musí okolo 20 šliapať,žeby som si oddýchla 😀

vinka
21. jan 2010

No ja som konečne dožehlila.žehlím už dva dni.No nie žeby toho bolo tolko. 😀 😀 Ale niečo vošlo do žehlenia včera a potom som už nezačala žehliť.Tak som to zvládla teraz.Chiaru som si dala do stoličky v kuchyni a normálne ako ma sledovala pri žehlení začínala driemať.Som nanu pôsobila s tou žehličkou hypnoticky. 😀 😀 No idem nakrmiť Vivinku nech ide tiež spať.A ja sa môžem hrať s fotkami. 😀

anickamaros
autor
21. jan 2010

ahojte maminy.
jej vinka priznali ti rodicak mna sa to uz netyka a ani ma to moc netrapi no so uz ten mesiac.
ja akurat varim hraskovu polievku a co dalej to neviem ale asi bryndzove halusky.
no nic idem nieco robit mam zehlenia plnu kopu a mm dnes ide prec tak ho potrebujem vystrojit.
tak zatial ahojte

vinka
21. jan 2010

Anicka dnes? 😕 Ja som myslela,že tvoj muž chodí na týždnovky a cez víkend je doma.No dievky už spia tak mám zas chvílu oddych 😀

anickamaros
autor
21. jan 2010

vinka ano dnes tak mu to vyslo musi ist na vykend tak co uz.co narobis praca je praca 🙂
ze dievky uz spia no moj marosko pojde tak okolo 15.00 ked vobec pojde

petikd
21. jan 2010

No ja tiež už pôjdem dať Damča spať,len mu vychladne polievka,potom starkej a oddych 🙂