Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

petikd
18. nov 2009

Baby Damián si vtrepal lentilku do nosa ☹ Ale už je von,som mu najprv s vysávačom a nešlo tak som mu s pinzetou,bože to je truľo 😒
No a chystám sa sním na krčné,lebo sa nám vidí,že zle počuje a vždy má ako keby sopel v nose a nejde ani s odsávačkou ani smrkať 😒

miavin
18. nov 2009

peti - júúúj ta to čo ho napadlo???? bože, ešte že si ju nevopchal nejak hlboko. no ak má takéto problémy - určite choďte skôr....netreba to odkladať.....
baby - poraďte nejaké golfáče..... lebo vôbec neviem ktoré sú dobré, ak máte skúsenosti.

danciacik
18. nov 2009

Ahojte. Tak my sme tu mali poobede Zuzku s Alexom. No deťom trvalo trošičku kým sa začali hrať ale potom sa tak krásne hrali až sme neverili.
Peti no tak to určite choďte a daj potom vedieť.
Mirka golfáče ti neporadím lebo ja mám šporťák Sprint a ten by som za nič na svete nemenila a to som ich vystriedala teda hojne 😀

vinka
18. nov 2009

Petka to my ked sme boli ako deti tak som sestre vopchala do nosa goralku. 😀 😀 Lebo sme sa hrali na doktorku a to boli kvapky. 😀 😀 Otec jej to tiež vyberal pinzetou.Ale ma vtedy sčapal. 😖

petikd
18. nov 2009

Maji aj môj brat si vtrepal guličku ked bol malý 😀 Bože ale bol Damián vystrašený 😒

vinka
18. nov 2009

Tak to mu verím.No dobre,že sa nedostalo dalej.Ale lentilka by sa mu asi rozpustila v nose. 😀 😀

petikd
18. nov 2009

Ved to,že už sa mu rozpúšťala 😀 Ja som si myslela,že on kýchol a sa mu dostala do nosa,lebo ked za mnou prišiel už bola bezfarebná 😉 A ešte dobre,že to bola len taká malá polská.A možno ani to nieje dobre,možno by tie klasické veľke nedal do nosa 😒

adrina
18. nov 2009

miavin..ja mám golfáče chicco multiway a som s nimi veľmi spokojna🙂)))
akurát pozerám panelak...nové nemám nič...akurat som bola obzerať hodinky,lebo už mám pocit,že som dosť veľká,aby som konečne nejaké poriadne mala...len ešte musím nájsť sponzora...čo mi ich kúúpi 😀 😀 😀 😀 😀

danciacik
18. nov 2009

baby chcem vás poprosiť, vo voľnej diskusii je téma za zachovanie česko-slovenského koňa, lebo v novej verzii chcú oddeliť - teda nebudú spoločné česko-slovenské témy. Čo mi je dosť ľúto. Ak chcete zachovať československé fórum tak tam prosím napíšte. Ďakujem. 😉

danciacik
18. nov 2009

Nooo ale vás tu píše, že sa nepretrhnete. 😀 😀

gajana1
18. nov 2009

Ahojte
Maji ale mi chceme len taku obyčajnu posteľ detsku posteľ do dlžky 180cm
baby margot nechcem ani vidieť je mi z nej tak zleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😢

adrina
18. nov 2009

dani...noo..sa nesťažuj.....ja nakukujem a nemám ani na čo reagovať 😀 😀 😀

mammy81
18. nov 2009

panecku tu to mrie nejako 😠 😠

Peti no co tie deti nevymyslia,ja by som asi aj spanikarila.to si mu normalny vysavac k nosu prilozila???sa tu rehlim a si to predstavujem zeby som to spravila Sophie ta by mala sok na cely zivot. 😀

vinka
18. nov 2009

Gajana no to sa ti divím lebo je to investícia do budúcna.No ale ako chceš.Ja osobne by som už riešila postel rovno na dlhšie.Aj Viva už má poriadnú postel.Podla mna je to zbytočné.Ale presviedčať ťa nebudem. 😉
No cicky idem ja do hajan.Tak zamykám a záverečná. 😉

adrina
18. nov 2009

nikto neprispieva už...ja som si v rámci narodenín,keď už budem o rok staršia.tak som začala normálne cvičiť...60brušákov a krútila som sa na koliesku...jááj...som zvedavá,ako dlho mi to ostane..lebo po 35ke sa vraj kila samé lepia...tak sa musím pripraviť za ten rok,aby sa mali na čo 😀 😀 😀

sipcek
18. nov 2009

ahojte,Mirka vsetko naj naj naj,vela zdravia hlavne,lebo bez toho je nanic 😉

tak som ulozila oboch,co vam poviem-Saske som uz rano vysadila Trifet,ze je po kasli a ona sa vecer v posteli nevedela dokaslat,taky hnusny suchy kasel ma,tak uvidim ako rychlo sa nakazi od Borka a budem asi aj ja volat do Smokovca lebo to uz nie je normalne ☹ ved to dieta z choroby do choroby.
Borkovi nasadili atb,bojuje o 106 ale dnes mu aj slza vysla,lebo ma zapalenu priedusnicu a strasne ho to boli ked kasle.Uz som aj ja unavena z toho,nevladzem a len sa modlim aby sme sa nenakazili,hlavne Saska,ale davam jej take 2 dni ☹ 😢
dnes by som chcela dopozerat ten film,poobede som sa k nemu dostala na taku slabu polhodinku,potom Saska vstala a nechcela som aby to aj ona pozerala,vola sa Rukojemnici a je taky akcny thiller.

vinka
18. nov 2009

Adi nieje pravda.Mne sa začali lepiť po 30-ke a už svine aj ostali. 😀 😀

sipcek
18. nov 2009

adri ty si maska,ja este 35 nemam a kila sa same na mna lepia 😀
peti-maly bude mat asi zvacsene nosne polypy,svagrinej dcerke toidu vyberat,lebo uz ani nosom nevie dychat a tiez zacina slabsie pocut.Ono vraj ked je tam zapal takto tlaci na ucho,vsetko je to prepojene,tak preto musia vyberat,tiez sopliky nema len je to cele zvnutra spuchnute.budem drzat palce nech sa vas to netyka.
Adri a ty kolko budes mat rokov?

sipcek
18. nov 2009

vinka a ty co chces vyzerat ako kosť a koža?ja radsej ako krev a mleko 😀 len mohlo by sa to trochu spevnit lebo sa mi trasie vsetko ako huspenina 😀

sipcek
18. nov 2009

ok tak zamykam 😉

adrina
18. nov 2009

baby 34 😀 😀 😀 tak rok budem bojovať...aby som bola kosť a koža...ked už po 35sa tak lepia... 😀 😀 😀
primknem 😉 😉

majuska1988
18. nov 2009

😀 😝 😀 😝 😀 😝 😀 😝 😀 😝 😀
😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

juliet221
19. nov 2009

dobre ranko . odmykam. tak my sme dneska zaspali.no nejak som to do roboty stihla.aj ked som doma nejedla a ani kafe nemala tak to idem hned teraz dobehnut 😀

petikd
19. nov 2009

Ahojte 🙂
Mammy hej normálne som mu vysávač k nosu dala,mne bolo aj trochu do smiechu,no neviem keby som bola sama doma,ale otec môj bol,tak viem,že keby niečo sadáme do auta a utekáme 😀 Ale viem ked mi vravel,že brat s vtrepal guličku a prežil 😉 Ale Damián sa vystrašil,tak hádam sa poučil 🙂
Sipcek no ved ja som mala tiež vybraté mandle ked som bola decko,tak preto si myslím,že to má po mne.On už dlho dýcha prevažne ústami a teraz je to o to horšie,že ked ho upozorním a on usta zavrie,ta normálne počuť,ako sa mu zle dýcha s nosom.Len neviem ku komu mám ísť,som chcela k tej čo som pri nej ja bola,ale ona asi na mna bude nahnevaná,tak neviem 😒

miavin
19. nov 2009

Ahojte
Adrina - ja som ich aj obzerala, ale sa mi zdá, že nejak moc hrkajú na tom kolieska, či nie???? ako dlho už máš chico golfáče?
no my sme mali ináč zlú noc. od polnoci do 4 som behala k malému len vzdychal v postieľke chúďa moje, mal teplotu 38,7 tak sme dávali čipok....každú chvíľku čajík a potom o 4 zaspal a do 7 spinkal, teraz zase bubá....joooj už nech je to za nami ☹

juliet221
19. nov 2009

chuuuuuuudatko tak nech sa raz dva vylieci

vinka
19. nov 2009

Ahojte babenky.Joj Miavion to mi je lúto,že drobátko sa ešte neviliečilo.Pošli mu aspon pusinku na líčko za mna. ☹

miavin
19. nov 2009

juliet - dakujem
vinka - hej vybozkám ho.... je to hrozné - sa zobudí a od tej choroby mu tečú slizičky po líčkach, očká sklenené, no a vo výtere nám asi niečo našli, lebo dnes nedošiel - tak mi to dokyna vysvetlila, že tam niečo bude, ak si to tam nechali..... 😢 😢 stále teplotujeme, už neviem ako mu mám pomôcť, dosť veľa bubká a keď je hore, tak sa len túli a vzdychá - je to hroznéééé, viem, že si to každá mamina musí prežiť, ale je to ťažké takto prvý krát....po očkovaní boli len teploty....ale teraz taká bezmocnosť, no a sme na ATB 😢

vinka
19. nov 2009

Mirka skomolila som ti nick.že Miavion 😀 😀 😀 Moja viem ako sa cítiš.Je to hrozný pocit ked je dieťa choré a neviem alebo sa nedá mu pomôcť. ☹ ☹ Neboj musia mu len nájsť vhodné atb.Oni ten výter aj preto poslali,že ked tam niečo je tak zistia,že na aké atb zaberá.A potom bude dobre. 😉

vichrica
19. nov 2009

Lauru som dala spať až teraz, lebo v noci vystrájala, a potom ráno dlhšie spala. Doobeda sme boli na nákup v Lidli a poobede máme návštevu.
juliet - ďakujem. Skúsim pošoférovať 🙂
petikd - takže lentilka v nose ... kto vie, čo všetko tam budeme mať my 😅
miavin - Alexíkovi skoré uzdravenie. Máte ATB 😲 . Chúďatko 😢 . Nech len oddychuje a zbiera sily na boj s chorobou.