Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

sipcek
2. feb 2010

vinka ked videla Saska ten kolac povedala aj toto papat chcem 😀 teraz puci kostikov,predtym trochu polievky,trochu kolaca,trochu palacinky...

anickamaros
autor
2. feb 2010

cavte ako sa mate?

vinka
2. feb 2010

Sipcek tak ju pozdrav a odkáž jej,že teta jej taká cesnakový kvet upečie. 😀 😀
Anicka máme sa fajn. 😉

vinka
2. feb 2010

No tu je zas pusto. 😕 ☹

andreaber
2. feb 2010

Vinka - tak ten koláč je fakt úžasný. O tom, že aj vynikajúco chutil ani nepochybujem.

vinka
2. feb 2010

No to nebol koláč moja.Skôr cesnakový chlieb. 😀

vinka
2. feb 2010

Ale kludne by sa dal aj na sladko upiecť. 😉 To bolo chlebové cesto a vo vnútri vpotreté cesnakom.Cesnak bol miešaný maslom. 😉

vinka
2. feb 2010

No a zas som tu sama.škoda,že nemám gimp už by som fachčila na fotkách.

andreaber
2. feb 2010

Ja som práve odskočila k Danielke, zobudili ju tie boľavé ďasienka. No a to veru cesnakový by som si dala ešte viac, lebo ja sladké nemusím. A Tebe deťúrence spinkajú?

vinka
2. feb 2010

Hej už konečne.Chiara zaspala hned ale tý dvaja nebolo im rady.Vyvreskovali až kým som neukázala varechu,že bude na nich tancovať.Ta Vivien len kukala spod paplonu,že čoto. 😀 😀 a potom už bolo ticho. 😉

andreaber
2. feb 2010

To poznám. Keď ich chytia tie rozkekešené náladičky večer, je to na porazenie. Potom už len rázny varechový prístup. A na synátora ešte zaberá?

vinka
2. feb 2010

No to on sa smeje pod paplonom.Viva ešte nepocítila varechu na riti ale Damián už hej.No ked mu už niet rady tak ja si ináč nepomôžem.Jemu po riti nič neurobí.On má tvrdú riť vytrénovanú.To len mna ruka bolí. 😠 Ale už dlho nedostal. 🙂

andreaber
2. feb 2010

U nás ešte zaberá, keď sa s Danielkou nerozprávam. To je ešte horšie, ako keď dostane po zadku. Hneď sľubuje maminka ja už budem dobrá, vezmi ma na ruky.

vinka
2. feb 2010

Joj to aj Viva ked sa urazím hned ma stíska a plače len aby mi pusu mohla dať.Ale Damo to je už chlop.

andreaber
2. feb 2010

No veď toto, kto by sa to už len v 8 rokoch maminkoval. 😀

vinka
2. feb 2010

No tak idem ja do hajan.Tak zamykám a ak niektorá prídete tak zamknite ešte raz ten náš chlievik.Pa 😉

sipcek
2. feb 2010

ahojte,tak ja som tiez uspala toho krpca nezbedneho,nemoze sa chudacik vykakat po sediacky na nocniku take bobky kaka,som jej dala plienku,nech si pobeha po obyvacke.joj aka bola zla dneska,som myslela,ze uz aj ja varechu nachystam,ale obislo sa bez nej.len som bola za uvrieskanu mamu dnes.A podarilo sa mi zrazit postelne pradlo.malo byt na 60 a ja som navolila 70.tak su o dost mensie.mi aj smiesne bolo,lebo take chutne male postelne na paplony su teraz.ale musim kupit nove,to mi uz do smiechu nie je.
tak papa zajtra.zamykam

sipcek
2. feb 2010

anicka a ty co foto nepridas z oslavy?hm? 😀

dancat
3. feb 2010

ahojte,joooj ja som taka neštastna,minuly tyzden bol maly doma lebo mal nadchu,vcera už bol a dnes rano taky kašel spustil,že mi až do revu bolo........som zvedava,že čo cez den....som nakazala mangelovi,nech sa opyta ucitelky ci aj cez den tak kaslal,ci to len rano mu este hlieny nastekali ci co...jaaaj ma uz porazi z tych chorob.... 😢 ak učitelka povie že aj cez den,tak zajtra hajde k lekarke....dokelu,som nadavala na mangelove 4 smeny,ale teraz sa aj hodia,ked je maly stale doma....uz to trva spred vianoc,dokopy bol v skolke asi 2 tyzdne za tie dva mesiace....ale boli aj prazdniny zase.....no uvidime co to zase bude 😝
Včera som bola na ZUMBE,no čakala som trošku nieco ine,ale nebolo to zle,vyskackala som sa, vypotila a doma by som len kysla......aj zajtra by som šla,len uvidim čo maly.........
pekny den žienky idem pozriet fotečky

dancat
3. feb 2010

vinka kolač paraaaadny,jaaaj hned by som si dala,juuuj ale som pažrava a potom aj tak vyzeram 😝

vinka
3. feb 2010

Ahojte baby.Cica kolko stála Zumba?Ako dlho si tam bola? 😕 Ako často to je?Aj ja by som sa pridala.Počuj a vela sa natriasalo s dudami?Vieš lebo kojím ešte aby sa mi nezrazilo. 😀 😀 😀

dancat
3. feb 2010

no takže zumba je v globuse :
každy utorok a štvrtok 17.00 - 18.00
každý pondelok a stredu 17.00 - 18.00
18.30 - 19.30
A v globuse bude len do konca marca,lebo potom že to tam idu prerabať a potom to už bude niekde na juhu.....
Vstupne je 2,50eura
No a k tym dudam heheh.....nie netriaslo sa nimi vela,skôr ritou sa trasie......ale zase nečakaj,že to bude ako na tych videach...ale zase vyskačes sa a to je hlavne,spaliť niečo......lepsia zumba,že je AB fit,ale to je vo vykriku a to je dalej..........a ako tu pisali žienky,že velky zaujem,nas tam včera bolo cca 15 - 20

danciacik
3. feb 2010

Ahojte kočky. Nehnevajte sa ja tu teraz veľmi nebudem. Nechcem vnášať smutnú atmosféru. Ale momentálne mi zomiera starý otec, bol už aj lekár aj kňaz a čakáme takže sa teraz dlhšie neozvem. Držte sa.

petikd
3. feb 2010

Juuj Dani to je mi ľúto ☹

miavin
3. feb 2010

Dani - je mi to ľúto, držte sa - veľa síl prajem ☹

miavin
3. feb 2010

vinka - ináč ten koláč nemá chybu - ty by si mala chodiť na súťaže s tými tvojími skvelými výtvormi.... 😉

andrejka10
3. feb 2010

Danciacik, to mi je ľúto. ☹ Držkaj sa.
Vinka ten koláčik je úúúžasný, taký teplý a voňavý.... hmmm, veru neodolala by som. 😝 😝 😝 Ja to vždy hovorím si šikulka.
Máme novinu. 😀 Máme doma školááááčku. 🙂 My sme predsa na ten zápis včera išli a Andrejka sa veľmi teší. Mali ste ju dnes vidieť. Ako všetko chce sama robiť, lebo ona už ide do školy.... 😀 😀 😀

vinka
3. feb 2010

No vidíš Adi dobre,že si dala na seba. 😀 Joj ale si ma Mirka pobavila,že na súťaže. 😀 😀 😀
Dancat dík za info.
Danciacik je mi to lúto.Držte sa.

andreaber
3. feb 2010

Dani - je mi to ľúto 😔

Andrejka - gratulujem malej školáčke 😉

vinka
3. feb 2010

No ja idem zas do poliaka na stanicu.Tak som zvedavá,že kolko toho popíšete kým sa vrátim. 😀