Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
5. feb 2010

Joj baby fajnú večeru som mala.Zeleninový šalát a syrový pizza chlieb mnamky mnam. 😀 😀

vinka
5. feb 2010

Sisulka jasné napíš nám niečo o sebe. 😉

petikd
5. feb 2010

Ahojte
Juuj Maji,ja som mala tiež zeleninový šalát a čerstvý chlebík 😉
Sisulka vitaj 🙂
Majuska dúfam,že Damiánko sa rozpapá 🙂

vinka
5. feb 2010

Peťka máme rovnaké chute? 😀

petikd
5. feb 2010

Žeby hej? 😀

petikd
5. feb 2010

Baby idem ja do hajan,tak dobrú noc a pre istotu zamykám 😉

vinka
5. feb 2010

Aj ja už idem Peti.Tak aj ja želám dobrú noc.A zamknem ale Sipcek nezabudni riadne zamknúť náš chlievik. 😉 😀

sipcek
5. feb 2010

ahojte,joj konecne som sadla za net,som sa nemohla dorobit v kuchyni.taky si viem bordel narobit,ze az 😠
dancat tu je recept: cesto: 9 bielok,9 polievkovych lyzic(PL)kryst.cukor,3 PL hladka muka,3 PL struhanka,1 prasok do peciva. Na plech papier na pecenie,pomastit olejom,vysypat nasekanymi orechami aby bolo cele zakryte,nato sa vyleje cesto - bielka vyslahas+cukor+muka+pr.do peciva+struhanka.Upecie sa a prevrati naopak orechmi navrch,potrie sa to nutelou.
Krem:1 liter mlieka,9 PL krys.cukor,9 zltkov,4 pudingy zlaty klas,1 a pol masla,50g horka cokolada,2 praskove slahacky.Urobis kasu,nechas vychladnut,a pridas do masla.rozdeli sa to na polovicu,do jednej sa prida roztopena cokolada a uklada sa sachovnicovo na korpus s nutelou.no a navrch slahacka. UFF!

Je to vraj velmi dobre,ale mne je momentalne z toho olizavania kremu zle 😝 a podla mna je drahy.ale svokra chce,dala prasule tak ma.
Spenatovu roladu som musela na dvakrat robit,lebo sa mi cesto nepodarilo,ale nakoniec som naplnila aj to zle cesto tak mame dve fajne roladky.
tak zamykam babenky a pozdravujem noveho clena 😀

miavin
6. feb 2010

dobré ránko - odomykám, ako ste sa vybubali?
sisulka - vitaj a napíš niečo o sebe
čo máte v pláne dnes robiť?

vinka
6. feb 2010

Ahojte baby.Sipcek a prečo vymastiť papier na pečenie.Ved ten je už mastný od výroby. 😕 Preto sa dáva,že nemusíš mastiť a vysypávať plech.Alebo sa mýlim? 😕

vinka
6. feb 2010

Hm...ta tu zas nikoho. 😔 😔

sisulka2251
6. feb 2010

ahojte tak som z kezmarku a mam 3 mesacnu dcerku viktoriu no a kedy sa tutak stretavate ? bo druhy krat som natrafila na ...nikoho.D

vinka
6. feb 2010

Moja tu často natrafíš na nikoho.Tu nájdeš len mna. 😀 😀 😀

vinka
6. feb 2010

Sisulka a máme tu dve kežmarčanky. 😉

vinka
6. feb 2010

A ty si rodáčka aj z Kežmarku?Alebo si sa tam vydala. 😉 No Vivien mi spí.A Chiaru som dala si poplakať do postielky lebo sa jej čká. 😝 Joj zas bola hrozná noc.Ona si asi zvykla spať s nami na posteli mám taký pocit. ☹ Tak kvičala v postielke tak som ju dala na postel jesť nechcela tak,že jej uvarím čaj a ona taká spokojná na posteli kým sa čaj ochladil.Tak som jej v postielke dávala smukať čaj nech sa upokojí a potom cumel aby spala. ☹

vinka
6. feb 2010

Moja ale to musíš za pc počkať chvílu kým niektorá akože ja prídeme. 😀 😀 😀
Teraz som tu sama ja. ☹

majuska1988
6. feb 2010

no tu je tazke natrafit na niekoho 🙂

vinka
6. feb 2010

Majuška ako ved na mna natrafíš stále. 😀

vinka
6. feb 2010

No idem ja si oddýchnuť kým deti spia. 😉

adrina
6. feb 2010

to čo je???však nemám čo prečítať..flákate to baby :- 😀 😀 😀
my dnes taký vegeťácky deň,trocha som poupratovala, boli sme s Matúškom v Kauflande a potom sme piekli pudingovú bábovku...asi bola dobrá..lebo už je prázdny tanier 😉 😉 😉 😉
damík je nejaký zlostný,asi posledné zuby ho mordujú... ☹ ☹ chúďatko moje malé...a premýšlam,čo ideme robiť,aby sa mi tu tie bambušky do večra neunudili 🙂 🙂 🙂

vinka
6. feb 2010

A načo si prišla? 😕 😉

miavin
6. feb 2010

ahojte - náhodou aj ja som tu cicuš 😀

miavin
6. feb 2010

sisulka - a kde v KK bývaš? ja som tiež v KK

adrina
6. feb 2010

vinka...prdlajs som vymyslela...neviem... ☹ ☹

vinka
6. feb 2010

No aj u nás je nuda.Mne sa nič nechce.Nos mám zapchatý dýchať sa mi nedá je to na H..no.Muž je chrobačný joj ☹ ☹

vinka
6. feb 2010

Miavin ale dlho si tu neostala. 😀

miavin
6. feb 2010

ja som tu - sledujem situáciu...tiež sa nudím, na obed som bola s malým von - krásne svietilo slniečko, no už je pod mrakom.....

miavin
6. feb 2010

pozerám : kto to hovorí....som si nahrala , aspoň nejaký normál film....

vinka
6. feb 2010

Ale ved to išlo doobedu. 😕

miavin
6. feb 2010

veď hej, ale nestíhala som pozerať, tak som si to nahrala a teraz som na to mrkla...a náš drobec konečne začal papať banány...