Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

sipcek
19. nov 2009

ahojte,uz spite?

anickamaros
autor
19. nov 2009

caf moja ja este nie

sipcek
19. nov 2009

ako ti je?

sipcek
19. nov 2009

vinka ja uz neviem co mam robit,davam jej ovocie,odstavujem pomarance,pcham do nej vsetko co uznam za vyzivne a neviem preco mava teploty.zo 7 dni v tyzdni mava 4 dni teplotu.o panadole nemoze byt stale,ale mate pravdu ani o atb.nedovolala som sa do Smokovca dneska,zajtra skusam zasa,nech s nou robia nieco.

sipcek
19. nov 2009

anicka kde si?

anickamaros
autor
19. nov 2009

dani tu som len som davala maroskovi papat a este som si dala prevarit vodu.
no ako mi je na hovienko mam teplotu dusi ma jak keby som fajcila 50 denne a hlas nikde ale inac celkom fajn

anickamaros
autor
19. nov 2009

dani kde si?

sipcek
19. nov 2009

ja som Sasku nemohla uspat,ma na noc dithiaden miesto zodacu ale nedam jej ho uz,dostala druhy dych a nevedela co so sebou 😀 ten bronchicum mas?

anickamaros
autor
19. nov 2009

nie nemam beriem atb tak uvidime a ked neprejde tak si pojdem kupit marosko este nespinka maros ho isiel dat spat tak uvidime

sipcek
19. nov 2009

tu som len to trva kym popisem co ma vsetko serka,uz som na nervy,lebo neviem co robim zle a co nie ☹

sipcek
19. nov 2009

doma je? 😕 ved len predvcerom siel do BA

vinka
19. nov 2009

Sipcek a sisákova ti čo hovorí na to.Mne to príde tiež už trochu často chorá 😕 Ved ked to porovnám s mojou vivou tak to je neuveritelné.Vivien mi brala iba raz atb. 😕 A to má už 2 roky.

anickamaros
autor
19. nov 2009

joj moja len sa netrap tym si nepomozes ze sa budes obvinovat pozri aj na mna sa vsetko lepi vcera nic a rano som nevedela kto som.
proste ma saska slabsiu imunitu to je vsetko aj ja som mala ked som bola decko a potom som bola pri mori a nebola som chora 4 roky

anickamaros
autor
19. nov 2009

hej dani je doma prisiel teraz lebo zajtra by som sa nemohla cely den venovat maroskovi s takou teplotou tak kazda pomoc dobra

sipcek
19. nov 2009

vinka Sisakova mi na to nepovedala nic,len,ze musi dat zasa atb,ani krv brat,ani vyter brat,nic.ze je teraz take zle obdobie.
anicka a marosko sa ti drzi?

anickamaros
autor
19. nov 2009

no moja zatial ano ale ako dlho este neviem mozno to zvladne a mozno bude chori fakt tazko povedat

vinka
19. nov 2009

To mi je divné lebo ona len kukne na moje deti a hned je bledá vezmeme krv na ko a Saške ešte nič. 😕 No tak sa jej skús spýtať pri najbližšej návšteve či jej nemôže vziať krv alebo výter z hrdla. 😕

vinka
19. nov 2009

No cikulky.Tak zamknite za m,nou.Lebo ja už idem do hajan.Ešte musím cicu malú na kojiť a potom ráno sa mi nechce vstávať. 😒 Tak idem ja už papa. 😉

sipcek
19. nov 2009

vinka ani si nevies predstavit ako zavidim mamickam co maju zdrave deti.idu kde chcu,netrapi ich,ze sa mozu nakazit v supermarketoch.my mame bohuzial smolu.dufam,ze z toho rychlo vyrastie.uvidim co v smokovci povedia.

anicka je to dobre ked sa ti ma niekto okolo Maroska starat,ja mam tiez uz kasel ale mna nikto nevymeni.ja uz som hrozne unavena z toho a ked si premietnem,ze to este ani zima riadne nezacala mi je do revu z toho.

sipcek
19. nov 2009

vinka ved mne je to tiez divne,ze len atb do nej pcha.v smokovci nam asi budu brat krv,tam nam robili aj predtym testy,Sisakova nam este ani raz nevzala krv.dobru noc a uzi si vecer 😉

anickamaros
autor
19. nov 2009

joj dani je mi to luto ale clovek si nevybera. hej musi sa postarat lebo ja som fakt ko nevadzem ani stat este teraz som perina obliekala normalne som bola uplne spotena som az tricko menila

anickamaros
autor
19. nov 2009

dani a tynemas teplotu?

anickamaros
autor
19. nov 2009

si este tu?

anickamaros
autor
19. nov 2009

no tak neviem asi zamykam ked som tu sama idem si lahnut tak vam prajem dobru nocku

sipcek
19. nov 2009

ja teploty nemavam 😉

sipcek
19. nov 2009

ok moja,chod spat,nech sa riadne vypotis,nech ti to rychlo prejde,pa.zamykam

juliet221
20. nov 2009

dobre ranko odmykam.tak nam zasa mrzne rano sme skrabali auticko

dancat
20. nov 2009

dobre ranko žienky......môj maly maju v škôlke dnes a v pondelok chripkove prazdniny,ked to pocul dedko hned bral dovolenku a to ste mali vidiet tu radost dnes rano "idem ku dedkovi"...ani mu nevadilo,že idem do roboty 😀 jaaaj tie deturence,ešte štastie,že v pondelok ma volno zase moja mamka,že ma s kym byt a dufam,ze chripkove sa nepredlžia 😒
Jaaaj všetkym chorym skore uzdravenie.Sipcek vy bezte do toho Smokovca,kto to videl tolko ant. brat,môj maly ma 3 roky a raz bral antibiotika (klop klop na drevo) a sa čudujem aj tej lekarka,že tolko jej dava ant. a krv nevezme ani žiadny ster 😕 ..........ale možno teraz Saška všetky choroby pozbiera a v škôlke už bude odolna 😉
No idem pekny den

vichrica
20. nov 2009

Ahojte. Dnes sa chystám do mesta. Musím dať zviazať záverečnú prácu (huráááá) a chcem zbehnúť aj na prior.
adrina, anickamaros - skoro sa uzdravte
vinka - takže výročie??? Fíha. Dúfam, že si to užijete. My sme niekedy chodili na chatu alebo na výlet, ale teraz už len pizza alebo doma vínko s večerou.
sipcek - Saške skoré uzdravenie
dancat - chrípkové prazdniny? Fíha 😒 . Nech si Miško užije dedka.

vinka
20. nov 2009

Ahojte baby.No tak vínko doma a čo na večeru mu mám spraviť baby dajte tip.Chcem ho prekvapiť lebo on isto zabudol. 😀