Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
15. feb 2010

Miavin dobre a vy? 😀

vinka
15. feb 2010

Nebite sa o príspevky. 😉 😀

zdenocka
15. feb 2010

Vinka, jasne prezradim, boli sme na navsteve u Vinky 🙂 . Super bolo, dakujeme za pohostenie, torticky boli vyborneeee, deticky zlatuckeeee 😉 .
Janicko mi uz bubka, manzel sa isiel lyzovat, a ja papam veceru a vegetim pri telke a pri nete, jaaaj, ale mi je dobre 😀 .

vinka
15. feb 2010

No vidíš a ja som chcela napísať,že Zdenka bola u mna. 😀 😀 😀 No aj ja som rada,že ste prišli aj,že ti chutilo.Len škoda,že si prišla za mojim synom. 😀 😀 😀 No už spí.Bola som pre neho na tréningu tak som sa preešla fajne.A čo máš dobrého na večeru? 😉

vinka
15. feb 2010

No idem ja sa ospršiť kým Zdenka odpíše. 😀

vinka
15. feb 2010

A,že Zdenka si na nete 😕 No ale tu niesi. 😖 😀

vinka
15. feb 2010

Tak ked je tu tak pusto tak zamykám záverečná. 😉

dancat
16. feb 2010

dobre ranko žienky, Damiankom dodatočne všetko NAJ NAJ,nech maju krásny život a nech poslúchajú rodičov....
Vinka paaaaana ta to torty.......
Ja som nechala ešte tento tyžden Miška doma,lebo ešte pokašlieva a sú aj prádzniny,tak by ich spajali a to on nerad a potom tam plačka...teda on nerad celu škôlku 😝 to bude zase trapenie,ísť do škôlky po 2 tyýždňoch vegetu doma a hlavne rozmaznavania u babkovcoch 🙂
Dnes ide mangel na poobednu tak som si objednala opatrovatelku heheh...susedku ma prazdniny tak že ho tie 2 hodky kym pride postráži.....
Julietka,Tomáško krásny chlapček,bože a aky je veľký....júúúúj aj ja sceeeem....inac náš Misko ked sa spomenie brat alebo že sestra tak on povie,že on nechce ani brata ani sestru,on chce byt s nami sam.Ale minuly týžden mal hitovku rozpravku o zelenom ritierovi a to bol korytnak,čo na jar sa mu mala narodiť sestra.No a v sobotu nas vezie môj ocino do Hôrky a Misko mu z ničoho nič že "dedko vieš čo, na jar budem mať sestru" môj oco rehot,že to treba aj mak nasypat heheheh...no ale už ho to prešlo - aj rozpravka aj sestra 😀
Jaaaj som sa rozkecala.....
Adi dúfam,že sa Ti dari v novej práci......
No už naozaj idem paaaaaaa

dancat
16. feb 2010

Peti foto z oslavy paraaadna,bože akého máš už veľkoho chlapca a ta torta tiež dobry nápad.....
Vienesa dala si malého do tej škôlky?
Ináč k tomu papkaniu,náš misko tiež nie je velky jedák,má 13kg,ale lekarka,že kym pribera je dobre a je zatial v norme podla tabuliek .......ale náš bratranec čo je polroka mladší ako Miško má 20g a sesternica čo má jeden rôčik ma 11kg.....neviem po kom to moje díte je.....lebo vahu jeho matky radšej ani nepíšem 😀

dancat
16. feb 2010

no už ideeem lebo tato strana asi bude len moja hehehe

juliet221
16. feb 2010

dobre ranko baby.mame za sebou celkom dobru noc na to ze tomaska strasne naduva a je teraz uplakany.dani to ma tesi ze sa ti moj maly tak paci aj ja som z neho hotova. inak v c om je problem? ved misko je dost velky uz by mozno aj chcel braceka alebo sestricku 😀 😀 😀

miavin
16. feb 2010

ahojte - dobré ránko
juliet mrkla som foto - úúúžasný je Tomik, také krásne bábätko....až by som aj ja také chcela....ale máme času, no je fakt peknučký - tfuj, tfuj, tfuj.....krásny

juliet221
16. feb 2010

dakujem snazili sme sa 😀 😀 😀 a vyslo to

vinka
16. feb 2010

Ahojte baby.no mne sa robí brioška.pekárnik už pracuje v plnom prúde. 😀

vinka
16. feb 2010

Pána tak vás tu zas bolo hojne.No idem si ja oddýchnuť.Lebo noc bola katastrofálna.Chiara nespala skoro celú noc.Spala s nami a revala skoro celú noc. ☹

petikd
16. feb 2010

Ahojte baby,neviete náhodu či vo Svite u doktora Briju sa za zákroky platí?Lebo tam idem vybrať znamienka v piatok.A ked som volala do Alexandry tak tam chcú 25 eur 😕 a u Briju som sa zabudla pýtať

zdenocka
16. feb 2010

Ahoj,
Vinka, Damianko Ti vravel, ze som neprisla len za tebou, ale ze za celu rodinkou 😀 .
Dancat, Misko sa drzi porekadla, vsade dobre, doma najlepsie, preto nemusi skolku 🙂 . Podareny, ze on nechce ani ani. A rad sa hra s detickami?
Juliet, aj mne sa Tomasko paci, ja ho celej rodine ukazujem, aky chlap sa nam do partie narodil 😉 .
Petik, krasne fotecky z oslavy mate. Damianko je uz hotovy chlap, taky je velky 🙂 .
My sme dnes boli na plavarni, po 7 mesiacoch sa k nam pridal aj tatik. Pysny bol na Janicka, ako plava a ako lubi vodicku.
Poobejde som Janickovi este aj rande vybavila s Laurinkou 🙂.
No a zajtra uz zase do prace 😝 .

sipcek
16. feb 2010

ahojte,len vas narychlo zasa pozdravim,pozrela som si fotky,krasne deturence a torty majstrovske 😀 Sasku som uspala a sla som do sprchy,trochu pospratkovala a cakam kedy vstane ale uz bol suchot v izbe tak o chvilu ju mam tu 😀 joooj nezbedna je.
Ja sa uz tesim na tu neurologiu lebo co ja pojem liekov na tu bolest a nic nezabera.uz si nepamatam kedy som mala den bez hlavy bolenia.Aj teraz neviem ci sa oplati dat si brufen ci len pretrpiet. 😝 no uz sme hore,ta pa

vinka
16. feb 2010

Zdeni a do kedy budeš ešte pracovať?Máte stále iba jedného zamestnanca? 😕

vinka
16. feb 2010

Poprad na druhej strane. 😕 😕 Tú tému by mali premenovať vinka. 😀 😀 😀

petikd
16. feb 2010

No Maji a kede som tu minule bola,tak 2 krát som písala ako besná a ty nič 😀 😀 😀
Jooj boli sme pre sestre a po ceste domov mi Damián hovoril,že ho bolí hrdlo no a terz už má olej na krku,lebo plače sem tam ☹ Takže pôjdem už spať k nemu.
Dobrú noc a pre istotu zamykám 🙂

sipcek
16. feb 2010

no ahojte,tak ste vela nepopisali,som myslela,ze budem mat veeeela citat a tu nic.tak idem nieco pozerat,som zaspala pri malej a teraz si budem vrtat palcom v nose kym zaspim 😠 ta co uz,dobru nocku a zamykam. 😉

dancat
17. feb 2010

ženy ta čo to..... 😕 šak ja nema co čítat,pchhhhchhhhh môžete sa hanbiť 🙄 😀 😀 😀 😀 ked nemam cas čítat tak tu píšete litanie a ja potom nie som v obraze a teraz....no hanbaaaaaaa,hadam nemate cas ci co!!!
😀 😀 😀
No výčitky som vyčerpala,napíšem teda niečo.....takže miško včera so susedkou Saškou to zvládli na jednotku s hviezdičkou,a potom ešte ostala aj poobede a prišla aj jej mamka tak nam zbehol čas. Miško bol pan doktor a ich počúval a museli si vyhrnuť tričká hehehhehe 😀 😀 😀
Zdeni odkedy chodi miško do škôlky vôbec ale vôbec nepotrebuje ine deti,nehra sa s nimi a ignoruje ich.Najradšej je len s nami a s mojimi rodičmi.som z toho nešťastna,lebo predtým mal deturence rad...tak neviem,či ho v škôlke tie druhe biju alebo už zo škôlky ma deti plne zuby a doma potrebuje už klud - nechápem to...hádam to je prechodne obdobie........
no idem,pridem nakuknut....dúfam,že dnes budete "plodnejšie" 😉

juliet221
17. feb 2010

dobre ranko. tak malz konecne zaspal tak som nakukla.mali sme tazku noc. tomasko skoro celu noc nespal a plakal ☹ . no to asi preto ze vcera cely den prespal co nezvykne. no ktovie. dneska poobede ideme do tej poradne tak som zvedava co nam povie doktorka ze ako priberame.

miavin
17. feb 2010

dobré ránko - my sme mali nejakú divnú noc, malý síce spal, ale zase ho trápia zúbky...
juliet - treba dávať pozor, aby si Tomáško nevymenil deň s nocou..... 🙂

juliet221
17. feb 2010

tak to hej no ale ako na to budit ho to je trocha drastak. nemam to srdce ked tak krasne spi a usmieva sa zo spanku 😀 😀

vinka
17. feb 2010

Ahojte babenky.No tak ja hlásim druhú katastrofálnu noc. 😢 😢 Už som aj plakala v noci zo zúfalstva.Chiara spala s nami zas celú noc no nie nespala ale revala. ☹ Stopovala som to a každých 15 min. plakala.Je nachladená oči jej slzia nos plný vytiahnúť to nejde no hrúza.Už som aj podlahy umyla.Musím sa pohybovať lebo ked si sadnem berie ma na spanie. 😒

zdenocka
17. feb 2010

Ahojte maminy,
Vinka, neviem dokedy budem pracovat, lebo ten so zlomenou nohou je este marod.
Dancat, ja myslim, ze nas Janicko bude taky isty ako Misko. On ma rad deticky, ale ked poviem, ze ideme prec, tak nema problem hned ide, ani nahodou neplace, ze chce ostat 😅 .
Juliet, ked Ti bude Tomasko bubat, tak si lahni k nemu. Oddychuj kolko sa da, lebo cim bude starsi, uz si neoddychnes.
Vinka, ta co to, ze Chiarinka narieka?
Miavin, nech skoro Alexikovi zubky vyjde, nech ho netrapia.
Petikd, Damiankovi skore uzdravenie prajem.

vinka
17. feb 2010

Neviem Zdeni.Keby som vedela riešim to.Už som bola zúfala.Lebo ked z celej noci som spala 2 hodiny do kopy bolo vela. ☹

petikd
17. feb 2010

Ahojte 🙂
Zdeni dakujeme,ale asi t nebola choroba,lebo už mu nič nieje 😉
Maji tak nech Chiarinka cez noc spinká 🙂
Boli sme v kostole,Damčo bol relatívne dobrý tak som rada 🙂