Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

juliet221
19. feb 2010

caute baby tak to hej to boli nervy. sme s maly pozerali.tolko som olympiadu nepozarala jak teraz maly. v noci ked sme hore a papame tak pozeram.tiez skoro palce polamala jak som drzala. len skoda ze po samostatnych najazdoch. mali by sme 3 body a tak mame len 2 a 1 maju rusi.ale i tak parada

vinka
19. feb 2010

Hej?Vy máte na to čas?No ja si radšej pospím.A divím sa ja potom,že tu sama píšem.Ked to všetke v noci vrieskate a potom noc dospávate. 😠 😠

juliet221
19. feb 2010

6 hodin rano uz neni noc vinka. 😀 😀 😀 a ja sama od seba nekukam to len ked sa maly zobudi ze chce papat a pozerame kym iba kym papa ale od te 6 uz i tak nespi az teraz zaspal pred chvylkou. konecne. akurat zistujem nejaku ortopediu kde pojdeme s malym na nozky. nevies mi poradit?

vinka
19. feb 2010

No ja chodím ku Katialovy a som spokojná.No alebo som chodila.Ale ti neodporúčam Parákovú. Tam nieeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

andreaber
19. feb 2010

Ahojte,

z mojich báb sa vykľuli verné fanynky, a tak si dali budíček o 5:30, aby sa dôkladne prichystali. No ale sa oplatilo. 😉 Teraz si dali zaslúžený odpočinok. No ale v skutočnosti to vyzeralo tak, že mm chcel sledovať a Danielka mu skákala pre telkou a stále ho vyzývala, nech sa ide hrať, že budú cestovať do Žiliny. Manžel sa vrátil večer zo služobky a tak Danielka využila, že bol v chodbe položený kufor, nabalila si ho plný hračkami a už potrebovala len parťáka na svoju obľúbenú hru.

Juliet - ja som teraz chodila s Ľubkou ku Katialovi a bolo som spokojná. Nemusíš sa na prvý krát ani objednávať. Detičky majú prednosť.

juliet221
19. feb 2010

to len staci prist? nemas nahodou telefon nanho bo doktorka mi dala vymenny listok ale nepovedala ze kedy mam ist

andreaber
19. feb 2010

Juliet poslala som Ti číslo do IP.

andreaber
19. feb 2010

Poslala som opravu 😅

vinka
19. feb 2010

Juliet ak máš dátum na lístku tak je platný 7 dní.Ak nemáš dátum tak kedy chceš.Ale už je na čase. 🙂

petikd
19. feb 2010

Maji a nechodilo sa na ortopédiu po 6 týždnoch 😕
No baby katastrofa,prišla som tam o 11,vzali ma o pol 1 ☹ Hlava ma bolí ach jaj 😔 Damián ani nespal.

vinka
19. feb 2010

Joj peti ale to je už dávno.Niekedy sa ani ortopedický scríning nerobil na pôrodnici ako teraz.Už sa chodí v 3 týždni na ortopédiu. 😉

petikd
19. feb 2010

Hej,dobre vedieť 😉

tami_tami
19. feb 2010

ahojte, dlho som tu nebola... trochu som pocitala par stran dozadu

juliet - gratulujem k Tomaskovi - aj ked po mesiaci ale predsa - je krasny 😉 - a co sa tyka ortopeda - my sme boli vcera - u Katiala tiez ako pisu dievcata - je zlaty 😉 -mali sme ist po 6 tyzdnoch no nevyslo... listok od pediiatricky sme mali s datumom 19.1. ale nik s tym nemal problem... proste sme prisli, sadli do cakarne, ked vysla sestricka pre listky tak som jej dalla aj ja so slovami ze ideme s klbami a hned nas volala dnu... dalsiu kontrolu dava o 2 mesiace a na tu uz dal datum aj cas a spytal sa ci moze byt... 😉

vinka
19. feb 2010

Jáj pomýlila som sa.Ku lekárovi platí lístok 3 mesiace a do lekárne 7 dní. 😝 😀 😀

sparocka
19. feb 2010

Juliet aj ja gatulujem k Tomaškovi je krasnučky.

tami_tami aj tebe gratulujem. tiež oneskorene,dlho som tu nebola. Krasne meno aj ja som chcela take dať,ale nakoniec som zmenila 😵 😵 😵

Babenky ako sa mi mate ??

Kde su Miavin,Anicka,Zdenocka a Bianka ???

tami_tami
19. feb 2010

sparocka dakujeme 😵 u mna to bolo jedine chlapcenske... ine by som nedala - nevedela som ine vybrat 😅

petikd
19. feb 2010

No mne už damián 15 minút spí 😉 ani nedopil mlieko a zaspal 🙂

vinka
19. feb 2010

No aj mne už spia deti.Damián išiel teraz lebo mal tréning ale už je dostatočne unavený 🙂

petikd
19. feb 2010

No Maji náš bol tiež unavený,šak od 5 rána a ani na obed nespal 😉
No pôjdem pomaly spať,dobrú noc 🙂

sparocka
19. feb 2010

Ta čoto tu nezamknute ???? Pre istotu zasa primknem. Šipček pozamykaj potom poriadne.

Dobru nocku 😵

sparocka
20. feb 2010

😲 😲 Tu nikoho od včera ??? Tak to aj odomknem.

idem variť segedínsky a potom hadam budem mať trošku času s vami pokecať.

petikd
20. feb 2010

Ahojte 🙂 Teeda sparocka sa ti dlho nepodarilo aj zamknúť,aj odomknúť 😉
No my upratujeme,teda ja len tak trochu také lahké,že prach utrieť,aby sa mi niečo so stehmi nespravilo. 😉 Damčo spí 🙂 joj ale taký čas,chcel ísť von,no ale čaplanica von,tak možno na chvílku poobede pôjde 😉

sipcek
20. feb 2010

ahojte,tak dnes to nejak flakate 🙂 vcera som nezamkla,ale ved sparocka je uz tu,tak sa na nu mozem spolahnut.boli ma ta hlava vkuse a sme rozmyslali,ci nie nahodou z noveho kotla,mame ho namontovany na stene v kotolni a ta je pod nasou spalnou,dnes idem spat do detskej tak uvidim ze co,ale najlepsie to zistime ked sa prestane vykurovat,ci je to prave z toho.Zeriem tabletky ako lentilky,hadam ma neporazi kym pojdem k dr.

peti a maly ti potom spal dobre celu noc?Saska ked nespi cez den tak zaspi okolo 19tej ale to je hrozna noc,budi sa casto.ja mam vybratych 6 znamienok,kvoli otcovi sme museli ist aj moja sestra,lebo mal rakovinu koze.-jedno som mala pod nosom a vyzerala som ako hitler ked som to mala zalepene 😀 ale uvazujem este o 2 no ale neviem kedy. 😉

tak si vas precitam vecer,dnes pojde Borko uspa malu,tak ja mam dnes nedelu 😀 ale dnes mi pomahala v kuchyni,aj obed som urobila,aj upratala s nou,no zlatusik moj poslusny-klop klop,lebo neviem aka bude ked vstane.

a este dodatocne chcem Danciacikovi pogratulovat vsetko najlespie k narodeninam,vela zdravia,lasky a pohody a hlavne nech sa ti moja zlata splnia vsetky tajne zelania,mam ta rada. 😉

petikd
20. feb 2010

Jaaj Sipcek aj ja som mala pod nosom a že znamienko krásy 😉 a sestra mi furt vravela,že to strigi také majú 😀 😀 😀 Mal ni 2 vybrať ale asi 3,lebo že jedno pri druhom,tak neviem 😉
No spal,ale ráno klasika 😉
Sipcek,ja som tak začala sledovať čo som zmenila v živote,ked ma nezvyčajne často bolela hlava,aj ked dakedy sa stým nedalo nič urobiť.Tak možno aj z toho kotla 😉 alebo skús porobiť nejaké zmeny,či ti niečo nerobí zle.Moja a zo spánku to nemôžeš mať?Lebo ja tak neskoro chodiť spať tak hrúza 🙂
No idem žehliť 😉

vinka
20. feb 2010

Ahojte baby.no ja tu niesom tak nikto nepíše. 😕 Boli sme v polsku.bože o 5 ks na liter je lacnejší benzín. 😝

vinka
20. feb 2010

tam malo byť 5 sk. 😀 😀

stresmenka
20. feb 2010

Ahojte žienky tak mi sme s Majom dopadli tak, že je v nemocke v Starej Ľubovni zápal slepého čreva krotý praskol ☹ terza ho lieči a za 3 mesiace musí ísť na operáciu ☹

ináč čo nové???

petikd
20. feb 2010

Bianka isto 😕 Juuj tak mu prajem skoré uzdravenie 😉
Ideme s mužom trochu von,potom v noci idú pozerať hokej,juj aj ja by som šla,ale pozriem si radšej reprízu 😉

vinka
20. feb 2010

Ahoj Bianka tak to je pohroma. ☹ Ale teraz nerozumiem čo lieči prasknutý apendix?či ten tlak. 😕 Lebo mal problémy aj s búšením a s tlakom. 😕

stresmenka
20. feb 2010

majka teraz liečia apendex ale to búšenie mohol mať aj zo zápalu lebo ten zvýšený pulz mohol byť aj s toho a doky mi dnes povedal, že taký stav ešte nevidel jeho nič nebolelo, len sem tam od nedele v boku pichalo a v utorok večer mal teplotu tak išiel k doky a malo to rýchli spád, ale ani výsledky v krvy neukázali akútny zápal, ale dnes už mal výsledky lepšie ako včara takže dúfam, že sa nič nezmení a bude, len a len lepšie, ale operácia ho nemynie lebo už to prasklo a bez akých koľvek príznakov bez bolestí brucha a hnačiek a zvracania ☹