Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

anickamaros
autor
20. nov 2009

joj dani ahoj a kolko ma?
vecer sme tu uz asi len mi dve

sipcek
20. nov 2009

ahoj,teraz ma len 37,8,mala 38,3,tak som dala panadol.ty ako?

anickamaros
autor
20. nov 2009

no tak to neni az take zle to len telo bojuje.
no ja sa mam hrozne dusi ma jak psa boli ma od kaslu chrbat aj cele telo nemohli sme zbit teplotu ani zabali ani nic ale potom som si dala ibalgin a klesla ale uz citim ze ide hore.
a ty ako? a borko?

sipcek
20. nov 2009

ja v poho,celkom sa da,Borkovi je uz tiez lepsie,teraz nema teplotu,ja som si merala,mala som 35,9 😀
velmi sa bojim o malu,furt dumeme ze co je taka chora.ale v pondelok nam hadam povedia co a ako.uz teraz mam krce v bruchu z toho.
maly je ok?

anickamaros
autor
20. nov 2009

no tak to som rada ze ste aspon vy zdravi
a som strasne zvedava ze co vam povedia v smokovci
neboj sa bude vsteko dobre.
marosko je zatial ok no uvidime ci to zvladneme alebo nas caka choroba

sipcek
20. nov 2009

boze to ako zacarovane Ganovce,ja sa bojim aby nieco nevyslo z toho vaznejsie.,ale musim to nejak predychat,nesmiem to brat ako tragediu lebo musim byt fit,nesmiem byt chora,uz mi rastu rohy z toho.Maros ako zvlada starostlivost o maleho?ci vstavas k nemu ty ked nieco potrebuju?

anickamaros
autor
20. nov 2009

joj moja ja len dufam ze nas to obide ale co ma byt tak bude a ja to neovplivnim ☹
nie nevstavam ku nemu marosk vstaval stale aj cez den

sipcek
20. nov 2009

mammy prepac,nedostala som sa k pc skorej,ale aj hodim recept:cibulu nakrajas,do sklovita oprazis,pridaju sa sampiony,chvilu podusis,potom pridas salamu bud sunkovu alebo nejaky narez,podusis,okorenis,pridas taveny syr a nakoniec slahacku.ja davam aj mlieko aby bolo viac omacky.nic nevazim,vsetko davam podla oka. 😉

anickamaros
autor
20. nov 2009

ej dani vizera to byt dobre ale ja by som to nejedla

sipcek
20. nov 2009

tak aspon bude vediet tvoj kolobeh ked tu nie je,vsak?mne by bodlo si tak pospat,ale popytam Borka ked obaja vyzdraveju,nech ma vymeni na jednu noc,hadam sa mu to podari,lebo naposledy ked som ho pytala tak prv ze hej hej a nakoniec zaspal pri telke a nemohla som ho zobudit,tak som sla spat k nej ja.ty spis teraz zvlast,ci s nimi?

sipcek
20. nov 2009

anicka to aj je dobre,ja sa toho dojest neviem,uz som plna az az.som sa stavila s Borkom,ze do leta schudnem 10 kil,ze mi kupi saty na leto,tak sa musim snazit. 😉

anickamaros
autor
20. nov 2009

tutu noc spal marosko s nami u nas ale tak som kasla ze som ho stale zobudila tak dnes si ho zobrala mama aby sa aj on vypal

anickamaros
autor
20. nov 2009

ej ha tak to je slovo do bitky 🙂
ja by som to ujedla len keby tam nemusela ist salama vies ze ja maso nemusim ja som dnes dokopy nic nezjedla len rozok a pytala som mamu nech urobi cukinove placky tak som zjedla 4 male fuj ale som prasa tak sa nazrat na noc 😀

sipcek
20. nov 2009

a ty napotvoru nemas sily sa vypotit s muzom 😀 ale nie,srandujem 😉
Borko ma stresuje,ze je mala fest spotena,ze treba jej zmerat teplotu,bola som za nou,necham ju trochu pospat si a pojdem ju prezliect,nevyzera az tak spotena a hlavku ma spotenu vzdy,nie len dnes.on ma vie furt tak vystresovat. 😠

sipcek
20. nov 2009

ale ved nemusis davat maso do omacky,to mozes kludne vynechat a bude to fajne 😉 a vobec nie si prasa,ved cely mesiac poriadne nejes tak aspon dneska sa najedz,treba ti sily 😉

anickamaros
autor
20. nov 2009

nemam dani vobec silu som ako mrtvola 😢
tak nech borko nestresuje ved saska ma vzdy mokre vlasky

sipcek
20. nov 2009

zato ja som ako nadrzana kobyla ale ked je chory tak ho len provokujem,on tiez nema sily 😀

anickamaros
autor
20. nov 2009

ale ved hej ale na noc take by som nemala ja viem ze som nejedla ale aspon to vydno na vahe a ja som tomu rada lebo inac to nejde aj ked ide tak tazko

anickamaros
autor
20. nov 2009

joj ty pipa jedna ved uz nema teplotu tak davaj ho za nim do postele

anickamaros
autor
20. nov 2009

pozeram cumlikatora boze to je kravina

sipcek
20. nov 2009

jeden den ta nezabije 😀 ja som mu vravela,ze si dam urobit nove zuby a to nebudem moct tolko jest 😀 tak sa smial 😀 ale pockam ozaj na sviatky a potom sa dam do toho,nejak,ale uz ozaj,myslim,hadam,či? 😀

anickamaros
autor
20. nov 2009

zajtra chce maros zobrat marosko do podhradia ale ja sa tak bojim vies ako to je

sipcek
20. nov 2009

ja len okom na krizovatku smrti na markize ale to som uz videla.chcela som cumlikatora ale ja nerozhodujem 😀

anickamaros
autor
20. nov 2009

ale hej naco chudnut ved ti niet chyby a vizzeras dobre tak ako vizeras len papaj dalej

anickamaros
autor
20. nov 2009

aha je tam pri tebe velitel 😀

anickamaros
autor
20. nov 2009

joj sa mi nechce spat lebo som pospala poobede

sipcek
20. nov 2009

anicka vobec sa o maleho neboj,uz som si vravela.malemu to nezaskodi a ty si oddychnes.s nimi ist nemozes,to by si len nervacila a nie je ti to treba teraz.len ich pusti,bude o neho dobre postarane.ked si bola v nemocnici tak okolo Maroska behalo tolko ludi ze ani kral nema tolko dvoranov 😉

sipcek
20. nov 2009

ano ano,hned dvaja 😀 len sa divim,ze sa ma nepyta svokra co tolko pisem 😀
pisal mi spoluziak po niekolkych rokoch ako sa mam a tak,som smskovala s nim,tak sa uz borko pytal kto to je 😀

sipcek
20. nov 2009

ze mi niet chyby,keby si videla ako sa mi tuky ukladaju,to na nepoznanie ako som vyzerala predtym a teraz 😠 mne nevadi ze som silnejsia,len keby to nebolo ako huspenina,fuj. 😝

anickamaros
autor
20. nov 2009

ale ved ja viem ale vies je to take ked ho nemam doma je mi smutno a isla by som s nimi ale zas nechcem aby sa nahodou nakazil matrin malicky a este zajtra by som chcela byt doma a nedychat ten studeny vzduch