Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
20. feb 2010

No tak nech už je len a len lepšie moja. 😉 Držím palčeky. 🙂

stresmenka
20. feb 2010

tak to dúfam, lebo ja už zošalejem od . beháme po doktoroch ešte 2.3. ideme na endikrinológiu, lebo mal zvýšený jód kua prečo sú tie deti choré a vôbec ľudia nebolo by nám bez chorôb OK??? 😠

stresmenka
20. feb 2010

....od 1.1.

vinka
20. feb 2010

No to máš pravdu moja. ☹

sparocka
20. feb 2010

Bianka držim palce,aby to dobre dopadlo.

stresmenka
20. feb 2010

jeeeej ahoj šparočka ty si kde do teraz bola ???? že si tu nechodila?? ako sa máš a čo nové???

vinka
20. feb 2010

Bianka prečítaj si dve tri stránky do zadu a všetko sa dozvieš. 😀

sipcek
20. feb 2010

ahojte,ani vas nestiham,pisem s kamoskou na FB co sme sa 20 rokov nevideli 😀
bianka ta co to? 😲 drzim palce nech je vsetko ok.

sipcek
20. feb 2010

Danciacik kde si?ako si oslavila narodeniny?uz prid nas pozriet,chybas tu 😉
a ostatne babky kde ste sa podeli?Anicka,zdenka,alexa,ostatok?hm?teraz si tu budem pisat sama pre seba.
Vinka a co dobreho ste kupili?

sipcek
20. feb 2010

tak zamykam,dobru nocku.

vinka
21. feb 2010

Jéj odomykám. 😀

vinka
21. feb 2010

Sipcek nakúpili sme mäsa salámi šunky.Vieš mi sme strašný mäsožravci.hej aj syry.to ide u nás na kilá.No dnes tu nebudem poobede budeme mať doma gril párty tak budem mať robotu. 😉 Ale večer si vás prečítam. 🙂

sipcek
21. feb 2010

ahojte,no vinka aby si mala co citat,lebo sa to tu flaka,myslela som,ze ked zima tak sa bude pisat viac ale v lete tu bolo ozaj veselsie 😀 ja akoze zehlim ale som musela kuknut co noveho 😀 ale uz idem,muzicek spal so Saskou dnes,tak som mala nerusenu noc,ako faaajne 😅
tak pa vecer 😉

anickamaros
autor
21. feb 2010

ahojte no ako sa mate?
ja celkom dobre.
vecer sme boli trosku vonku a maleho sme mali pri mame tak sme sa vyspali a dnes ideme ku svokre a vecer lyzovat joj sa tesim ze nasnezilo
no nic idem nachytat veci a letime tak si vas úrecitam vecer papa

danciacik
21. feb 2010

Ahojte.
Pôvodne som sa chcela ozvať až keď si všetko vyriešime ale nedá mi.
Dani, veľmi pekne ti ďakujem, že si na mňa nezabudla. Aj ja ťa mám rada dievča 🙂 😉 .
No narodeniny som ešte neoslávila. Na Valentína sme boli v Martine za kamarátmi, manžel bol skvelý a ja som sa opila 🤐 . Fuj. 😝 😀 A to som vypila hrozne málo ale som cez deň málo jedla tak mi to hneď udrelo. Tento týždeň ma manžel zobral na pizzu ale až večer po práci lebo nemá teraz voľno. A v piatok som dostala nádhernú ružu, strašne krásnu od mužíka môjho. A ešte mám sľúbené Dolce Gusto ale ešte musíme počkať na peniažky.
No a oslavovať tak naozaj ideme až v sobotu 27.2. Ideme na akciu, ktorú robí náš kamarát, ktorý je DJ a robí ju v bowlingu a prídu aj tí kamaráti z Martina tak sa veľmi teším.
Inak starý otec ešte žije ale stále je to veľmi zlé, držia ho len na infúziách a on stále plače že nechce umrieť. 😔 . Je to ťažké.
S Larkou ideme 1.3. na krv, 3.3 ideme ku zubárke a 4.3. naspäť do Tatier po výsledky takže máme perno.
No a ešte nejaké veci riešime ale to bude dosť dlho trvať tak to až potom.
Sparocka, moja no nemáš to ľahké, no ostáva ti len vydržať keď budete mať dlhší vzťah a on to vydrží tak budeš mať istotu a potom sa nebudeš obávať odsťahovať od rodičov, teraz by to bol podľa mňa veľký risk.
Držím ti hrozne palce.
Bianka no dúfam, že vám všetko dobre dopadne a že už budete mať pokoj.
Inak ja som vás stále čítala, len keď nemám akosi čím pozitívnym prispieť lebo všetko máme takpovediac rozrobené a nič nie je ešte na konci tak nám treba hrozne veľa trpezlivosti.
Ale musím povedať, že aj keď manžel robí od deviatej do deviatej 7 dní v týždni tak po večeroch je ukážkový. Ja by som takú výdrž nemala. Ešte aj na nákupy so mnou po večeroch stihne zbehnúť.

petikd
21. feb 2010

Fíííha,ahojteee 🙂
Joj zas ma bolela hlava dnes 😝 Damián už o pol 1 ráno ležal pri mne 😀

sipcek
21. feb 2010

ahojte,no ked tu vinka nie je akoby pes zakapal 😀 ale nie,srandujem 😅
my sme boli na navsteve v PP a teraz si zvolila babku za uspavacku tak v obyvacke sice vybuchla bomba ale teraz sa mi nechce upratovat.no,uz Saska vybehla z izby,ze este mliecko dopit chce,joj ale sojka je jedna nezbedna 😀 len by sa salela,ale jest ani za boha nebude 😠 ci to dietu chce drzat aby nevyzerala ako jej mat ci co.Vcera som jej kupila hroznovy cukor ale citala som davkovanie,tak to by som jej radsej dala jednu lyzicku cukru zapit vodou ako taku sladzavu ma pit,hadam sa jej zubky nezacnu kazit z toho.
tak papa a pre istotu zamykam 😉

vinka
21. feb 2010

No už som tu moja.Ale vieš,že z hroznového cukru sa dodáva energia. 😉 To môjmu synovi povinne musím kupovať na preteky.To je taký povolený doping. 😀 😀

vinka
21. feb 2010

No grilovačka bola supéééééééééér 😀 Fááááááááájne sme sa najedli posedeli pokecali. 😀 😀

danciacik
21. feb 2010

fúha, no veľa ste tu toho nepopísali.

sipcek
21. feb 2010

to vinka akoze mi bude lietat cely den po dome bez unavy?tak to by som nerada.
Danciacik suprova fotka,velmi sa mi paci 😉
no musim predat muzickovi net,tak papa 😀

danciacik
21. feb 2010

Moja ďakujem. No Maja má pravdu hroznový cukor dodáva kopec energie. 🙂

miavin
22. feb 2010

dobré ránko - odomykám
čo tu nového? mala som doma manžela vyše týždňa, tak nebolo kedy tu nakuknúť, bo furt sedel za pc on... 😠
všetkým choručkým prajem skoré uzdravenie
vinka - grilovačka - mnááám dala by som si....
tak ideme bojovať sami, tento týždeň ideme na očkovanie - fúúú už teraz mám depky....no neva
držkajte sa babenky

juliet221
22. feb 2010

dobre ranko prajem . vsetkzm chorym rychle uzdravenie. my mame ist v stredu na prevazenie k lekarke tak som strasne zvedava ci priberame ked uz davam ten nutrilon. a ked mi nepapa tolko co by mal s ohladom na vek. a ked idem do nho nasilu daco dat tak sa zgrca. teraz mi vypil len 50 nutrilonu to je strasne malo.to je strasne malo 😢

miavin
22. feb 2010

juliet - a kojíš ešte?????

juliet221
22. feb 2010

no v noci . bo to kym by som zohrial moje odstrekane abo spravila nutrlon ta by zobudil pol bytovky

juliet221
22. feb 2010

aj cez den ale malo . nemam tolko mlelka. ja si odstrekavam bo on netaha. v nemocnici ho naucili na flasu a teraz mam problem. taha kym ide lahko a konec

miavin
22. feb 2010

no ja som mala tiež málo mlieka, ale stále ho skúšaj prikladať, on sa chytí možno....písala si tej annag?
no náš tiež moc nepapal, mal pol roka a pil 90-tky.....

dancat
22. feb 2010

ahojte,juuuuj Stresmenka držíme palce,nech to dobre dopadne.....mas pravdu,tie choroby su na porazenie 😠
Julietka juuuj moja to je najhoršie,ked nevies ci to ma dost to dieta ci co....môj maly vkuse vrieskal až sa zajakaval,nepriberal ale ked sme zase dali nutrilon tak az zhltol to na jeden dych.....boze hladovala som vlastne dieta,bo som chcela silou mocou kojit 😒 ale vyčitky svedomia mam doteraz,že sme sa dlhšie nekojili.....
My sme dnes po dvoch tyzdnoch isli do škôlky,akože doma celkom dobre,ale v škôlke niekto spomenul,že sa ide do divadla....a nas misko nema rad nejaka zmeny,akože vydrži v skolke ale nech je zaužívany režim a nikde nech sa nejde....ale nejako sa utišil a ideme do triedy a pri dverach sa jedno dievčatko hodilo o zem a ričaloooo,no tak spustil aj misko a aj ostatne deturence sa pridali......jaaaaaj sodoma gomora.......no som zvedava ako dlho vydržíme zase chodiť do škôlky......
My sme mali pekny vikend,lebo tatuš mal volno tak sme snehuliakov stavali, posankovali a tesili sme sa,že sme spolu......no idem litanie som popisala,pekny den žienky

juliet221
22. feb 2010

ono maly je spokojne dieta skoro neplace , pospi aj 4 hodinky.teraz mu davam nutrilon ta vypije 50-60 viac ne.tak som zvedava na stredu