Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

miavin
22. feb 2010

to je v pohode - on vie kedy má dosť.... veď keď si prečítaš na nutrilone dávkovanie - koľko tam píšu na 1 mesiac....?

juliet221
22. feb 2010

na nutriolone pre mesacne babo 120

danciacik
22. feb 2010

Ahojte,
no som tu chcela písať len pozitívne správy ale nedá sa, predchvíľkou som prišla od doky a Paťko má zápal priedušnice a priedušiek. 😒
Juliet netráp sa tak ako píše Miavin, on vie kedy má dosť, neboj.

juliet221
22. feb 2010

dakujem vam za povzbudenie ale do stredy sa isto budem este trapit no ked mi bude priberat aspon troska tak nebudem. hlavne aby uz dalej nechudol.bo to neni dobre. ☹

miavin
22. feb 2010

dani - jooj to ma mrzí, tak sa držte, nech sa Paťkovi polepší.
juli - naozaj si z toho nerob hlavu, uvidíš čo povie doky, ale ako Ti píšem - náš drobec papal 90-tky...teraz mu robím 150 ml vody - nutrilon a kaša - takých 180 vypije - viac nie...a má skoro rok...

petikd
22. feb 2010

Ahojte.
Aj my sme boli u dokho s tám kašlom a ono to dieťa má angínu,som sa čudovala,lebo nemá ani teplotu 😒
Dani skoré uzdravenie 😉
Juliet baby majú pravdu on asi vie kedy má dosť 🙂 tak nech sa vám rozpapá 😉
Maji takže grilovačka super hej,juuj dala by som si 🙂
No takže zajtra žiadne krčné,juuj ma to hnevá ☹ ale task pôjdeme na budúci týžden 😉

danciacik
22. feb 2010

ďakujeme kočky. No aspoň že poobede príde mamka a zoberie aspoň Larku trošku vonku. Bo celý týždeň aby boli obidvaja zavretý doma to nieeee.
Peti, juuj tak skoré uzdravenie. 😉

zdenocka
22. feb 2010

Ahojte,
Stresmenka, drzim palceky, nech vsetko dober dopadne.
Juliet, Tomasko sa narodil s vyssou vahou, mozno preto teraz trosku pochudol, ved deti do 21. dna od narodenia striatia 10% hmotnosti 😉 . Urcite zacne papat.
Danciacik, Petikd, detickam prajem skore uzdravenie. Hnusne pocasie je vonku, ved to jedine na chorobu ☹ .
Miavin, Alexik urcite zvladne ockovanie🙂 .
Anicka, ako bolo na lyzovacke?
Dancat, takze krasne pondelkove rano, co? Ja som mala podobne, Janicko uz zacina tazko znasat, ze odchadzam z domu, tak pofnukaval 😢 .
Nam este stale idu zubku, uz mame 2 ocne, ale cim dalej je Janicko nepokojnejsi, uz ma aj soplik a nervy, a to nocne vstavanie 😖 . Vcera sme ho strihali, tak luto mi je vzdy ja jeho kucerami, ale kedze nosi ciapocku, tak nema zmysel, aby mal vlasky dlhe.

danciacik
22. feb 2010

Zdeni aj my máme zlé noci takpovediac príšerné aj doktorka keď dnes Paťka videla tak sa pýtala či to decko vôbec spí lebo že má hrozné očká tak mu dala Diazepan, že neradi ho dávajú ale už inak to nejde.
No a stalo sa to čo som čakala Larka má tiež zelené soplíky, no keď ona ochorie tak si to už hodím, lebo potom by všetky vyšetrenia a všetky odbery trebalo robiť na novo a zase mesiac čakať. No mamka si berie dovoelnku a poobede Larka ide na celý týždeň k nim tak dúfam, že to nejak uhráme.

vinka
22. feb 2010

Ahojte babenky.No vidím,že tu zas zúria choroby.Tak všetkým skoré uzdravenie. 😉 Hej grilovali sme doma v kuchyni. 😀 No bolo super.Už sa teším ideme na chatu v marci tak sa vytešujem. 😀 😀

andreaber
22. feb 2010

Ahojte,

my sme mali skorý ranný budíček, Danielka sa zobudila o 5:50 a hneď na to aj Ľubka. Snažila som sa hrať mŕtveho chrobáka, ale baby ma prehliadli, tak som s nimi vstala. Ľubka je odvtedy hore, myslela som si, že ešte si zdriemne, ale posledne ide spať až na obed spolu s Danielkou.

Juliet - držím palce, nech malý priberá. A netráp sa, koľko vypije, ako už bolo písané, maličký vie, kedy má dosť, a zbytočne mu bruško netreba prepĺňať.

Miavin - nech je tá reakcia na očkovanie čo najmiernejšia, no čo už detičky si tým musia prejsť

Čítam, že veľa detičiek je chorých. Tak všetkým malým pacientom želám skoré uzdravenie.

miavin
22. feb 2010

andrea - ďakujeme - no aj my sme mali dnes skorý budíček - už ráno o 5.40 - spapal mliečko - a zvykne ešte hodku pospať - no nič...tak som ho o 6 vybrala z postieľky - hneď o 8 sa pýtal spať - to potiahol len pol hodky - a teraz - no uvidíme, nejaký ten systém narušený. neviem ho naučiť spať dva - krát za deň...

andreaber
22. feb 2010

Miavin tým sa netráp, keď bude jar a bude sa chodiť von na ihrisko, tak potom sa režim lepšie nastavuje.

vinka
22. feb 2010

Bože baby.Chcela som si kúpiť plavky no nekúpim žiadne plavky v pp.Ide ma šlak trafiť z toho. 😖 😖

miavin
22. feb 2010

andrea - no snáď máš pravdu, aj keď my tu moc ihriska nemáme, ale na námestie sa bude chodiť už - sa teším - a cez leto mu chceme kúpiť pieskovisko - a budeme na dvore...paráda

dancat
22. feb 2010

Vinka ja som si objednala plavky cez Quelle a su vynikajúce, idem si tento rok este jedny objednat.V pasaži je obchod Quelle a ked objednas tam tak neplatis ani postovne a ta pani Ti ich da odskusat ked dojdu a ked ti nebudu pasovať,tak ich nemusiš zobrat........

vinka
22. feb 2010

Kde v pasaži je ten obchod?na tej chodbe alebo niekde hore. 😕

vinka
22. feb 2010

A kolko asi stáli?Vieš lebo ja som skurka lakomá. 😀 😀 Ja vela do toho neinvestujem. 😀

vinka
22. feb 2010

Kriste poprad na druhej strane. 😕 No chodí vás tu vela fakt. 😒

danciacik
22. feb 2010

No tak Larka je už u našich ale soplíkuje odušu ☹ .
Ale prišiel Jarko dnes skôr domov tak mi aspoň smutno nie je.

vinka
22. feb 2010

Dani no to ti verím.to aj ja som rada ked Vlado príde skôr domov.A nemáš kvapky pamykon?To sú atb dopbré na zelené soplíky.ja ich mám stále v chladničke.bud sa to vylieči alebo potom prepukne si tak poviem ja. 😉

vinka
22. feb 2010

No môj vydarený syn prišiel dnes zo školy a povedal.mami mám dobrú správu už viem čo som si zapísal ako úlohu.(Lebo pred prázdninami čo mali úlohy nevedel vylúštiť jednu čo to je.)Mám sa naučiť básničku na Hviezdoslavov Kubín.A čas mám do stredy.Skoro ma šlak trafil z neho. 😠 😠

miavin
22. feb 2010

ahojte, no ja už som slamená vdova..... zas desat dni bez...

vinka
22. feb 2010

Moja joj nesmúť.sme tu s tebou mi.Aj ked viem,že Alexík by bodol viac ako mi ale nenavyberáš si. 😒 😉

zdenocka
22. feb 2010

Danciacik, aj my mame tie kvapky, a teraz ked ma Janicko druhy krat sopliky, tak som mu ich dala a velmi mu pomohli, za 1 den ma nostek cisty 😉 .
Miavin, nesmut, my Ti budeme robit spolocnost 🙂 .
Vinka, drzim palce, aby si si kupila nejake pekne plavky.

danciacik
22. feb 2010

Pamycon máme, mňa tak Paťko netrápi on má dosť odolný organizmus ale som volala s mamkou a s Larkou to nevyzerá dobre, neviem či ešte zajtra nepoletíme do Tatier.

vinka
22. feb 2010

No tak Lárke si už ráno mala naordinovať pamycon.
Zdenka idem večer ked príde Vlado do tesca.Sestra mi volala,že je tam 70% výpredaj a také jedno farebné ako chcem ja.Po 4-6 eur. 😀 😀 Tak snád niečo nájdem. 😀 😀

zdenocka
22. feb 2010

Vinka, tak dobre nakup 😉 .
Danciacik, a co vravi pediatricka nato, ze je Larka stale chora, aj ked nechodi do skolky? A skusali ste nejake homeopatika na posilnenie imunity?

vinka
22. feb 2010

No zdeni hej plavky kúpium a plávať asi nepôjdem. 😢 😢 😢 😢 😢 Vlado mi dnes volal,že jeho kolega je na infekčnom.A tým pádom bude asi každý den robiť.Ak poobede sa budú striedať,že domov budú chodiť tak mu poviem nech ide vo štvrtok on domov. 😒

zdenocka
22. feb 2010

Vinka, to vazne? Dohodni to nejak s muzikom, nech pride domov 😉 .