Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

danciacik
24. feb 2010

ty kokso čo tak neskoro? no ja by som na tvojom mieste šla čo najskôr ráno ako akútny prípad, však môžeš povedať že ťa to bolí a hotovo 😉

sipcek
24. feb 2010

ale aj tak je chora,tak neordinuju.ked ja si nemam kde Sasku nechat,az do polovice marca a to uz tolko vydrzim.pridala som si Jarka medzi priatelov ok?nech potvrdi.
baby treba mi este 4 podkovy,poslete mi ak mozete?

danciacik
24. feb 2010

moja ďakujem, poviem mu zajtra lebo dnes ho na pc nepustím lebo robím papiere.
hej pošlem ti ak ich mám v ponuke lebo som nemala.

gajana1
24. feb 2010

Ahojte
prišla som pozrieť či tu niekto je.
Ja už ani o sebe neviem som strašne unavena tak si idem ľahnuť po dlhšej dobe som bola si farmu upraviť a od prveho sa jej môžem naplno venovať 😉

sipcek
24. feb 2010

ahoj gajana,preco od prveho? 😕

danciacik
24. feb 2010

Gabika a bubať nič, moja? Mala by si veĺa oddychovať, zachvíľu budeš mať perno.
a aj mňa zaujíma prečo od prvého.

gajana1
24. feb 2010

Ahoj lebo budem mať neobmedzeny net teraz mam obmedzeny a veľa mi to ťaha MB

sipcek
24. feb 2010

chcela by som sa vas opytat,rozmyslali ste uz niekedy ci sa nezneuzili zverejnene vase fotky?len tak premyslam a teraz sa ma svokra pytala aky to ma vyznam otvarat si svoje sukromie verejnosti,na co je vlastne FB,ze ona tomu nerozumie preco mam potrebu zverejnovat co prave robim alebo tak celkovo ludia.odpovedala som jej,ze teraz je ina doba ale ked tak uvazujem...

gajana1
24. feb 2010

dani trebalo by aj bubať ale nejako som sa pozabudla na nete 😉

sipcek
24. feb 2010

jaaaj,ja som tomu obmedzeniu aj tak nechapala,my mame neobmedzeny,ale aky je v tom rozdiel je nad moje chapanie.ako ostatne technicke masinky 😅

sipcek
24. feb 2010

ste tu?

sipcek
24. feb 2010

chvilku este pockam a ked nic tak zamknem

danciacik
24. feb 2010

Jaaaj Gabi, chápem. No tak super.
Dani, čo ja viem, tu na koňovi fotky nemám a na FB si dávam pozor aby tam deti neboli holé alebo niečo podobné.

danciacik
24. feb 2010

ta čo nič?

sipcek
24. feb 2010

tu som,len som bola na Borkovej farme chvilku

sipcek
24. feb 2010

ty ozaj,ani som si nevsimla,ze tu nemas album,ale ved si mala,nie?preco si ho zrusila?

danciacik
24. feb 2010

vlastne ani neviem, ale čítala som tu dosť diskusií ktoré sa zaoberaj tým, že na tejto stránke sa im nepáči riešenie albumov lebo sa nedá, určiť kto si môže album prehliadať tak asi preto

sipcek
24. feb 2010

to mas pravdu,tu si ho moze prehliadat ktokolvek.to len tak uvazujem.ja si hladam na FB moju rodinu,lebo nie so vsetkymi som v kontakte,a vzdy mam ten chtič im napisat kto som ale potom rozmyslam ze naco to vediet tak sa odhlasim a dumem preco sme sa vlastne nikdy nestretavali.

danciacik
24. feb 2010

hm, no to hej ja tam lietam tiež kade tade, hľadám kto ma napadne a veľa ľudí som aj našla. A na FB simôžeš nastaviť aj albumy tak že ich nemusí každý vidieť.

sipcek
24. feb 2010

ja aj tak mam len 2 fotky ale Borko ma album na FB.este robis papiere?Patko spinka?

sipcek
24. feb 2010

ok,tak idem este do vane a pojdem spat,dobru nocku.

sipcek
24. feb 2010

tak dobru nocku,zamykam

dancat
25. feb 2010

dobre raaanko,asi všetke kukate hokej co?
Mammy fotečky kraasne,teda nie fotečky ale tvoja devucha....jaaaj paraaadnica 😵
Vitam novu členku klubu popradčanok.....
Včera naši poobede zobrali Miška k nim a tak som umyla okno v kuchyni (dnes som nakazala mangelovi v obyvke)a bola som na zumbe.jaaaaj fajne som sa vyskackala ......
No idem....pekny den
Ozaj vinka kupila si tie plavky v tom tescu?

danciacik
25. feb 2010

Dobré ránko,
Dancat ja nie, ja som zaspala.
Dani, prepáč už som neodpísala, lebo Paťko sa zobudil a už bezo mňa nechcel zaspať tak som išla k nemu. Ale našťastie od polnoci do siedmej ráno bol hore iba raz. 😵 Som si aspoň trošku oddýchla. 🙂 A ide sa makať ďalej

petikd
25. feb 2010

Ahojte 🙂
Dancat joooj kukam o dušu,akurát som začala od 2 tretiny,lebo som spala ale akurát vtedy začali dávať gooly 😉 Ale nemôžem ani kričať,lebo otec tu sedí a bude hučať,že mám byť ticho 😀 Jooj ale som sa začala tešiť a vtedy nám dali goly,joj ta sa nemožem iba s malou dušičkou 😉
Zajtra ideme na kontrolu a dnes idem asi ja do doky,lebo hrdlo ma bolí ☹

dancat
25. feb 2010

slovenskoooooo slovenskoooooo heja heja heja slovenskooooo.....juuuuj baby ta to bol napinak,som volala domov,či moj mangel vôbec dieta odniesol do škôlky.......jaaaj až "husiu kožu" mam.......

danciacik
25. feb 2010

Jaaaj Dancat si ma predbehla. Šikovní tí naši chlapci 😀

juliet221
25. feb 2010

vyhrali smeeeeeeeeeeeeeeee. dalsi zapas s kanadou o postup do finale.ak prehrame hrame o bronz ak vyhrame o zlato. baby to este len bude napinak 😖 😖 😖

juliet221
25. feb 2010

baby chcem sa opytat mate niektora skusenosti s evanjelickym krstom? ako to prebieha, co tam potrebujem. nechce sa mi zasa za fararom.myslim ci mi treba nieco take ako u katolikov je kosielka krstova a sviecka.

petikd
25. feb 2010

Joj keby aspon bronz vyhrali,to by bolo super 😉
Juli ja neporadím 🙂
No bola som u doky,že ma bolí hrdlo a na líci za zubom mám takú guličku,tak ma poslala na krčné ☹ som zvedavá kedy pôjdem