Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

anickamaros
autor
20. nov 2009

no vidis este aj ziarli to je dobra sprava nie?
ale ved uz mas dieta tak sa nieco muselo pripelpit

sipcek
20. nov 2009

tak to mas vyriesene,polez si kym mozes,lebo sa vratis do starych kolaji o chvilu 😉

sipcek
20. nov 2009

no ved hej,nemozem aj mama aj modelka byt 😀

anickamaros
autor
20. nov 2009

no ved to je pravda ze o chvilu budem spapat rovnako ako do teraz.
joj aspon sa zajtra osprchujem som jak strasidlo saska by povedala bobo 😀

anickamaros
autor
20. nov 2009

ja nepochopim ako to robia tie mamy co maju deti a su jak patiky ani ricia ni cici a ani nevidno na bruchu ze sa tam vynosilo babo

anickamaros
autor
20. nov 2009

idem si pomaly lahnut uz som nejaka unavena a zas ide teplota tak idem si dat tabletu a spat
joj tolko caju som vypila ze nic nerobim len sedim na hajzli 😀

sipcek
20. nov 2009

no to hej 😀dnes vykecavala cely den,kym nemala teplotu. ked pridem na navstevu donesiem ti salko 😀

anickamaros
autor
20. nov 2009

ale prestan ved som teraz dala trosku dole tak nech sa to udrzi co najdlhsie

sipcek
20. nov 2009

esteze nebyvas u nas,to by si sa nachodila.
ok,tak si chod lahnut,treba ti to 😉 dobru nocku

anickamaros
autor
20. nov 2009

ahoj moja dobru noc a chod si lahnut aj ty

sipcek
20. nov 2009

tak ho budem jest ja,kym este mozem,aj ja to lubim,moc moc moc 😀

sipcek
20. nov 2009

sa mi nechce,tiez som spala so Saskou poobede 😉 ale pojdem pozriet na malu 😉 tak pa a zamykam 😉

vinka
21. nov 2009

Dobre ránko.Ta čo to odomykám?Takú česť som ešte nemala 😀

vichrica
21. nov 2009

Ahojte. Máme za sebou zlú noc. Laura v noci 2 h plakala a nakoniec vyzvrackala pomaranč. Ten z Lidlu jej nejak nesadol. 😢
miavin - držte sa
vinka - ten popolník jej tak pekne pasoval ku váze, čo má na stole a ona do neho dávala také drobné smeti (ako papierik od cukríka a tak)

anickamaros
autor
21. nov 2009

ahojte babule ako sa mate?ja dnes uz lepsie ale marosko isiel s mm ku babe a stale ked mu volam tak krici mama mami joj az mi je do placu

vinka
21. nov 2009

Anička tak nevolaj mužovi a nebude ti do plaču.No ja som dnes akčná od rána.Obed som navarila povysávala Damián mi schodisko poumýval a idem teraz Chiaru nakojiť a letím do Kauflandu. 😉

petikd
21. nov 2009

Ahojte.
No máme trošku bordel,lebo už sa pracuje na kozube.
Anička ked som bola vyberať mandle,tak som na druhý den volala mužovi a s Damiánom,tak môj malý tak reval,jak som zložila ☹ .A muž mi potom volal,že ho nemôže utíšiť,tak som sa s ním ešte porozprávala a potom som už v pohode volala,ale len cez den,lebo večer už je unavený tak by reval
Baby a on dnes vstal o 4 🙄 chápete,ja nerozumiem čo zas tak zle spí.On týžden vydrťal spať do 6 a teraz tak 😒

anickamaros
autor
21. nov 2009

vinka uz nevolam ale on mi volal ze maly len buba buba tak ze mu dal papat a do postielky a hned zaspal moj zlaty dufam ze na nho nic nelezie

sipcek
21. nov 2009

ahojte,co robite?ja konecne sedim,som trosku pratala ale este nie vsetko,to sa proste neda 😝 😀

sipcek
21. nov 2009

anicka ahoj 😉 este mas teploty?

sipcek
21. nov 2009

chcem sa vas opytat ako dalej,Saske sa drzi teplota medzi37,3-37,5.panadol jej samozrejme este nedavam,ale vecer urcite bude mat vyssie 38,keby som dala panadol,to uz bude 3.den a na letaku je napisane podavat 3 dni,to ak by jej vysla aj na dalsi den teplota vysoko uz nesmiem davat?ci ako to je?ako jej potom zrazim teplotu,len obkladmi?som z toho zmätena 😕

sipcek
21. nov 2009

tak vecer 😉

vichrica
21. nov 2009

Boli sme sa vonku prejsť. Je chladno, ale na slniečku príjemne. 😵
stresmenka - malý je riadny horolezec 🙂

anickamaros
autor
21. nov 2009

sipcek je mi uz celkom fajn teplota uz nie je az taka vysoka
dani ja by som saske nedavala ani na noc panadol ved to este nie je az taka teplota on sa ma davat az ked je 38,5 no neviem

sipcek
21. nov 2009

anicka ale ked ma 38,3 a viem ze bude stupat,tak jej dam,pod 38 jej nedavam.ci ani vtedy nemam davat?cakat na tie 2 stupniky?

anickamaros
autor
21. nov 2009

joj dani tak ked ma 38.3 tak to jej uz si daj neviem maroskovi davam striedavo cipok a sirup ale vacsinou ked dam cipok tak uz nevystupi tak vysoko

vinka
21. nov 2009

No Sipcek začni dávať až nad 38,5 a do vtedy sa snaž zbiť zábalom a tekutinami.Normálne letný čaj jej dať piť nie teplý.A izba vyvetraná nie prehriatá.Ak jej nieje zima tak normálne neprehrievať.A zábaly dávať aj 3 po sebe ak sú ruky teplé.Nesmú byť zimné konce prstov na rukách aj nohách.A kludne jej daj do čaju alebo čistej vody citron vyžmýkať.Citron sťahuje teplotu. 😉

petikd
21. nov 2009

No nám mamka potierala dlane aj chodidlá s citronom 😉

adrina
21. nov 2009

ahoj bambule....pozdravujem vás od našich....otras počasie 😝 😝 😝 😝
ďakujem za blahoželania 😉 😉 😉

danciacik
21. nov 2009

Ahojte.
Adi všetko najepšie k včerajším narodeninám. 🙂
No ja som dnes robia tortu tak môžete zhodnotiť - daa som fotky do albumu.