Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
5. mar 2010

Pána Adi máš pravdu.tu je riadne pusto ked tu nechodím. 😀 😀

vinka
5. mar 2010

Pána poprad na druhej strane. 😕

anickamaros
autor
5. mar 2010

ahojte maminy ako sa mate?
ja uz celkom dobre aj ked bez anestetik by to neslo hlavu mi ide roztrelit
mam trojklanny nerv to z neho ma stale boli hlava
zajtra sa chystame s malym do aqua tak dufam ze nam to vijde
idem si vas precitat co mate nove lebo som tu dlho nebola 😀

petikd
5. mar 2010

Ahojte 🙂
Damuišo šiel pred chvíľou spať,bola tu Tamarka,tak dnes trochu neskôr 🙂
Ja si tu ešte osvetlujem hrdlo a pôjdem aj ja do hajan 🙂

vinka
5. mar 2010

Aj ja už idem.zamykám.pa 😉

sparocka
6. mar 2010

Dobré ránko Odomykááám 😀 😀

Alexík ma trošku nádchu a už aj na mna niečo lezie 😠 😠
Takže mame o zabavu postarane. Ako sa mate babenky ???
Vinka potom pridaj fotečku tortičky sme zvedavé 😵 😵 😵 Šikulka si 🙂
Ideme sa naraňajkovať snáď sa tu dnes ukážem častejšie 😅 😅

vinka
6. mar 2010

Nie,niesom šikovná.Včera som nemala den.Možno dnes bude lepšie.Ináč ahojte. 😉

vinka
6. mar 2010

Tak torta hotová.No nevyšla podla mojích predstáv. 😢 😢

petikd
6. mar 2010

Maji odfoť 😉 Ved nevyšlo dnes vyjde nabudúce 😉
U nás je kaderníčka,tak sa idem strihať 😉

andrejka10
6. mar 2010

Vinka, aj majster tesár sa utne. 🙂 A aj tak si myslím, že torta bude vynikajúca. Potom nám napíš, či si niečo z nej vyhodila. Podľa toho sa merá kuchyna. Ak sa všetko zje, tak je to potom OK. Vôbec nevadí, že trochu sa nepodarila ozdoba. 😉
Anička, teším sa spolu s tebou, že je už lepšie. A verím, že bude stále len a len lepšie. Držkaj sa nám.
Petikd, tak nech ťa pekne ostríhá, nech si fešanda a tatovi nech sa páčiš. 😉
No a všetkých choručkým detičkám prajem rýýýýýchle uzdravenie. 🙂

vinka
6. mar 2010

Peťka torta je odfotená ale nieje vhodná aby si ju videla.Ale má ho Chiara v albume do hodky potom sťahujem. 😀 😀

gajana1
6. mar 2010

Ahojte
Maji krasna torta to keby som ti ukazala moju tak zaplačeš nič sa mi nedarilo ale uvidime čo povie mm ked ju zbada

andrejka10
6. mar 2010

Vinka, to je akože nepodarok??? 😨 😨 😨 😨 Veď tá torta je náááádhernááá. Páni už len zahryznúť sa do nej, hmmm a tie kvety z marcipánu. Zbožňujem marcipán. Inak, moj syn navrhol, že ťa mám prilhlásiť do relácie Bez servítky. Bola by si veľkou adeptkou na víťaza. 😀 Plne s ním súhlasím. 🙂

vinka
6. mar 2010

😀 😀 😀 😀 Tvoj syn si robí srandu zo mna.Počkaj ked ho stretnem. 😠 😀 😀 😀 Ja a do servítky.Akurát tu servítku robiť. 😀 😀 😀 Gajana odfoť.Ked som ja ukázala svoje veldielo tak sa pochvál. 😉 A čo ako si to vyriešila?Myslím tú trávu. 😉 Chyba bola v kréme.Ten mi začal roztápať poťah.Ináč by bola krajšia. 😒

petikd
6. mar 2010

Joj som odoslala príspevok a nieje tu 😕

vinka
6. mar 2010

A čo si nám napísala? 😕 Napíš ešte raz 😉

petikd
6. mar 2010

Maji káááásna torta 😉 joj a že nieje podla tvojich predstáv neznamená,že sa nebude nikomu páčiť,to len ty vieš aké má chyby a podla nás je úúúžasná 😵
Andrejka no len rozmýšlam ako sa ostrihám 😉 ja by som si najradšej nechala zase dlhé vlasy,ale najprv musím asi schudnúť 😀

vinka
6. mar 2010

Joj baby ale aká je super.Kriste ale je dobrá.Andrejka ti uúpečiem marcipánovú chceš? 😀 Nemáš dáky sviatok teraz? 😕 😀 😀

petikd
6. mar 2010

Juuj Maji dala by som si 🙂
Baby ta sme sa tešili na škôlku.....a Damčo má 38,1 teplotu ☹ sestra bola dnes s Tami na pohotovosti.No ktovie aká bude noc

vinka
6. mar 2010

Peti ta čoto.Ved on minule dáko bol chorý či sa mýlim? 😕

petikd
6. mar 2010

No Maji v nedelu dobral ATB ☹ No potom mal 38,3 telpotu a ked šiel spať tak už 38

vinka
6. mar 2010

Ta to čoto.A kašle alebo niečo? 😕 A Tami je chorá?

dancat
6. mar 2010

no ahojte žienky,my sme dnes boli poobede plavať,lebo Miško mal svoj den,už som myslela že ho aj vytrepem abo čo.Ale na plavarni sa skludnil,bo on miluje vodu a uz tak pekne plava,no ma rukavnicky,ale trosku sme ich dali dole a uz mu to celkom slo,parkrat sa potopil,ale pohoda 😵 .........ale len co sme vysli z aqua,jeho super den pokracoval,este stastie,že sa unavil a ako sa napapkal a umyl,už aj drichmal.....a ja tu teraz vlasy nafarbene a maska na chsichte,bo ma teke jebaky (musim takto) na tvari ako pubertiacka..... 😠
Petik ta čo to......už je nam treba slniečko,to nech všetky choroby poberie....
Vinka torta paraaaadna,naozaj,ja keby take daco stvorila.....ani sa nad tym nezamyslam,bo ja by na to nervy nemala....a naozaj sa prihlas do tej sutaze......to je dobry napad... 😉
no idem masku z ksichtu zmyt,aj ked asi by ani nikto nepostrehol,ze masku som zmyla 😀 😀 😀
pridem kuknut ci tu este dakto zavital

vinka
6. mar 2010

😀 😀 😀 😀 Dancat ty si srandystka.Ja sa tak dobre zabavím na tvojích vetách.Hej ale ako som písala ja by som tam mohla servítku robiť. 😀 😀 A nato aby som ostala na piatom mieste sa tam hlásiť nemusím.šla by som keby mi muž doma všetko ochutnávala a dochucoval. 😀 😀 😀 Ale on nieje na telku takže asi z toho nič nebude.Ale skúsim mu to navrhnúť.No ja urobím sama dezert. 😀

dancat
6. mar 2010

no vlasy nafarbene,ale ksicht som doteraz spod masky hladala 😒 😀 idem si asi nieco naliat abo čo

andrejka10
6. mar 2010

Vinka, beriem ťa za slovo. 😀 😀 😀 Len škoda, že nemám žiadny sviatok. Meniny som mala v januári a narodeniny budú až v auguste. ☹ MDŽ je v pondelok a to už nestihneš 😀 😀. To bol ftip. Ty keby si sa naštvala, tak torta je v pondelok na svete. 😀 Ale ja sa určite ozvem, keď budem potrebovať tortu. 😉
Petikd, tak to máte ťažké, keď je zase chorý. Skoré uzdravenie 😉
Dancat, čože, ďalšia peknučká mamina na jar? Nafarbené vlasy, maska hmmm .... Žeby nejaká zmena v živote??

vinka
6. mar 2010

Viem moja kedy si mala meniny.5.1 mám sestru Andreu 😀 😀

dancat
6. mar 2010

aj ja mam narodeniny v auguste 19steho a tušim aj Zdenocka ....pojdeme spolu oslavit adi 😉

petikd
6. mar 2010

Maji hej začal teraz pokašlievať.Tami má chrípku,doobedu boli na pohotovosti a včera bol celé poobedie spolu,lebo Damčo bol u nich a potom ona u nás,tak ktovie kto sa od koho nabral 😒 Už som mu dala čipku,mal 38,6.A to som chcela volať do Košíc,že kedy môžme prísť.
Jaaj Dancat,ta ja mám teraz také džubáky,čo som ani v 16 nemala 😀 ale trošku lepšie,kožná mi dala mastičky 😉

vinka
6. mar 2010

No a ja ako darček vám pripravím krásnu tortu.A nech mám na čom trénovať tak rovno tri. 😀 😀 Aspon sa tak nenápadne pozvem na oslavu. 😀 😀