Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

dancat
8. mar 2010

ahojte no Anička sme riadne ťapy hehe
no dostala som kvietok aj od mangela a synatora,prišiel zo školky v ruke ružička a že "všetko najlepšie k MDŽ" hehe asi to celu cestu nacvicovali ...až som slzy mala na krajičku
Po sto rokoch išiel s nim bubkať tatik tak mam večerny kluuuuud

dancat
8. mar 2010

jaaaaj vinka ta dúfam,že si užiješ MDŽ hehehehhe 😀

petikd
8. mar 2010

Anička no v sobotu mal teploty v nedelu zvracal a na pohotovosti povedali že má virozu v brušku,tak sme mali dietku a dnes už kašle.A to mal aj v lete,povedali,že z bruška,dali smectu a poobede teploty 39,9. 😒

No ja som včera od brata dostala čokoládu a dnes od švagra Margot 😉 sme sa smiali,že sestre dal kvietok a ona je chudá a mne čokoládu 😀 😀
Maji ako myslíš to rozkvitnutie 🙂 o taký malý krásny babetkvský púčik? 😀 😉

mammy81
8. mar 2010

Vinka 😀 😀 😀

aj ja vam prajem krasny den zien 🙂 ,ja som mojmu manzelovi povedala ze je den zien a on mi ze a co?? 😠no co vam poviem zabijem ho 😒 😠

no ja som mala perno S.zvracala ATB. takze som s nou letela na pohotovost a dostala nove s tym ze ked aj z tych bude zvracat pojdeme do nemocnice,ale bohu vdaka ze tie berie bez problemu.a ako keby toho bolo este malo aj manzel je chory takze skacem okolo nich 😔 .chlopi su ako male deti ked su chori teda by som povedala ze horsi 😠 😠
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj moje nervy cely tyzden budu dooma 😀 😀 😝 😝

vinka
8. mar 2010

Peťka si zbesnela.Prestan bo ma chuť prejde.Ja som už v tomto smere odkvitla. 😀 To už nechávam na vás.My sme už pre reprodukciu na sk urobili dosť. 😀 😀
Dancat to bola iba moja úvaha.Ako starého poznám príde domov sa osprchuje ja mu urobím medzi týmn jesť sa naje a povie dobrú noc otočí sa riťou a už aj chrápať začne.A ja z vyplazeným jazykom zaspím od zlosti. 😀 😀 Mammy a oni ten sviatok tiež poznajú? 😕

vinka
8. mar 2010

Mammy horší,horší mám ich doma dvoch 😒 Jeden väčší lazar jak druhý 😒 😀

vinka
8. mar 2010

No vidím,že všetke oslavujete asi MDž.Tak idem ja psa vyvenčiť a do sprchy. 😉

petikd
8. mar 2010

Hej Maji ja oslavujem,s rodičmi pozeráme telku,muž na týždnovke 😉 ale kuknem kus telku a idem spať.Tak dobrú noc 😉

vinka
8. mar 2010

Tak dobrú noc.Idem si ešte pootvárať darčeky lebo ich mám 66 😝 A možno aj spolubývajúci príde do vtedy. 😀

vinka
8. mar 2010

No záverečná dobrú nocku. 😉

dancat
9. mar 2010

dobre ránko dievčence.....
Takže VINKA prajem Ti všetko len to NAJ NAJ k dnešným narodeninkam,vela zdravia,štastia,lásky,zdravučke a dobručké detičky,poslušného mangela a kraaaasny dlhy život..... 😵
a dúfam,že MDŽ bolo oslávené 😉

stresmenka
9. mar 2010

Dobré ránko
MAJKA všetko, len to naj naj aby ťa všetci dookola počúvali a slúžilo zdravíčko tak ako sa patrí 😉

juliet221
9. mar 2010

dobre ranko. pozeram ze vinka ma dnes narodeniny.tak vsetko naj naj naj a ako sa hovori nech maju tvoje deti bohatych rodicov 😀 😀 😀

petikd
9. mar 2010

Maaaaaaaaaaaaajiiiiiii všetko,všetučko najnajnajlepšie 😉 veľa šťastíčka,zdravíčka,lááásočky a radosti z detičiek 😉

No boli sme u doky,tak máme zase lieky 🙂 Mám tu aj Tamarku,tak jedno decko v obývačke,druhé v mojej bývalej izbe pri PC 😀

miavin
9. mar 2010

ahojte dievky
Vinka - prajem všetko len to najlepšie, veľa zdravíííčka, šťastia, lásky a na čele žiadne vrásky,,,,, júj už je to rok, čo sme sa po dlhej dobe stretli - na tvojej 30-tke a kukaj - prešiel rok, nové deťúrence rastú ako z vody....
tak si uži narodeninový deň, veľa rodinnej pohodičky 😀 😉

zdenocka
9. mar 2010

Vinka, vsetko vsetucko naj naj naj k narodeninkam, zdravicka hlavne, stasticka, lasocky vela prevela, aby Ta tvoje krasne deturence pocuvali spolu s manzelom 😉 .

vinka
9. mar 2010

Jééééééééééééééj to je milé od vás Dakujem vám všetkým. 😀 😀 😀 Juj Miavin pravda to rok od vtedy.Zas som o rok staršia. 😀 😀 No dnes ako na potvoru mi všetko padá z rúk. ☹ ☹ Ja som nešikovná ale dnes výnimočne som krivá. 😒

andrejka10
9. mar 2010

Vinka, všetko najlepšie k tvojim narodeninám veľa zdravia, šťastia, lásky, rodinnej pohodičky a nech sa ti splnia všetky tajné sny. 😉
Kočeny, ďakujem za povzbudivé slová. A viete, ako sme dopadli? Bože môj, ušla som z ordinácie aj s malou. S doky som sa dohodla, že to ešte trochu odložíme. No nemám to srdce. A to nehovorím, že normálne som celú noc nespala a aby nebolo málo, ešte aj hnačku som z toho dostala. 😀 Ja verím, že to rozmasírujeme a prejde nám to tak, ako prešlo na ľavom očku.
Stresmenka, mali sme véééľa mastičiek, antibiotických kvapiek. Už to ani nepočítam. 😒

juliet221
9. mar 2010

vinka nic si z toho nerob.kazda mavame take dni. a tiez akurat v tedy ked netreba. ja som zvedava na stvrtok. budem vypekat a v piatok tiez . v piatok ma manzel narodeniny tak vo stvrtok mu budem piect do roboty a v piatok na doma ked pride cela familia 😀 😀 😀

vinka
9. mar 2010

A krstinky kedy máte?čo si to nespojila a mala by si pri jednom. 😀

vinka
9. mar 2010

Andrejka dakujem som zabudla podakovať.Nakoniec sme boli všetci na plavárni.Joj sa Vivien vybláznila Chiara si zaplávala a už ich mám na poriadku.Idem ešte upratať najesť sa byt skultúrniť a ked sa zvýši čas tak prídem ešte tu.Zatial papa 😉

zuzanka38
9. mar 2010

zdravim vas,tak ja som tu riadne dlho nebola takze vitam nove tvare a blahozelam novym mamickam nech maju len a len radost. vinka tebe prajem len a len to naj.k dnesnym nar.a ako sa drzite?my ok mame 3 zubky 2 hore a 1 dole a dalsi sa Prerezava.lenivy jek vsa ani sa len neplazi lebo je jak knedlik. neviem co sa deje ani vas teraz necitam dozadu lebo som cez telefon na nete tak je to pomale ale ozvem sa.ahojte a pekny vecer a vsejbo naj k vcerajsiemu MDZ.

vinka
9. mar 2010

Jéj zuzanka super,že si sa ozvala 😀 m€áme sa fajn Chiara sa snaží plaziť aspon niečo ked nesedí 😀 😀 dakujem za gratuláciu joj všetke ste ma potešili. 🙂 Mi máme len dva zúbky.ale v noci robí riadny bordél 😠 z mami si urobila teplý cumlík 😠

petikd
9. mar 2010

Ahojte
Tak dnešný den sme s deťmi zvládli 🙂
Ale Damiána hrozne bolí hrdlo,tak k nemu odbehujem 😉
Takže vypínam PC a prajem vám dobrú nôcku 😉 Maji pekne osláv narodky 😉

vinka
9. mar 2010

Joj dakujem ti ale neoslavujem dáko s húfom. 🙂

andreaber
9. mar 2010

Ahojte,

Vinka k Tvojim narodeninám Ti želám veľa veľa zdravia, šťastia, lásky, radosti z krásnej rodinky a veľa životného optimizmu.

My sme sa vybrali trošku na juh k našim do Zvolena, ale je to na figu platné, lebo aj tu je riadna kosa. Brr No čo už.

Prajem pokojnú nôcku.

anickamaros
autor
9. mar 2010

ahojte macicky ako sa mate? 😀

sipcek
9. mar 2010

pisala som vam,ale mi to neposlalo,preco to neviem ale uz roman nejdem pisat 😠 😀

sipcek
9. mar 2010

tak zamykam,dobru nocku 😉

petikd
10. mar 2010

Dobré ráno,odomykám 😉
Tak aj dnes tu mám Tamarku 🙂
Jooj Sipcek to niekedy aj mne spraví 😒