Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

juliet221
10. mar 2010

ahojte tak my mame dalsi prebdetu noc za sebou. malemu sa dajak necelo spat. len sa na mna rehotal.darebak jeden 😀 😀 😀 a mne tak aci klipkali ze konec. vinka krstiny mame na velkonocnu nedelu. vsetci budu v podstate doma nikto sa nebude ponahlat domov bo pondelok do roboty. a hlavne moji rodicia keby mali ist este v pondelok vecer domov taku dialku a svagor to iste. tak sme takto pokombinovali

vinka
10. mar 2010

Ahojte baby.no idem piecť tortu.trénujem.ak chcete niektorá tortu kludne vám na vaše riziko ju upečiem.potrebujem trénovať. 😀 😀

danciacik
10. mar 2010

ahojte baby.
Chcem vás poprosiť o radu. Poznáte v PP dobrého neurológa, s dobrým prístupom k deťom? Ak áno tak ako sa volá a ak máte aj telefonne číslo budem vďačná. Ďakujem

petikd
10. mar 2010

Dani a prečo potrebuješ neurologa? 😕 No ja som chodila k Rosipalovej,ale neboli sme s nou spokojný 😒

miavin
10. mar 2010

juliet - mrkla som album - Tomáško je úúúžasný, krásny chlapček, júúúj by som ho do tých líčiek štipla, krásne vecičky má - je fakt rozkošný 😉

danciacik
10. mar 2010

Peti potrebujem ho pre Paťka o nej viem nechcela by som ísť ku nej. Ale ďakujem.

onellyo
10. mar 2010

ahojte mamicky a tehulky som tu nova!! a chcem sa vas opytat aky kociar si mam kupit
necham si poradit od skusenych ja totiz prvo rodicka v 33tyz.diky za rady 🙂 😉

miavin
10. mar 2010

onellyo - ahoj, no podľa toho aký sa Ti páči, a koľko chcete do kočiara investovať, my sme mali v-max, momentálne máme športiak casualplay, ale je tých kočiarov hrozne veľa, ty si z kežmarku?

petikd
10. mar 2010

Dani ved preto som ti napísala,že ku nej nie 😉
Onellyo my sme mali oba z Polska,Tako 😉 .A tak ako ti písala Mirka,tak taký aký sa ti páči 😉 Ale hlavne aby bol praktický 😉

vinka
10. mar 2010

Ahojte nemám vela času ja len Juliet nešla si dnes okolo sociálky?myslím ten čo je za vodou kde je úrad práce.okolo obeda aj s nejakou pani.ona tlačila kočiar. 😉

juliet221
10. mar 2010

vinka ne dneska som bola akurat v kauflande a sama. 😀

vinka
10. mar 2010

Tak dobre,že som sa k tej pani neprihovorila. 😀 😀 😀 Myslela som si,že si to ty. 😀 😀 No baby cici už vytvarované a už len ich super potiahnúť 😀

vinka
10. mar 2010

Joj baby hlava ma bolí.Ale najhoršie je to,že nič si nemôžem dať. 😒

vinka
10. mar 2010

Bože baby som formovala cicky a Damián išiel okolo a,že či to sú prsia.A ja,že hej.A on skús či sú to dvojky či trojky 😀 😀 skoro som ho z kuchyne vyrazila.Sa bojím aký slovník používa ked niesom pri nemu. 😝

vinka
10. mar 2010

Bože baby jaké krááááááááááááááááááásne ciciny sa mi vydarili.Som šťastná prešťastnááááááááá po minulom prepadáku je to teraz fakt bomba. 😀 😀 😀 😀 Aspon pre mna.Snád ma dnes večer starý za ne nevymení. 😀

vinka
10. mar 2010

Bože tu nikoho a ja celá hotová z tých ciciniek. 😀 😀

andrejka10
10. mar 2010

Jéééj, tak to je paráda, že sa tešíš. Vyfoť, aj my sa chceme s tebou tešiť. 😀

vinka
10. mar 2010

Už sú v Chiarinom albume kukuk.Rýchlo kým adminky nezmažú. 😀

vinka
10. mar 2010

Andrejka hodím tu fotky a vy nič. 😠 😀 😀

andrejka10
10. mar 2010

Ty kokso, tak to je paráááda. 😀 😀 😀 😀 Citujem môjho synátora "holé su lepšie", no nezabiješ ho??? 😀
Vinka, veru podarili sa ti. Si šikulka. Tak a už môžem ísť spokojne do postele. 😉 Bru nôcku.

andrejka10
10. mar 2010

Jéééjda, tak tu už nikto? Tak pre istotu zamykám.

vinka
10. mar 2010

Bože to kolko má. 😕 No mnA Už NEPREKVAPí NIč PO TOM čO VYSLOVIL MôJ TRETIAK. 😀 😀 😀

sipcek
10. mar 2010

no to uz fakt nerozumiem tomu.pisem,ze ahojte,odosle a neukaze mi to tu.a kym ja tu pisem tak uz akurat tak sama pre seba,joj ale som nahnevana. 😠

sipcek
10. mar 2010

vinka torta je suprova,nemylila som sa v tebe 😀 si sikovnica sikovna 😀
tak pre istotu zamykam a papa

sipcek
10. mar 2010

no takze zamykam,inak sa mame fajne,objednana som 7.4.na rehabilitacne k Vasilovej,dufam,ze ma dovtedy nekantne od bolesti.tak papa

dancat
11. mar 2010

ahojte žienky,
no vinka klobuk dole,šak ty sa zachvilku môžes dať na plasticku chirurgiu 😀 ale nie,torta zase paraaadna,ked bude mat môj mangel narodky tak u Teba objednam ......
Ja mam take nervy na ten sneh,no povedzte na čo to ešte kyda a kyda 😠 ......ja neznaaasam zimu 😠 ,uz som sa tak tesila,ked vcera poobede uz taky vzduch ako na jar......
Ale klopem klopem na všetky dreva,sme treti tyzden v skôlke a teraz dva dni som sla s nim ja,ale nic,dal mi pusinu a migal do triedy 😵 este stale klopem na drevo........
No idem.....pekny den žienky......ozaj už mam napečene na velku noc 😀 objednala som 2kg suchych a trošku plnenych kolačov a je napečene heheheh....takže ja taka žienka domaca 😀

vinka
11. mar 2010

Ahojte.Dancat jasné upečiem ti rada.Trénujem a potrebujem obete 😀 😀 😀 Aj Vladovi sa páčila 😀

miavin
11. mar 2010

Ahojte
vinka - ty brďo to je parááááda, nádherná práca, klobúk dole...si šikovnica - sú ako ozajstné 😀

vinka
11. mar 2010

hej?ako moje? 😀 😀 😀 mamka sa pýtala vlada či sú ako ozajstné.A ako chutia. 😀

juliet221
11. mar 2010

caute zienky . tak to mate pravdu neviem naco este kyda ten sneh ja uz som tak chcela jar.ale asi najviac zato aby sme mohli chodit na krajsie prechadky a nemusela ho babusit. a je mi aj luto kedze mam rada zimu ze toho roku lyze ani nevytiahnem ☹ ☹ ☹ a taaaaak som sa tesila ked sme sa stahovali pod tatry.no co uz o rok.
vinka torta je krasna 😀 😀