Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

norikk
3. máj 2010

ahojte,chcela by som sa opytat,kde sa da v PP alebo KK kupit nejake lacnejsie tehu oblecenie?? potrebujem hlavne nohavice...

norikk
3. máj 2010

sry,ripla som tu hned otazku a az tak citala vase prispevky 😀 ..zaujimal by ma ten cinak, oproti ktoremu kostolu je?? a o KK neviete nahodou??

vinka
3. máj 2010

norikk v pp v centre mesta pod zvonicou.Ak poznáš poprad tak tam boli niekedy domáce potreby.Ale už je tam čínan.presne vedla jonn garfieldu 😉

norikk
3. máj 2010

no ani nie 😀 ,ze obchod po obchode, ale dik,skusim sa tam popozerat

vinka
3. máj 2010

No to je nedaleko ako sú verejne záchody.Tak tam vedla je reštAURáCIA POD ZVONICOU ALEBO TAk dáko sa volá a presne oproti je ten čínan. 😀 😀 Neviem už presnejšie napísať. 😀 😀

norikk
3. máj 2010

nene to staci,len som potrebovala vediet ze ktory kostol...a nenajde sa tu dajaka byvala tehulka,co by predala veci?? velkost 36 ??

vinka
3. máj 2010

Norikk a čo by si chcela?lebo ja mám len kraťasy také bordové a takú bielu ako blúzku.z takou striebornou niťou prišívanou.Je taká vzdušná ale aj elegantná takže sa hodí aj na oslavu ale aj na leto 😉

norikk
3. máj 2010

hm, hlavne rifle.bo uz nemam pomaly v com chodit 😀 ...

vinka
3. máj 2010

No tak tie nemám.Tie som totál vynosila. 😉

norikk
4. máj 2010

tak uz netreba,dnes som bola s mamou v KK u cinana, a sme nasli tehu rifle 🙂 aj s vestou na traky ci co to je 😀 ..taky set

vinka
4. máj 2010

Hej to som aj v pp videla. 😉 A letné veci si nejdeš kúpiť?No ja ked som čakala som mala pocit,že to boli najhorúcejšie letá 😒 😒 Bože nohy mi puchli. ☹ Hrozne zle mi bolo. ☹

vinka
23. máj 2010

Oživujem tému či sa tu niekto nepridá 😀

norikk
24. máj 2010

@vinka vedela by si mi poradit,alebo i niekto iny,kolko stji ten 3D ultrazvuk v PP??? a kolko tyzdnov dopredu sa treba ojednat,ci by som to este stihla??

vinka
24. máj 2010

No tak toto ja neviem.Ja som na 3D ultrazvuku nebola 😉

vinka
24. máj 2010

Ale danciacik to bude vedieť určite 🙂

danciacik
24. máj 2010

Ahoj Norikk
No moja 3D aspoň u Vojtaššáka stojí okolo 1500 SK aspoň tak stálo keď som ja bola na 3D ale zrobí ti aj DVD-čko a stačí sa mu telefonicky ohlásiť on je ústretový, myslím že by nebol problém. 😉 A oficiálne bude trvať asi tak 20 minút až pol hodinky ale keď sa drobček nebude chcieť ukázať tak sa s vami potrápi aj dlhšie aby ste mali pekný zážitok 😉

danciacik
24. máj 2010

tu je link na jeho stránku:
http://www.gynekologia-poprad.sk/index.php

norikk
24. máj 2010

@danciacik dakujem velmi pekne 🙂

vinka
24. máj 2010

Norikk a nevieš čo to budete mať? 😉 A chceš ísť na 3D ultrazvuk?

norikk
24. máj 2010

neviem,moj dokt. mi povedal,ze to sa da az v 30 tt zistit,preto chcem ist na 3D,ale je to na moje a priatelove pomery drahe ☹

vinka
24. máj 2010

Jasné ja som to tiež nemala.A ktorý je tvoj gyndoš?Lebo mne už vo 5 mesiaci povedal kelemen,že čo to bude

vinka
24. máj 2010

A ty si z pp? 😉

danciacik
25. máj 2010

Norikk, mne povedal Vojtaššák už v 23 týždni čo budeme mať, bolo to krásne vidno 😉

vinka
25. máj 2010

Aj pri Lárke to dobre videl?Lebo mne dr.povedal,že dievčatá zle vidieť.A Vivien nevidel 😀 😀 Hned mi povedal,že to bude isto dievča.Ale pri dalšej návšteve mi to len potvrdil 😉

danciacik
25. máj 2010

No keď som Larku čakala tak som k nemu nechodila ale ku Chmelovej a na ultrazvuk do nemocnice takže tam Larku na 100% nevedeli - len tipovali.

stamion
25. máj 2010

norikk ja som tiež nebola na 3D,lebo sa mi to zdalo dosť drahé 😒 Ale lekár mi robil ultrazvuk každú poradňu, a vždy hovoril že to bude chlapec, a všetko bolo v poriadku, tak som ten 3D ultrazvuk ani nepotrebovala 🙂 Pri dcére nebolo vidno ani raz pohlavie 😉 To bolo prekvapko 🙂
Danciacik a stále chodíš ku Chmelovej?
Vinka zdravím ťa, ako sa máš?????????????? 😀

vinka
25. máj 2010

Stamoin vítam ťa. 😀 😀
@danciacik neuveríš ale ja som zabudla,že to som tiež chodila ku Chmelovej a ona robila ale v nemocnici mi povedali,že dievča s istotou 😀 😀 A pri Chiare to som už bola u Kelemena 😀 😀

miavin
25. máj 2010

aaaahojte, ako sa máte ? čo máte nové????
stamion - nová tvár - tak vitaj 😀

danciacik
25. máj 2010

He Maji nevadí.
Stamion nechodím už ku Chmelovej, mala som s ňou zlú skúsenosť tak som od nej odišla.

norikk
25. máj 2010

ja chodim do KK ku Novotnemu....ale on neni vobec ochotny mi povedat,ze co to bude,robi mi ultrazvuk zakazdym,co tam pridem...ale ze na pohlavie je este skoro ☹ ....tak ma ide rozthnut 😠