Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

andrejka10
21. júl 2011

@jankadanko1591 , tu ti preposielam link na Mudr. Fathiovú, máš to tam aj s cenníkom. Inak je super doky. Ak chceš môžeš vyskúšať aj tam. 😉

http://www.zdraviezien.sk/index.php?option=com_...

jankadanko1591
21. júl 2011

@andrejka10 dakujem zlata si. tu doktorku poznam trochu ked som lezala na gynde v nemocnici ona ma prepustala....a zlata je celkom...🙂

adikad
21. júl 2011

@jankadanko1591 Ahoj ja chodim na 4D ku dr. Kramárovi, robi ho na 3x, bola som v 18.tt, v 21.tt a teraz pojdem v 25.tt. A to vsetko za 50€. Ak chces, tak ti dam kontakt.

jankadanko1591
21. júl 2011

@adikad ahoj no znama z KE mi hovorila ze dala 25€ za 4D ultrazvuk aj s DVD tak sa mi to zda dost 50€...alebo to je cena za trikrat?

adikad
21. júl 2011

@jankadanko1591 ano je to cena za 3x a napali ti video, alebo ti to da na usb

jankadanko1591
21. júl 2011

@adikad on je v aduse alebo na zahradnickej? chodila som tam k surgentovi ale presla som k saademu a ten to nema...

adikad
21. júl 2011

@jankadanko1591 on je na zahradnickej

jankadanko1591
21. júl 2011

@adikad mozes mi dat na neho kontakt?🙂

stelika
21. júl 2011

@andrejka10 ahoj tak som Ťa aj tu našla jeeee, zatiaľ sa mi veľmi nezadarilo ísť okolo som Popradčanka, ale tuto temu som našla až teraz no toto 😕 😕 😕 😕

andrejka10
21. júl 2011

@stelika svet je malý 😀 😀

vinka
23. júl 2011

@adikad a je to aj tvoj doktor?Ak hej ako si spokojná?
@andrejka10 Ada teba všade nájdu 😀 😀 😀 😀 😀

andrejka10
23. júl 2011

@vinka 😀 😀 😀 😀 , to máš tak, keď máš boľavé zuby, sedíš doma a surfuješ po nete 😉 Nepridáš sa?? Ale ty musíš prísť osobne ku marodovi na kávičku 😉

adikad
24. júl 2011

@vinka Nie, nie pocula som, ze ako dr. nestoji za vela. Ja chodim k Adamkovicovi, ale ten je nejak vazne chory, skoda som s nim spokojna, ale momentalne chodievam do rizikovej do nemocky.

vinka
24. júl 2011

@adikad jáj to len na 4D ultrazvuk si tam bola.Hej?No ja som bola jeho pacientkou a som utekala kade lahšie od neho.Preto som sa pýtala. 😉

vinka
24. júl 2011

@andrejka10 a kto je marod.Ty?Nemám čas upratujem.Nepridáš sa ku mne? 😕 😀

adikad
25. júl 2011

@vinka ano,ano len na utz som tam bola 🙂 aj jedna znama co tam chodila,tak utekala s nohami na pleciach. No z utz som bola spokojna 😀

andrejka10
25. júl 2011

@vinka , jasné, že ja. 😒 U nás detváky sú choré, len keď do školy treba chodiť. 😀 😀 😀

vinka
25. júl 2011

@andrejka10 ta Damián ani vtedy.Aj ked niekedy sa tak stráááášne snaží ale mu to nijak nejde 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak sa bude nadierať,že kašle 😀 😀 😀 😀 😀

santerra
16. aug 2011

Čaute dievčata, potrebujem poradiť. Ako je to v PP nemocnici s psychofyzickou prípravou na porod ? Musim sa zučastnit celeho kurzu ci staci len hodiny ktore si vyberiem? A ako je to s platenim? Poradte prosim ked mate nejake infošky. Vopred dik. 🙂

cerstvapopradcanka
16. aug 2011

ahojte, v januári sme sa prisťahovali do PP, v apríli sa nám narodila krásna dcérka. Nikoho tu v PP nepoznám, tak by som rada spoznala nejakú milú osôbku, ktorá by bola ochotná vybehnúť so mnou občas na čajík, najlepšie s bábom v podobnom veku. Ozvite sa, budem rada. Neviem síce ako to tu funguje, ale hádam mi to pôjde. Eva

vinka
16. aug 2011

@cerstvapopradcanka Tak nás je tu dosť síce nemáme všetke v podobnom veku deti ale deti máme určite 😀 😀 😀 😀 😀 Robíme si tu aj stretká a ked sa pridáš tak sa nebudeš nudiť.A odkial ste sa prisťahovali? 😉

cerstvapopradcanka
18. aug 2011

diki za odpoved 🙂 manzel pochadza z PP, ja od Michaloviec. Po VS sme boli par rokov v BA, a ked sme cakali malu tak sme si povedali ze sa musime usadit. Tak sme tu 🙂 tak ak bude stretko, aj by som sa hadam pridala 🙂 bozkaavam

zuzulli
12. sep 2011

Ahojte mamicky a budouci mamicky...jsem tady nova,v poprade bydlim necely rok,pochazim z CR...Jelikoz tady moc lidi nepoznam s dcerkou travime hodne casu same,tak doufame ze si tu najdeme nejake kamaradky🙂))
Jinak preji pekny den🙂

lucik106
12. sep 2011

Ahojte baby. prosím vás o radu. Platím si 29,48 € dobrovoľné sociálne poistenie, iné poistenie neplatím ani nikto za mňa neodvádza v sociálnej poisťovni v októbri budem mať zaplatených 10 plných mesiacov. ak by som išla na rizikové tehotenstvo a odniesla papier od lekára do poisťovne tak mi budú platitť z dobrovoľného poistenia a bude mi chodiť aj rodičovský príspevok, ktorý poberám na staršiu dcérku? alebo mi rodičovský ke´d budem na maródke stopnú? a keď budem na materskej bude mi plynúť aj materská dovolenka z dobrovoľného poistenia aj rodičovský príspevok na staršiu dcérku? alebo len materská? uveďte ma prosím do obrazu, lebo mám z toho guláš... ďakujem!!!

maranat
13. sep 2011

@jankadanko1591 chodim, mam tam rodinu, ale neprehanam to 😝 😀

andrejka10
17. sep 2011

@lucik106 , skús zájsť na sociálnu poisťovňu. Tam by ti mali najlepšie poradiť. Vyskúšaj tam osobne zájsť 😉

andrejka10
17. sep 2011

@lucik106 , ale určite ti nepôjdu súbežne dve dávky od štátu. Takto to nefunguje.

cerstvapopradcanka
14. okt 2011

ahojte drahe popradcanky. chcem sa opytat aku vodu pouzivate alebo ste pouzivali pre deti najprv na pripravu mlieka a potom aj stravy. nasa ma pol roka a rozmyslam ci je v poprade dobra voda z vodovodu. ci by som ju malej nemohla zacat davat. co vy na to?? nasla som diskusie na tuto temu ale zaujima ma konkterne popradska voda. dakujem za odpovede 🙂))

danciacik
14. okt 2011

@cerstvapopradcanka ja som vždy dávala vodu z vodovodu ale prevarenú 😉