Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

danciacik
1. nov 2011

@jendralka my sa kojíme ale je strašný papkáč, vkuse by na mne visela, 🙂 Nelka sa pomaly chytá aj lozenia len rúčky ju v tom ešte nepodporujú 😀

victoria87
1. nov 2011

Ahojte🙂 Mam takmer 6 mesacnu dcerku Sofinku a potesila by som sa, keby sa nasla tiez nejaka mamicka na spolocne kocikovanie a pod.🙂

danciacik
1. nov 2011

@victoria87 ahoj a odkiaľ z PP ste - my budeme mať o 6 dní 4 mesiace 😉

victoria87
1. nov 2011

@danciacik spisska sobota🙂

danciacik
1. nov 2011

@victoria87 jaaaaj a chodíš aj do mesta alebo na Juh? my sme z Juhu 3

andrejka10
1. nov 2011

@cerstvapopradcanka , nemáš za čo. 😉 Nemôžeš to vedieť, keď si "čerstvá popradčanka" 😉 Inak aké vetry ťa tu priviali do tejto mrazivej a chladnej oblasti??? 😀 😀 😀

jendralka
4. nov 2011

@andrejka10 @danciacik ... poradte kde kupim v PP paplon + vankus /okrem toho obchodika v Tecso/ kvalitne a za rozumnu cenu ... viem ze aj na Hozelci siju, a kvalitne, mam odtial paplonik do postielky, ale to mi dala svokra po znamosti usit ... 🙂

danciacik
4. nov 2011

@jendralka tak to ti asi veľmi neporadím lebo ja som mala tiež šité na Hozelci

jendralka
4. nov 2011

@danciacik .. a nevies, ci sa daju kupit aj priamo tam, kde siju ?? ci len v tom obchodiku v Tescu .. Golden eck je ich znacka vsak 🙂

andrejka10
4. nov 2011

@jendralka , oproti tescu je Jysk. Skús pozrieť tam 🙂

jendralka
5. nov 2011

@andrejka10 ... tam som uz bola, ked ja neviem, mne sa to zda take ... uz som mala z jysku vankuse a to vnutro sa dalo do jednej guli a po polroku som ich vyhodila 😠

danciacik
5. nov 2011

@jendralka neviem ak ti to nesúri skúsim sa spýtať svokra on by mal vedieť

jendralka
5. nov 2011

@danciacik .. jej dakujem, nesuri mi to 🙂

andrejka10
5. nov 2011

@jendralka 😀 😀 😀 , nemám vlastnú skúsenosť s paplónmi z Jysku. 😀 😀 😀 Ale videla som, že ich tam majú, keď som bola kupovať uteráčiky Andrejke do školy. Inak, tie "zgrcnuté" si nemala vyhadzovať. 😀 😀 Mala si aspoň pekné vankúše tvaru lopty, mojim deťom by sa určite veľmi páčili. Spať by síce na nich nespali, ale určite by hrali futbal a ohadzovali by sa. 😉 U nás frčia vankúšové vojny. 😎

jendralka
5. nov 2011

@andrejka10 ... 😀 mam este jeden taky... spi na nom nas retriever 😝

cerstvapopradcanka
6. nov 2011

@andrejka10 klasika .) vydala som sa tu... co zena neurobi pre muza .))) inak som z vychodu a tam mi bolo veru teplejsie .)

denka_k
14. nov 2011

Ahojte, chcela by som sa poinformovat na dobreho detskeho lekara - pediatra. Koho by ste mi odporucili, resp. s kym ste spokojne? 🙂

danciacik
14. nov 2011

@jendralka zisťovala som u svokra ale nevie tak ma to mrzí no nepomôžem ti. 😒

@denka_k no závisí v akej lokalite hľadáš dr. alebo ti je jedno kde sídli. Dobrá je dr. Papcúnová v Aduse ale aj na starom Juhu dr. myslím, že sa volá Miškovská alebo tak nejak.

denka_k
14. nov 2011

@danciacik dakujem velmi pekne. O Dr.Papcunovej som pocula, ze je dobra 😉 Momentalne byvame blizsko centra, pri nemocnici.

danciacik
14. nov 2011

@denka_k my chodíme k dr. Papcúnovej, je super,veľa nám pomohla, jedine v očkovaní sa nezhodneme ale to asi so žiadnou dr 😀

denka_k
14. nov 2011

@danciacik mozem sa este opytat na ordinacne hodiny, ked vies, lebo to nemozem najst na nete 🙂

danciacik
14. nov 2011

@denka_k no presne ti ich asi nepoviem lebo si nepamätám, viem že utorky má poradne, ona je už okolo siedmej v ambulancii a robí tak do pol tretej približne, aj keď má niekedy kratšie vždy sa tam dlhšie zdrží.
Inak neviem či si našla tu je číslo ku nej na mobil: 0904963479 mne sa už stalo že som jej volala aj večer, lebo môj syn dostal silnú astmu a mal záchvat a ja som v panike nevedela čo robiť tak mi radila cez telefón. 😉

denka_k
14. nov 2011

@danciacik jeej dakujem ti velmi pekne 🙂 skusim tam zajst asi osobne.

danciacik
14. nov 2011

@denka_k len ak ti môžem odporučiť, nechoď skoro ráno vtedy je tam veľa ľudí, choď tak okolo 11.00 - 11.30 vtedy je to lepšie 😉

denka_k
14. nov 2011

@danciacik mozno aj pred zaverecnou pojdem. Chcem si ju zajednat ako detsku lekarku pre moje dieta 😉

danciacik
14. nov 2011

@denka_k no zajtra má poradňu pre detičky poobede ale kľudne môžeš aj na mobil zavolať, zdvihne ti asi sestrička, je milá a ochotná

denka_k
14. nov 2011

@danciacik dakujem za infosky, uz to skusim zajtra poriesit 😉

danciacik
14. nov 2011

@denka_k tu sú ordinačné hodiny
http://www.zzz.sk/?profil=5023

jendralka
15. nov 2011

@danciacik ... nevadi ... uz mam vybrane, vo stvrtok idem kupit do tesca do tej predajne, maju tam tie co siju na Hozelci ... a cena je rovnaka ako cez internet keby som kupila 🙂

cerstvapopradcanka
2. dec 2011

ja by som este dala tip doktorka tamašova, velmi prijemna osobka v alexandrii