Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

kaculiatko88
14. apr 2012

@danciacik tak už bude tretí rok. Ja zase poznám mladé od 18 - 26 rokov najviac. A Spišský štvrtok je dosť veľká dedina.

danciacik
14. apr 2012

@kaculiatko88 to hej a oni tam už pár rôčkov len viac menej chodia ku rodičom, iba Ivko tam ešte býva.

santerra
3. máj 2012

Ahojte babky, kde v PP je nejaký obchod s kočíkmi? Zhanam golfač. Poradte. Dakujeeeeem 🙂

adikad
3. máj 2012

@santerra No pri tescu best for baby,je tam najväcsi vyber a potom pri Vykriku a v meste v hrackarnach, no vyber o nicom 😒

adikad
28. jún 2012

Prosííím kde v Pp dostanem kúpit teľacie mäsko ????

vinka
30. júl 2012

@adikad toto bude problém ja som raz našla v tesku sa mi zdá.

adikad
30. júl 2012

@vinka dakujem, kazali mi prist v polke augusta do Diamondu v meste, tak uvidim ci bude 🙂

ninuska4
7. aug 2012

Caute, baby, uz par dni sa tu motam a luskam Vase prispevky na roznych forach ohladom porodu v KK a PP. Pochadzam od KE, no s priatelom by sme sa mali cochvila stahovat do KK, preto mi je popradsky region uplne neznamy. Vdaka Vam som uz ziskala aky-taky prehlad o porodniciach a ich lekaroch. Som sice este len v 15. tyzdni, ale chyba mi tu zivot, taky aky tu vytvorili baby zo silneho akcneho rocnika 2009. Najdu sa tu nejake tehulky? Tesim sa na Vas.

drakvak
27. okt 2012

Mamičky a tehuľky z Kežmarku a okolia, ktoré sa zaujímate o masáže bábätiek, v utorok 6.11. od 16.00 bude v Materskej škole na Možiarskej ulici kurz Babymasáž. Robí to vyškolená pani učiteľka Mgr.Anna Navalanyová v rámci projektu Dotyk rozpráva, je to bezplatné, tiež som dávnejšie bola so synčekom, fakt odporúčam. Mamičky masírujú cez oblečenie vlastné dieťatko, tehuľky dostanú bábiku V prípade záujmu sa treba prihlásiť mailom na: babymasaz@centrum.sk

lulu2
25. feb 2013

Ahojte, prosím Vás neviete mi poradiť niekoho z okolia PP alebo KK kto pečie torty? Ďakujem.

danciacik
2. mar 2013

@lulu2 ahoj v Poprade nás je požehnane 😀. Akú by si potrebovala?

lulu2
3. mar 2013

Dakujem @danciacik, potrebovala som ju na dnes 🙂 nakoniec som zohnala vybornu tortu z Matejoviec.

norikk
14. júl 2013

Ahojtee. Vedeli by ste mi prosim poradit ci je v PP nejaka soc. ubytovna pre rodiny? Dakujem.

stanka04
26. nov 2013

Ahojte,baby,chodi niektore vase dieta do Zaborskeho skolky? Moja teraz chodi do Kreativ,ale od noveho roka zvysuju poplatky,tak hladam statnu.

norikk
12. jan 2014

fakt neni nic take?? pomohlo by nam to, muz je iba na ubytovni pre jednotlivcov, pracuje totiz v nemocnici a vidime ho raz mesacne, na tie najmy nemame :(

zuzuaa
23. feb 2014

ahojte,nema niekto skusenosti s materskou skolkou v Hornom Smokovci?Je to ZS s materskou skolou.Ma neake rezenzie.mamicky poradte,ste spokojne?

barca127
24. apr 2014

Ahoj baby neviem ci vobec ma vyznam pisat ale za pokus nic nedam.Zaujimalo by ma ci tu nie je nejaka mamina ktorej dietatko prijali do MS zapade ale radsej by privitalii moznost navstevovat skolku na juhu konkretne pri vikriku na dostojevskeho??????

ikika
24. jún 2014

Caute baby, chodi sem este niekto? Potrebovala by som radu ohladom ubytovania v Kezmarku... ak by som mohla poprosit o radu, dakujem. 🙂

aicha15
21. feb 2015

Poradte nejakeho dobreho zubara s prijatelnymi cenami. Nemyslim tym 5 eur. Ja chodim k Dr. Hudecovej a tam bezne odchadzam s tym ze platim 70 eur. Momentalne som na materskej a coskoro na rodicovskej a 70 eur je fakt vela. Mozete pisat aj sukromne do Ip. Hlavne taky zubar/ka ktori beru pacientov aktualne

vinka
18. apr 2017

@norikk je v kasarnach na kukučínovej ubytovna alebo v matejovciach tam to nieje ani drahé okolo 210€ mesačne.len oni tam prijímajú radšej dlhodobo.

vinka
18. apr 2017

pána tu kopec nových mien a staré žiadne.všetke sú asi na fb :D joj ale toto tu bola naša vychytaná téma.dávali sme stretká s kočiarmi a už sa to rozsypalo celé

sipcek
18. apr 2017

Aaaaahojteee

vinka
19. apr 2017

servuste píšem aby mi nikto nevyčítal,že som tu nebola :D :D No dámy tak dávajte návrhy na stretko kedy komu to vyhovuje nápady podnety a tak.😉

sipcek
19. apr 2017

Koncom maja mne osobne,vikend samozrejme.ale prisposobim sa ak sa bude dat.

sipcek
19. apr 2017

Ahooooj,Vinka,som rada,ze sa tu znova stretavame

sipcek
19. apr 2017

👏

sipcek
19. apr 2017

Kks to su mi novinky,emotikony jak sa patri 😀

vinka
19. apr 2017

no kukaj Danka si ameriku objavila.Nevieš už moje meno?že sa maja volám?nemusíš ma nickom oslovovať 😒 no aj ja víkend mne jedine nedela.mám zatvorené.len v máji to bude problém tam mám kopec roboty každý víkend.skôr jun by som dala alebo prvý víked v máji je ešte prázdny.

vinka
19. apr 2017

ináč to ma Nikolka navnadila na kona.To je sesternica Aničkina.A Nikolka mi písala ako odporúča na modrom konovi Kaštiel a potom som si spomenula na babytuning 😀 kuknem a kôň si aj moje heslo pamätá tak som tu 🙏