Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

sipcek
25. nov 2009

tak sa mala hlasi,idem k nej,pa

sipcek
25. nov 2009

chcem sa vas opytat,Saske som nasla za uskom akoby zväcsenu uzlinu,stazuje sa ze ju to boli,co mam s tym robit?to zasa k lekarke mam ist?ci pockat ako sa to vyvinie?uz som z toho na nervy 😠

vinka
25. nov 2009

Sipcek ja by som zavolala Sisákovej a opýtala sa jej čo mám robiť. 😉 Vieš uzlinka môže byť zväčšená aj z choroby poslednej.

vichrica
25. nov 2009

Práve sme sa vrátili z plavárne. Bolo super. Byt hore nohami a zas sa dovalili susedia 😠
sipcek, zdenocka, vienesa - ďakujeeeem
gajana - pevné nervy s manželom 😉
vinka - ako bolo na káve?

juliet221
25. nov 2009

no caute tak to vyzera ze zasa tu dakto je 😀

vinka
25. nov 2009

Joj bolo super.Som sa zas dobre nasmiala.Joj len Damián chudák si nemohol urobiť úlohy lebo chcel kecať a sa šalieť s Alexom Vienesin.Ale už sú v posteli tak dobre. 😀 Ved pridám fotky. 😉

vinka
25. nov 2009

Skoda,že vás neprišlo viac. ☹

juliet221
25. nov 2009

to som zvedava na tie fotky 😀

adrina
25. nov 2009

ahoj babule 🙂))
u vinky bolo super🙂) princezničky su zlatučké a Damiankovi ide pusa neskutočne 😀 😀 😀
dobre mi padlo stretnúť baby z konika aj naživo , tie s ktorými som nemala tú česť 😉 😉
nejako mi klipkajú oči...asi dnes skoro zalomím

vinka
25. nov 2009

Tak kukaj moja. 😀 No idem robiť perníky.Lebo čo som urobila stromček tak sa mi zlomil. ☹ ☹

juliet221
25. nov 2009

jaky stromcek? 😲

juliet221
25. nov 2009

super fotky. to kto tam vlastne bol 😀

miavin
25. nov 2009

ahojte - no pirohy boli skvelé aj koláčik - len som musela narýchlo od Majky zdrhať, kvôli mojej netrpezlivej mamine - ale vybavila som si to s ňou..... vinka - boli skvelééééé a Chiara aj Vivuška sú úžasné a máš veľmi šikovného syna -buď na detičky pyšná....

stresmenka
25. nov 2009

Ahojte babule 😉 😉 😉 čo tu nové???? Vinka a ja som chcela pernikový stromček vidieť 😢 😢 😢

prečítala som vás idem makať ☹ ide mi modré z neba a potom radio fresch to su moje celotýždňové srdcovky a popri tom aj pracovať z roboty som si robotu doniesla ☹

A všetkým oneskorencom čo mali a aj majú ( vichrica ) nejaký sviatok prajem, len a len to najlepšie nech sa im všetučko splní čo si želajú 🙂

miavin
25. nov 2009

ááááááááááá Katarínka - naša - prajem všetko len to najlepšie, veľa veľa zdravíčka, rodinnej pohodičky a šťastíčka...cmuky posielame s Alexíkom 😉

vinka
25. nov 2009

Moja nestihla som ho odfotiť a sa mi zlomil. ☹ Mirka mna štvalo,že si sa poriadne ani neponúkla a už si aj išla. ☹ No na budúce ťa už nepustím. 😀
Juliet na prvej fotke je Adriona(Adrianka)
Na druhej je Vienesa(Zuzka) s Alexíkom
Na tretej Dancat(Danka) s Miškom
A na štvrtej je zas Zuzka. 🙂

petikd
25. nov 2009

No super,že ste sa zabavili,škoda,že som nemohla prísť,snád nabudúce 🙂
Dani Larka všetko najlepšie 😉 Hlavne zdravíčko,šťaslíčko a lásku,nech vám robí veľa radosti 🙂

gajana1
25. nov 2009

No tak MM si to trošku vyžehlil lebo nas pozval na večeru 😉
No dufam že nabuduce sa pridam aj ja

vienesa
25. nov 2009

ahojte zeny,konecne ma tu pustil moj muz...doteraz tukal do pc,objednaval cez net nejake veci .....no tak k dnesnej navsteve : BOLO SUPER,NA FOTKACH VYZERAM JAK ALKOHOLICKA 😀 😀 😀 😀 JOOOOJ MIRKA SI MA NAHNEVALA ZE SI NEPRISLA,TAK SOM SA NA TEBA TESILA,ZE VAS UVIDIME ....NO NIC TO SNAD NABUDUCE.... 😀 ASPON ZE SI SI DALA PIROHY?LEBO MNE MAJKA NEDALAA 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ALE ZA TO SOM POJEDLA TOLKO KOLACOV ,TO SOM SI DALA ZA VAS VSETKY 😀 😀 😀 PAAAANA VINKA TERAZ CITAM ZE PISES ZE NA STVRTEJ ZASE JE ZUZKA ... NO KEBY SI FOTILA MOHLA SOM BYT AJ NA PIATEJ 😀 😀 😀 MOZNO BY BOLI LEPSIE 😀
BABY ADRINA A DANCAT SOM STRASNE RADA ZE SOM VAS VIDELA KONECNE NA ZIVO...SME SA FAJNE ZASMIALI A POKECALI... STE STRASNE ZLATE....LEN DAJAKO KRATKO SME BOLI .. 😝
gajana ahooooooooj ako bolo?mnam a co fajne ste si dali?

vienesa
25. nov 2009

inac alex spi jak STOLVERK,zaspal v takej polohe jak som ho dala 🙂 hahahha mal dnes pestry den,v aute dostal hysak a plakal ze este chce ist ku vam...tak sme ho odniesli este k babke,kde cakal na bratranca SImka a my sme utekali kupit oblek 😀 a ja mam uz tiez dost ... 😀
zase pisem sama?

vienesa
25. nov 2009

babyyyyy kde ste?

danciacik
25. nov 2009

Ahojte,
fuha, takže ste si dneska užívali čo. No ja som dobehla len o druhej poobede od sestry a to som rovno pálila po Larku. Biedačik bola taká sklamaná, lebo doniesla detičkám lízatká a pani učiteľka im ich zabudla rozdať takže deti jej ani negratulovali 😠 . Ale sme jej to vynahradili- zobrali sme ju do Maxi - v Dráčikovi sme kúpili omaľovánku kde sa maľuje len čistou vodou a potom sme ju zobrali na poschodie na hranolky tak bola hrozne šťastná.
Peti, ďakujem za gratuláciu 😉

vienesa
25. nov 2009

no baby pisem vam vtip ... no nie su ti chlapi ......... ???? 😠

Príde mladík do cukrárne a pýta sa predavačky:
- Máte pernikove srdce s nápisom SI MOJA JEDINÁ?
- Áno, mame.
- Tak si vezmem päť kusov.

danciacik
25. nov 2009

Som sa pozabudla - Kati, všetko najlepšie k meninkám 😉

vienesa
25. nov 2009

jeeee dani ahoj...som ti pisala na skypko a ty si off

adrina
25. nov 2009

vienesa...tak 5kusov..heheheh
na budúce organizujem stretko u mňa..budem sa veľmi tešiť....ale pirohy len kúpené a piesť tiež neviem...ale sľubujem,že mám iné prednosti a od hladu neumriete 😀 😀 😀 😀

danciacik
25. nov 2009

No cipána Zuzi ja som zabudla ho zapnúť idem užžžžž.

dancat
25. nov 2009

jeee baby u Vinky bolo supeeeer,konečne som spoznala aj nejake žienky z konika na ŽIVO. a tie kolače mňam mňaaaaaaaaaaam................mali by sme taketo stretnutia organizovať častejšie.
Vienesa napiš ten vtip od Damianka o tom komarovi 😀 😀 😀
Oblek ste kupili?
Môj milovany mangel je vam jasne že prd robil kym sme boli prec,hlavne že chumače prachu až vykukuju z každeho rohu že "povysavaj ma" 😠
No idem,ozaj na tej fotke vyzeram úúúúúúžasne..........

vienesa
25. nov 2009

adrina moze byt,ked nam das najest ,.... my zjeme hocico 😀 😀 😀 😀 😀 a potom stretko u mna 🙂 🙂
dancat si ma teraz fajne pobavila ze mam napisat ten vtip od damiana 😀 😀 😀 😀 vsak ja som to pochopila az potom ked mi povedal pointu ,lebo videl ze som sa nezasmiala...ale ja som nevedela ze je uz koniec 😀 😀 😀 😀 😀 som sa cudovala ze taky kratky,a on sa uz smeje a ja nic...a on teta vies preco tlieskali?a ja glupa ze nieeeeeeeeeee .... 😅 😅 😅 😅

vienesa
25. nov 2009

oooo adrina este som ti zabudla povedat ze ked pojdeme uz k tebe tak aj s obedarom dobre? 😀