Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

dancat
27. nov 2009

ahojte žienky....Vinka stromček paraaadny,ja sa vždy čudujem čo to Ty všetko porobiš..... 😲
Môj maly dnes trošku rano plačkal,lebo už bol prebudeny ked som šla do prace,ale som mu slubila že pridem pre neho poobede a ze mu prinesiem kinder vajce tak sa celkom utisil.......som ja ale uplatkarska mater 😀
Ale môj mm ma vie tak naštvat, cely tyžden poriadne s malym nie je a rano ked maly trošku plačka,že chce byt so mnou tak on povie "tak toto už nemôžem počuvať".....ale keby ze maly riči a hadže sa o zem nepoviem,ale trošku plaču a on už je s nervami v koncoch......jooooj ti chlapici......
Ale včera bol doma bo isiel do nočnej tak normalne že povysaval a opravil miskovu postel......skoro som odpadla, toľka aktivita.
Poobede sme boli konečne pozriet našho malinkeho susedka,je naaaadherny,ale mala som ho na rukach a moj misko sa ku mne posadil a povedal "mami aj mňa pomojaj" jaaaaj mamičkin maznačik 😀 😵

dancat
27. nov 2009

Juliet ja som niekde čitala,že zle ti môže byt hocikedy,nie ako sa rozprava ze prve mesiace a len rano.....mne bolo zle skoro skoro cele tehotenstvo a nie ze rano,ale hocikedy ked mi nieco zle sadlo na žaludok,alebo ked som citila pečene kurča 😀 😀 😀 ..............

adrina
27. nov 2009

brééé ránko..ja ešte oxidujem doma, až na 9tu do práce... 😉 😉 😉
včera som robila na večeru živanku v alobale, s tým,že budeme aj na dnes..a moje pubertálne díte ma hneď vyviedlo z omylu 😀 😀 😀
prajem pekný deň

adrina
27. nov 2009

a mimochodom..mne ani v jednom tehu nebolo zle,ani raz som negrcala..akurát mi všetko smrdelo a koopec vecí som prestala jesť ale ináč supeeer mi bolo 😉 😉

juliet221
27. nov 2009

dancat mne zle neni len ma sem tam napne a uz idem. a neni to ani kazdy den len sem tam ale sa to zda dost casto. a neni to ani ked ma maly kopne do zaludka ani nic nezacitim len tak z nicoho nic

dancat
27. nov 2009

mojej kamoške tiež začalo byť zle až v poslednom trimestri....cele tehotenstvo pohoda a až potom..,ale radšej to spomen gyndošovi ked pojdem na poradnu 😉
i

danciacik
27. nov 2009

ahojte, dobré ránko.
NO ja som naspäť od doktorky, lebo som musela ísť na výtery, tak som sa jej pýtala na tie kvapky čo ste mi poradili a ma sklamala že tie mi nepomôžu lebo že sú iba na odpuchnutie, tak mi dala antibiotické. 😒
Juliet netráp sa, môže ti byť hocikedy zle, veď drobec je už veľký, všade ti tlačí to je ok. Mne bolo pri Larke zle celé tehotenstvo a pri Paťkovi som ani nevedela poriadne že som tehotná.
Ale Dancat má pravdu, radšej to spomeň pri najbližšej poradni.
Maji počuj čím zliepaš tie medovníky? Daj návod. 😉

juliet221
27. nov 2009

ok tak mu to spomeniem.uvidime co povie. najblizsie uz budeme vypisovat papiere.dufam ze tlacivo ma on.bo neviem de by som ho zobrala

vienesa
27. nov 2009

juliet ja myslim ze to je normalne,ja som zvracala aj pri porode :( 😠

zdenocka
27. nov 2009

Ahojte maminky,
super fotecky zo zurky 😉 .
Vinka, krasny domcek a stromcek si vytvorila 🙂 .
Ja som hrozne chora 😢 . Uz som si aj poplakala, tak mi hrozne zle. Nema mi ani kto pomoct, muzik v robote a ja s Janickom sama. Mamina tu bola vcera, ale tiez ze je chora, tak nevie, ci mi dnes pride pomoct. On je zlatucky krasne sa aj vcera aj dnes hral 😵 .
Chcela som Vas len pozravit 🙂 .

vienesa
27. nov 2009

adi pocuj este si si to nerozmyslela?lebo mi ked ti tam vsetky nabehneme s detmi tak neviem kde nas usadis?jedine ze mas aj balkon 🙂 🙂

vienesa
27. nov 2009

zdeni rychlo sa vyliec ....a ozvy sa potom...hlavne pi vela nech si cim skor fit...a lezkaj ,nenamahaj sa

vienesa
27. nov 2009

mna dnes boli hlava jak kona...neznasam to pocasie 😠

juliet221
27. nov 2009

aj mna boli hlava.to asi z toho pocasia raz teplo potom zima pomedzi dazd.katastrofa

zdenocka
27. nov 2009

Vienesa - dakujem.
Pijem tak vela, ze mam pocit, ze si do zachodu prestahujem postel 😝 .
Najviac sa bojim, ze sa nakazi Janicko, lebo kycham kazdu minutu, som ako rozprasovac bacilov 😢 . A hneva ma, ze jedine co robi je pozera televizor, nema sa s nim kto hrat, ja nevladzem ani vstat z postele.

danciacik
27. nov 2009

Juliet doktor by mal mať tlačivo 😉
Zuzi Aďka má balkón a fajný pohodlný 😀
NO zatiaľ ucho nebolí dúfam, že to vydrží lebo musím ísť aj vonku s výkazmi do zdravotky a na poštu. A manžel sa už zo mňa rehoce lebo fungujem len na spreji do nosa, že som ako narkoman, vždy musím mať svoju dávku inak nežijem 😀 . NO čo narobím keď nemôžem poležať. 😠

adrina
27. nov 2009

zuzi..pomestíte sa..pohoda🙂)
a ten kto nevojde,pojde na balkon..hehhehee

adrina
27. nov 2009

kde ste všetky zdrhli..si mám sama dopisovať?? 😝 😝

vinka
27. nov 2009

Ahojte.Ja varím tak nemám čas písať.Ale viem,že ked tu niesom tak vám to vyhovuje lebo všetke píšete.Tweraz tu nebude ani jedna. 😝 😀

juliet221
27. nov 2009

ja som tu 😀

vinka
27. nov 2009

No Dani ja ho lepím tou polevou čo zdobím.
Zdeni aqno aj ten stromček som robila ja ved to nevidíš?Tú kostrbatú prácu? 😀 😀 😀
Dani možno to nevilieči ale ako prvá pomoc sú dobre tie kvapky.Aj môjho Vlada ucho bolelo dala som mu na tamponádu kvapky do ucha a nosil to tak dva dni a prešlo ho to. 😉

danciacik
27. nov 2009

No ja som už tu, bola som pobehať veci čo mi trebalo už aj v aute mám všetko nachystané, lebo poobede keď vyzdvihnem Larku tak ideme ku našim. Už aj Mikuláša im tam beriem, že pochystám čo treba.
A tú polevu robíš takú zo surových bielkov či inú????????

miavin
27. nov 2009

ahooooooooooojte
ako sa máte?
vienesa - no ja som bola - len ty si prišla neskoro - s Adrinou sme sa aspoň na chvíľku videla - hrooozne sympatická baba to je.
no teším sa na najbližšiu stretávku.....
a čo máte nového?

danciacik
27. nov 2009

Maji ale ten domček je nádherný. Daj recept aj na perník - či mám rovnaký alebo nie. ďakujem
Jooj ale musím sa vám pochváliť nedá mi to - my sme včera mali taký krásny deň - celý deň sme sa s Jarkom venovali len Paťkovi, potom sme išli po Larku do škôlky, kukli sme do Baumaxu a nechcelo sa nám ísť domov tak nás napadlo že naše deti neboli v živote v Tatrách, tak sme išli na Štrbské Pleso. Ale som si pripadala ako idiot lebo už som si odtiaľ nič nepamätala, alebo sa to tak pomenilo neviem. No zastavili sme sa tam v potravinách kúpili sme deťom keksíky a džúsiky a davaj naspäť. Sa im velmi páčilo pri vode. Len Larka sa pýtala či nejaký bobák nevyjde z lesa, keďže už bola tma. 😀

danciacik
27. nov 2009

Mirka no ako drobček? Už mu je dobre?

miavin
27. nov 2009

Dani - hej je mu lepšie, boli sme na kontrolný výter, výsledky v pondelok, máme dobrať ATB, tak uvidíme, ale je mu určite lepšie.... 😉

danciacik
27. nov 2009

nooo tak potom je to super, tak už len nech vám výtery dobre dopadnú 😉

juliet221
27. nov 2009

caute tak ja som uz poobede.fajne som sa najedla az do prasknutia 😀 co mate nove

vinka
27. nov 2009

Dani ten domček som robila pred rokom.Nepamätáš sa?To čo mi predošli Zoro zožral tak som potom upiekla ten.Fotku som dala pre baby z témy recepty lebo ho chcdeli vidieť. 😉 Hej polevu robím z bielka 14g práškového cukru a pár kvapiek citronu a šlahať nad parou. 😉 Hodím ti link kde som písala recept. 😉

juliet221
27. nov 2009

ten recept by sa zisiel 😀