Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

juliet221
27. nov 2009

ozaj chcem sa opytat ako to je tu v pp.ale v michalovciach ked sme si nekupili veci na pecenie skoro mesiac pred vianocami tak potom to bolo strasne tazke . hlavne praskovy cukor, palmariny , kokos a take.proste skoro vsetko co sa na vianocne kolace kupuje 😀

danciacik
27. nov 2009

ďakujem
hej pamätám si ale je nádherný

vinka
27. nov 2009

Moja tu máš koooooooooooopec supermarketoch.Tak vychytávaj akcie.Aj dnes majú práškový cukor v jednote po 20sk to je super cena.Ale ináč kúpiš všetko a všade neboj. 🙂

juliet221
27. nov 2009

aj u nas je kopa supermarketov ale strasny problem clovek by neveril.cim su blizsie vianoce ludia sa postupne zblaznia a kupuju vsetko. a hlavne nasi potmavsi spoluobcania tych su plne obchody

adrina
27. nov 2009

mirka..ďakujem
najbližšie stretko je u mňa v stredu 😉 😉 😉 😉 😉
joj..bóóóže,ja som dnes nič neurobila..fakt tu vykazujem len prítomnosť na pracovisku...ale psssssssssst 😀 😀 😀 😀
dnes mi prišiel dobierkou húpací konik pre damíka od littletikes modrý..to bude radosti pod stromčekom 😵 😵 😵 😵
o chvílu padam domov a pustím sa do upratovania 😉 😉 😉

adrina
27. nov 2009

ja idem robiť tiež domček medovníkový,ale spájať budem stužkou a keď bude vyzerť k svetu..tak aj odfotím..to len kvôli Matúškovi..on je môj pomocník🙂

juliet221
27. nov 2009

adrin to iste vykazujem aj ja 😀 tak tiez psssssssssssssssssssst

adrina
27. nov 2009

to keď prídem ja..tak všetky zdrhnete či ako?? 😝 😀

adrina
27. nov 2009

no hrozné som dnes lenivá..bíída so mnou..a doma ma čakááá kopisko na žehlenie a zasa plný koš na pranie...dookola..však to poznáte

juliet221
27. nov 2009

jasne ze pozname a to este nemam deti sme len dvaja a dakedy zatyzden sa aj 2x naplni kos 😀 a zehlit nestiham

gajana1
27. nov 2009

Ahojte
Tomi spi už skoro hodinu a ja som stale nič nespravila taaaaaaaaaaaaaaak sa mi nechce.
V utorok idem k DR. dufam že mi prezradi čo čakame lebo už som zvedava 😉

miavin
27. nov 2009

adrina - a kde ty bývaš?

danciacik
27. nov 2009

Gabi, tak to potom v utorok podaj správy 😉 . Aj ja som zvedavá.
Mirka, Aďka býva na Leopoldove neďaleko školy.
Juuj pridávam sa do klubu lenivých

juliet221
27. nov 2009

pozeram ze nas klub sa rozsiruje 😀 aj ja byvam naleopoldove nedaleko skoly 😀

miavin
27. nov 2009

aj ja som dnes za lenivú ale fééééést 😀

danciacik
27. nov 2009

Juliet vidíš ja som ti povedala, že nás je tu dosť, ja, ty Aďa, Alexa a ešte bože ale zabudla som nick.

dancat
27. nov 2009

no ahojte,tak ja som si cez obed kupila taky vršok na zaver roka - bo bol jediny do coho som vosla a ako tak vyzerala 😝
urobila som trošku vikendovy nakup,zajtra ideme od rana k našim,lebo maju odpust,takže bude šalat a rezeň heheh a hned zbehneme ku krstnovcom bo miskov krstny ma dnes meninky......jaaaj to zas bude obžerstvo...a dufam,že obedu bude viac a naši nabalia aj na nedelu.... 😝 a že kto je tu za lenivu
Ešte hodinku a bežim po svojho chlapčeka,piatky ma rad,lebo to chodime pre neho aj tatik aj mamka...a kinder vajko v taške heheheh

dancat
27. nov 2009

a ja si nejaky pernik ozdobeny kupim na vianočnych trhoch a na jedenie ku babkam a prababkam...... 😀

danciacik
27. nov 2009

Dancat aj ty si taký úplatkár? bo ja Larke nosím buď čokoládku animal kingdom alebo kinderko 😀

juliet221
27. nov 2009

ja dneska koncim skor a idem troska so mesta. trebalo by advetny veniec abo daco take. a chcem ist kuknut do prioru pametam ze tam bol decky obchod tak chcem ist kuknut a ktovie kde ma este zaveje

dancat
27. nov 2009

no jasne že som uplatkarska mater,bo rano trošku mrnčal tak uplatky fičali jedna radost heheh

juliet221
27. nov 2009

😀 ta vy ste dobre hned tak za mlada vydiet a uplacat svoje ddeti. sak si zvyknu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

juliet221
27. nov 2009

aj ked ja uplacam netere a synovcov furt ked ich strazim a neviem im dat rady 😀

gajana1
27. nov 2009

Dani určite v utorok dam vedieť.
Idem ďalej upratovať už ked som sa do toho pustila

danciacik
27. nov 2009

Gabika no tak budem čakať a držím palce.
Dancat tak to sme fakt rovnaké 😀
Juliet no tipujem že keď svojho drobčeka tiež budeš viesť do škôlky a hodí na teba také krásne detské očká tak mu splníš aj modré z neba. Ja sa Larky každý deň neviem dožiť - tak mi chýba

juliet221
27. nov 2009

no ked bude mat taky pohlad ako jeho tato tak urcite.ten tiez vie tak pozret hlavne ked chce nejaky kolac a mne sa strasne nechce 😀 ked bude po nom tak mam smolu a neodolam

danciacik
27. nov 2009

no vidíš a už si v našom uplatkárskom klube 😀

juliet221
27. nov 2009

no asi sme nato odsudene 😀

danciacik
27. nov 2009

no kde sa flákate, ja som už u našich veci vybalené všetko porobené a vy nič nepíšete? 😕

vinka
27. nov 2009

No baby už som tu. 😀