Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

juliet221
2. dec 2009

teraz este najst daco co by bolo priblizne mojej praci. no som zvedava ci vobec daco take je.bo mne take ako DPS, vychovavatelstvo su na nic. este statnica z jazyka by bodla ale radsej daco technicke. na jazyky velmi niesom

vienesa
2. dec 2009

Ahojte zienky,zdravim vas..je tu niekto? mna dnes priserne hlava bolela,uz asi 4 hodinky v kuse,fajne taka migrena ze az,som sa aj vyzvracala parkrat,konecne mi muzicek doniesol tabletku uz je to lepsie

danciacik
2. dec 2009

Ahojte, tak čo to tu nejak mrzne. Ja som sa dnes už neozývala lebo som bola hrozne na nervy. Mali sme dnes testy na cystickú fibrózu. Tak som sa bála ako dopadli. Sestričky síce nemôžu podávať informácie ale som si vydrankala výsledok tak že chlorid má v poriadku, takže testy dopadli dobre. Na kožné nás neposielajú lebo by musela byť 2 týždne zdravá. Takže to nás objednajú na neskoršie. No v piatok nás čakajú asi tie najťažšie testy a to testy na reflux - hrozne sa ich bojím takže nám medzi 8.00 a 8.30 ráno držte palce.
Zuzi ta čo to za migrény? 😕
Akurát ma vytočila dnes ešte jedna sestrička - 😠 tak primárka nám dovolila chodiť vonku tak sme boli vonku a prišli za nami Jarko,Paťko a moji rodičia tak my všetci celý šťastný ale musela som súrne Paťka prebaliť tak som vybehla do budovy a jedna tu z oddelenia mi požičala plienočku a sestrička ma vyšla ešte zdrbať že nesmieme mať návštevy ani vonku. Tak ja to nechápem - vonku sa premelie kopec cudzích ľudí a návštev ostatných a my nesmieme? 😠 Také nervy som mala. Lebo Larka chúďa je taká smutná že nesmie za deťmi do herne až jej do plaču bolo tak aspoň rodina by ju mohla vonku pozrieť nie?!

vienesa
2. dec 2009

ahoj danka,tak tesime sa ze tie vysledky na tu fibrozu vam dopadli dobre....a v piatok vam budeme drzat palce a mysliet na vas...a co je to reflux?
no sestricky dani su vzdy vsade ine....ale tam nemate povolene navstevy
uz mi to prechadza...

danciacik
2. dec 2009

no práveže na dverách je taká veľká tabuľa že na oddelení zákaz návštev ale vieš keď sme vonku a sa prechádzame vieš koľko ľudí tamať prejde? Koľko návštev tu chodí? By si sa divila.
Reflux - hm ako ti to vysvetliť? U bábätiek je to vtedy keď sa napríklad napapajú a keď sa im hneď to mliečko takmer celé vráti u väčších detičiek sa to prejavuje trochu inák.
To mávaš často takéto migrény?

vienesa
2. dec 2009

aha tak drzime palce dani ...
nie casto,ale ked to pride tak ma ide slak trafit z toho

vichrica
2. dec 2009

Laura stavia práve s ockom vežu. Asi jej pôjdu zúbky, lebo dosť slintá. Už by bolo aj na čase.
vinka - hej zbieram pre Lauru 😀 . Ďakujeme za príjemnú návštevu. Dúfam, že Chiarinka sa pekne vybúbkala a Viva nebude mať zlé sny o MM 😀 😀
juliet - a zišlo by sa Ti to doktorantské v praxi? Koľko to vlastne teraz stojí?
danciacik - fajn, že testy dopadli dobre. Škoda, že nemôžte mať návštevy.

danciacik
2. dec 2009

Kati môžme to len jedna koza tu vymýšľa ale vonku návštevy mať môžme.
NO si predstavte že mne už Larka zaspala

juliet221
2. dec 2009

ahojte tak uz som tu.pokusala som si pospat ale nas zlaty sused den co den poveceroch vrta a trieska tak je po spaku.doktoranske asi aj hej. zvysila by som si kvalifikaciu a to by sa odrazilo na plate. len zalezi od toho aky odbor.tak skusam najst ci vobec je take daco na skolach z mojej profesie daco 😀

vienesa
2. dec 2009

ahoj vichrica,juliet
dani tak mala uz spinka?moja zlata....
juliet aj u nas susedia stale daco robia posledne dni...dnes nebol az taky hluki

danciacik
2. dec 2009

Zuzi hej zaspala lebo som ju cez obed nedala, lebo sa jej nechcelo, tak sme si cez obed odkrútili rehabilitácie

juliet221
2. dec 2009

akurat som uvarila puding muzickovi.tobude radosti.vcera sme boli synovcom a neteram kupit mikulasa a povedala som muzickovi ze co chce on. len som sa otocila a uz mal v kosiku 8 balikov vianocnych oplato 😀 ten moja darebak

vienesa
2. dec 2009

juliet ta manzel taky maskrtnit?nam treba ist tiez dokupit nejake sladkosti,ja som uz pred mesiacom si nachystala ale vies stale tam chodim z toho maskrtit,takze ubudlo dost...treba doplnit zasoby
dani ty nie si unavena?

juliet221
2. dec 2009

no on je maskrtnik aj za mna keby som mu dovolila tak ten nas mikulas skonci rovnako.ja sladke nemusm.uvidime ako to bude teraz ked budem stale doma 😀

danciacik
2. dec 2009

No vidíte toto chytá môjho muža len občas ale potom koneeec - všetko mi zje. 😀
Zuzi nie som alebo som? Ja už neviem, tak myslím na ten piatok že sa mi ani spať nechce.

anickamaros
autor
2. dec 2009

ahojte maminky 🙂
ako sa mate?co mate noveho?nam uz prisiel tatik tak sme happy 😀
marosko je teraz u babky a tak mame chvilku cas pre seba 🙂

danciacik
2. dec 2009

juuuj Anička tak čo tu robíš utekaj sa venovať. 🙂 😀

vinka
2. dec 2009

Joj konečne som si sadla.Boli sme na nákup a zabudla som damiánovi kúpiť do školy malú sladkosť do adventného venca.tak mi vienesa dala nápad.Vyberiem babke z mikuláša. 😀 Mi im nekupujeme lebo u nás kupuje babka moja starká ešte Ada a kde tolko sladkostí.Aj tak to mi zožerieme. 😀 😀

anickamaros
autor
2. dec 2009

ale este je cas este skoro 😀
a ty dani ako zvladas to? a larka ako? drzim vam palce a dufam ze vam to dopadne dobre a skoro sa vratite domov.

anickamaros
autor
2. dec 2009

vinka ja si myslim ze marosko je na mikulasa este malicky on este neviem co je to tak sme sa rozhodli ze mu nic nekupime on ma stale sladkosti a tak mu kupime co potrebuje

danciacik
2. dec 2009

Juuuj Anička nikdy nie je skoro 😀
Hm...čo ti poviem, zvládam lebo musím. Bola by som radšej keby som nemusela a ani Larka. Larka má zo všetkého strach okrem rehabilitácií už aj teraz mi zo sna 2-krát plakala. To je veľká záťaž na detskú psychiku

vinka
2. dec 2009

Som sa zas nasmiala.Počula som rozhovor Dama s vivou.On jej viva si drzá prestan a zas.Viva ti hovorím si drzá prestan(neviem čo mu ona hovorila)a potom jej hovorí.Viva mám skočiuť dole?A ona asi,že hej bo Damián no počkaj už idem.Ale nešľiel volal mami viva je drzá. 😀 😀

anickamaros
autor
2. dec 2009

joj dani ja viem ze je to takze aj pre teba aj pre larku ale ona je silna slecna zvladne to.
ale ani mi nehovor vcera som dostala mrchu jak naschval takze nic 😠
baby a kde je zdenka?

anickamaros
autor
2. dec 2009

joj vinka tak damian je na vivu mekota 😀

danciacik
2. dec 2009

He Maji súrodenecké hádky? 😕 😀 Zvykaj si 😀 .
Anička aj na to by som ti niečo poradila ale až po 22:00 😀

zdenocka
2. dec 2009

Ahojte,
dnes sme mali velmi milu navstevu, kuku fotecky.
Juliet, no ako sa citis doma? Teraz uz budes len do porodu vegetit, vsak?
Stesmenka, a co dobreho balis do balickov?
Vichrica, citam, ze aj vy ste mali pekny dnik.i
Vienesa, bolest hlavy je strasne. Nech Ti to skoro prejde.
Danciacik, sestricky v nemocniciach su rozne. Su aj take, aj take, no netreba si s nich nic robit, cochvila budete doma a na vsetko negativne zabudnete, bude sa len tesit z Larky a ona z Vas. Super, ze Vam testy dopadli dobre.
A pozdravuje Vas Sipcek, ze nevie, ci pride dnes zamknut, lebo ma na navsteve maminu 😉 .

zdenocka
2. dec 2009

Anicka, ahoj. Dnes som na Vas s Maroskom myslela 😉 .

anickamaros
autor
2. dec 2009

dobre dani takja pockam do 22.00

anickamaros
autor
2. dec 2009

jej ahoj zdenocka.
pekne od teba ze si na nas myslela 😀
a ste sa mohli s mirkou zastavit ked uz ste boli dole

danciacik
2. dec 2009

Anička noooo keď chceš čakaj 😀 .
Zdeni ja viem, ja mám tu sestričku na háku ja môžem sedieť v izbe aj celý deň ja to vydržím. Ale Larky mi je ľúto, keď sme jedli v kuchynke a ona aspoň trošku videla do herne ako sa deti hrajú tak bola spokojná a príde za tebou fúria a ti povie že v kuchynke jesť nesmieme, že máme počkať kým všetci odídu do jedálne sa najesť a máme ísť jesť do herne a moje decko slzy v očiach tak ma išlo poraziť. Tak ju by som zavrela do izby na 3 dni že aká bude spokojná sama. 😒