Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

sipcek
2. dec 2009

uz sla do veldlajsej izby,pozera tam telku a pozeram Kosti,vy ako?

anickamaros
autor
2. dec 2009

boze teraz som citala ten clanok jak ta 17 rocna krava vyhodila male babo z okno 3 poschodia a pritom bolo donosene porodene a zdrave take mam nervy 😠 ze musim ist zakurit co som uz mesiac nekurila ale ide ma slak trafit

anickamaros
autor
2. dec 2009

no celkom fajn boli sme na vecernej prechadzke tak marosko uz spinka

anickamaros
autor
2. dec 2009

ty zena co neprides vecer von vies jak fajne tak sa vecer prejist

sipcek
2. dec 2009

anicka ja take veci nepozeram,lebo mi stiska srdce z takeho cosi,to musi byt riadny skrat take nieco urobit.ja len ked mam zly sen so Saskou tak ked sa zobudim ju idem rychlo mojkat a som rada,ze sa mi len snivalo.
Zajtra ma oco vyrocie ☹

sipcek
2. dec 2009

a kedy vy chodievate vonku?Saska uz od 8mej v pyzame.

anickamaros
autor
2. dec 2009

joj dani mam slabu chvilku depka jak hovedo.
joj nebud smutna ved sa s nim raz stretnes urcite na vas dava pozor

anickamaros
autor
2. dec 2009

no tak sli sme o 19.00 a boli sme do 19.45

anickamaros
autor
2. dec 2009

joj tak ma boli brucho

sipcek
2. dec 2009

ved ja viem,len keby som ho mohla este postiskat,a pochvalit sa aku ma skvelu vnocku.ku koncu bol uzasny.

anickamaros
autor
2. dec 2009

neboj sa on to vie a vidi urcite by bol rad a tesil sa zo Sasky

sipcek
2. dec 2009

joj pisem jak dilino.no ked by ste sli zajtra tak isto tak to aj my by sme sa pridali.bodlo by jej to a aj mne,lebo nevie co od nudy. 😉

anickamaros
autor
2. dec 2009

ani marosko a tak sa vecer vylieta a vyvrieska vonku a potom je aj hlany aj smadny aj unaveny 😀

sipcek
2. dec 2009

a zeriem arasidove chrumky 😠 a potom sa zlostim ked kilo pribudne.Ale pride leto a postavim sa blizko ohna,ze steciem z masti 😀

anickamaros
autor
2. dec 2009

joj ty smejo jeden aspon ze teba na svete 🙂

anickamaros
autor
2. dec 2009

jak nas deti zblizili vsak 😉

sipcek
2. dec 2009

ved to,ani by som neverila,ze to deti dokazu,nie? 😉

anickamaros
autor
2. dec 2009

ani mi nehovor niekedy sme sa ledva pozdravili a teraz vieme ktora ma ake nohavicky cez den oblecene 😀

anickamaros
autor
2. dec 2009

ked chce s nami niekto kecat tak len po zaverecnej nas tu najddu 😀

sipcek
2. dec 2009

ty jedna 😀 neprezradzaj,tie cierne mam najradsej 😀 😵 ved to,oni si nas precitaju rano a to my mame vtedy este noc 😀

sipcek
2. dec 2009

hm,hej,ked ty si vtedy este na zakladku chodila ked som tu dosla vabit ganovskeho suhaja 😀 ale ty si bola vzdy taky neprehliadnutelny element kvoli svojim ucesom,kazdu chvilu iny 😀

anickamaros
autor
2. dec 2009

neprezradzam nic uz som ticho 🤐
zeny nic neviete 😀

anickamaros
autor
2. dec 2009

hej ved ja viem bola som taky vykvet a nikto ma nemal rad lebo som bola papula neumyta 😝

sipcek
2. dec 2009

bola? 😀 este stale si 😀 preto ta mam rada 😀

anickamaros
autor
2. dec 2009

no ved ze este stale som ani dieta ma nezmenilo ani manzelstvo mna nezmeni asi nic 🙂
a kto ma nema rad ma smolu 😀
ved aj ja teba .................................................................. mam rada.......................................................oooooooooooooo vyznanie lasky to ja mam tak rada 😀

sipcek
2. dec 2009

no jak mne ide rychlo net,uz bucham do notebooku jak j....a 😠 uz sme dnes volali,ze co to,ale nedovolali,zajtra budeme zasa.Zajtra ideme do mesta na rychly nakup,som presvedcila mamku,nech este ostane do vecera,co pojde hned na obed domov.to ked nema zahradku tak sa taaak nudi u nas.ale nechape zo Sasky,jak sa jej papulka otvorila.Mala by som jej nainstalovat net aj doma,nech si obraba zahradku na FB ako vinka 😀 aby jej zbehol den,

anickamaros
autor
2. dec 2009

ta co to vyznanie lasky a SPAC?

anickamaros
autor
2. dec 2009

hej dani asi by to tvojej mamke vyhovovalo ona by vedela zabit cas na FB.

anickamaros
autor
2. dec 2009

no nic zena moja idem sa fakt spac lebo som nejaka unavena ci co. 😕
idem hajat a cakat kedy mi dieta oznami mama papa

anickamaros
autor
2. dec 2009

nie dani ja som zmenila nazor ze sa nenecham nikym ponizovat nestoji mi to za to. a farmaceutika no neviem trebalo by mi este 2 roky nadstavby v KE aby som mohla robit to co chcem