Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vichrica
15. nov 2009

Dnes sa chystáme do SNV. Aspoň nejak využijeme toto "krásne" počasie 😖
vinka - tak sa najprv poriadne vylieč, a potom môžme niečo vymyslieť 😉
dancat - jasné 😀
anickamaros - ževraj Bambino funguje ešte v pondelok doobeda, a potom už nie. Tak nám tam minule vraveli.

vinka
15. nov 2009

Dancat dám si ale napíš mi aké som mala prihlasovacie meno lebo ja neviem. 😀 😀 😀

dancat
15. nov 2009

Vlasata Maria

vinka
15. nov 2009

Hej? nemám tam, majocka a dáke číslo?No idem to sakúsiť.To mi zmizlo čo sme mali pc pokazený. 😒

dancat
15. nov 2009

tak ja pozeram v skype a vidim ta ako vlasata maria..........asi v icq si mala majocka sa mi zda...

dancat
15. nov 2009

a ICQ si tiez das www.ICQ.com a nalavo je oranzovy ramcek a tam si das stiahnut ICQ6.5,ale neviem ake si mala prihlasovacie meno,ale opytaj sa niekoho kto ta ma na ICQčku,že ako ta vidi

petikd
15. nov 2009

Ahojte
Maji ked som si ťa dala vyhladať podla mena tak mi našlo ako majočka na ICQ 😉

miavin
15. nov 2009

vichrica a kam do Snv???? a kedy idete?

zdenocka
15. nov 2009

Ahojte maminy,
jaaaj, vcera sme sa vyborne zabavili, bolo nas 7 bab, tak si viete predstavit 😀 . Domov som dosla nieco pred 5 hodinnou rannou 😝 . Muzik siel robit az poobejde, tak som si aj pospala 😉 . Ale tak hrozne ma boli hrdlo. No bodaj by nie, ked sa nam cely vecer usta nezavreli 😅 .
Vichrica, napis, ako bolo v SNV.
A Janicko je asi urazeny, ze bol doobedu s tatikom, lebo sa so mnou nerozprava, ani nechodi za mnou, ze mama mama 😖 . Teraz buba, dufam, zobudi sa s lepsou naladou.
Este dobre, ze som vcera varila. Idem vegetit. Peknu nedelu.

vinka
15. nov 2009

Zdeni neboj len ostane s tebou a už zas bude chodiť za tebou,že mama,mama.Neboj ja to poznám. 😀 😀 Super,že si sa zabavila. 😉

vinka
15. nov 2009

No tak som tu sama tak prídemk si vás potom prečítať ked niečo napíšete jak ja odídem. 😉

majuska1988
15. nov 2009

ahojte maminky. dneska moj muzicek navaril taky fajny segedín mnam mnam asi by mal byt castejsie doma a varit. 😀 😀

vinka
15. nov 2009

Majuska chlapi vedia dobre variť.Viem to môj muž stále varí ked je doma. 😀 😀 😀

vinka
15. nov 2009

No ja som prezliekla postele a mám zas kopec prádla na pranie. 😒

danciacik
15. nov 2009

Ahojte.
Ja chcem len keby sa tu náhodou ukázala Mammy tak jej popriať všetko najlepšie k dnešným narodeninkám, veľa, veľa zdravíčka a šťastíčka. 😉

petikd
15. nov 2009

Jeej Mammy má dnes narodky?Tak sa pripájam aj ja a prajem všetko najlepšie 😉

miavin
15. nov 2009

Fany - všetko len to najlepšie Ti prajeme, veľa veľa zdravíčka, šťastíčka a porozumenia v rodinke...... nech sa máte fajne fajne fajnučko.....
no my sme boli dnes v snv - v madarase, stretli sme sa s vichricou.....dostala som darčeky zase - topánky a kabelku parádnu... tak mám všetky sviatky už vybavené...
a čo tu nové?
dani - čo Larka? a Paťko?
Peti - vy ste s Damčom o.k.???
vinka - a ty ako ? si mi furt neodpísala ako Ti je???

anickamaros
autor
15. nov 2009

ahojte maminy ako sa mate?
ako ste nedelovali?
ja som bola u svokri ale sla som vlakom lebo mm isiel s maroskom skor a mna nechali doma tak som otravovala muzicka sipcek ale on bol zlaty a odviezol ma na stanicu a toto cestou mu Dakujem 🙂 😵
inac bolo celkom fajnucko

anickamaros
autor
15. nov 2009

mammy tak aj ja sa pripajam a prejem vsetko naj naj naj a vela zdravicka

vinka
15. nov 2009

Mirka je mi tak 50 na 50 😀 😀 Hrdlo nebolí ale som nachladená a nemôžem dýchať a to ma žerie.Lebo mám plný nos a to je moja pohroma. ☹
Fany vééééééééééla zdravííííčka šťastíčka a nech ťa Sophienka len a lôen počúva a robí len a len radosť. 😀 😀 A ked prídeš na sk tak to zapijeme. 😀

anickamaros
autor
15. nov 2009

joj vinka tak len si davaj na seba pozor aby sa deturence nenakazili

mammy81
15. nov 2009

ahojte babulky dakujem vaaaaaaaaam velmi pekne ste ma potesili 😵

anickamaros
autor
15. nov 2009

ahoj mammy ako sa ma oslavenkina?

vinka
15. nov 2009

No ved Ja neviem či sa Chiara nenakazila.lebo kašlem jak tuberák.A spíme v jednej izbe.Občas zakašle ale ja verím,že to prejde a prekoná to bez liekov. ☹

gajana1
15. nov 2009

Ahoj tak mi sme sa pred 19-tou vratili domou boli sme u svokry lebo oslavovala takže dnes to je už 3 vikend čo oslavujeme.
Už som stihla aj požehliť aj pospratovať a teraz idem farmu pozbierať 😉
Mammy všetko naj 😉

vinka
15. nov 2009

Baby pomôžte mi ako mám spraviť vianočné pohladnice s detmi mopjími.Dík za pomoc. 🙂

anickamaros
autor
15. nov 2009

vinka ta len davaj na nu pozor
gajana tak ty mas energie za dvoch aj moj mm je zavislak na fb

anickamaros
autor
15. nov 2009

juj vinka tak v tomto ti nepomozem ja neviem to skor moj mm

anickamaros
autor
15. nov 2009

vinka a to na tej pohladnici maju byt tvoje deti? a ma to byt normalna pohladnica taka ake su normalne ze aj adresa aj odkaz

danciacik
15. nov 2009

Mammy no ako oslavuješ?
Mirka my sme na tom tak všelijak. Ja tu veľmi ani nepíšem lebo my je tak všelijak raz si myslím, že všetko zvládneme inokedy ma prepadá panika a strach. Zajtra idem volať do Šrobárovho ústavu do Smokovca ohľadom Larky. Dúfam, že nás zoberú čo najskôr, ale bojím sa čo nás čaká na čo prídu a neprídu a tak.
Inak musím takto verejne poďakovať Danke - Sipcek za to aká je úžasná a ako veľmi mi pomohla - aj psychicky. Fakt klobúk dole. Je úžasná a veľmi ďakujem.
Vinka na pohľadnice ti bude treba špeciálny papier a farebnú tlačiareň 😉