Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

adrina
9. dec 2009

nie,nie zuzi...to je niečo úúplne inéé..to bolo len pre prirovnanie.... 😀 😀 😀

vinka
9. dec 2009

Vienesa to je to čo chce Damiánko tiež.Ale ani ja neviem čo je to. 😀 😀

adrina
9. dec 2009

zuzi...som vytešená jak malé lečo 😀 😀 😀

adrina
9. dec 2009

http://www.progamingshop.sk/sony-psp-3000-sliml...
tak to je ten záázrak 😀 😀 😀

vienesa
9. dec 2009

jaaaaaaaaaj ved to je PSPECKO 😀 tak si mala napisat bo PSP to je jak keby si sa pomylila v smerovaciom cisle 😀 😀 😀 pro blond osobitne vysvetlit poprosim do buducna 😝 😝 😝 😝 to je to co maju ti vajcaci v panelaku..boze mne kym dojde

vienesa
9. dec 2009

adrina ty si ho ozdobila normalne uz ako na vianoce ? 😀

adrina
9. dec 2009

jasnee xD

vinka
9. dec 2009

😀 😀 😀 😀 Zuzka zas si ma dobre rozosmiala.To Damo prišiel zo školy a povedal ocka ja nechcem nič pod stromček naozaj len psp-čko.Ved to nieje vela.A Vlada dvyhlo zo stoličky isto nieje ked to stojí 200 eur.Skoro som odpadla v kuchyni. 😀 😀

adrina
9. dec 2009

no vidis aka som ja dobra mama 😖 😖

vienesa
9. dec 2009

pana zeno ta ty si ho roztiahla a hned vesala na neho ?pana beka ta ty si taka rychla ze to mozes aj biznis teraz zrobit pre celu bytovku ,ze im postavis cuby dup stromcek,a mozes si to prist nacvicit ku nam...pana ta my kym postavime stromcek ... 😝 my sa s tym bavime cely vecer... 😀 😀 😀 😀

vienesa
9. dec 2009

inac si predstavte ze moj muz dostal chut lebo som si robila chlieb s maslom a kyslu uhorku a my vravi ci mu nezrobim ta jeden som mu zrobila a druhy si isiel robit sam,lebo ja som jedla a nechccelo sa mu cakat...tak nadaval jak chora vrana ze co to za maslo,ze to nejde natriet,ze on to kasle ,ze nebude ani jest...sa normalne nasral na maslo ... (to to kockate ,nie rastlinne),bolo v chladnicke tak bolo tvrdsie 🙂 ta sa tak vytocil ze ani neje no...rozmyslam ci to len ze je chory alebo by tak reagoval normalne...ale myslim ze aj normalne 😀

vinka
9. dec 2009

Jáj Zuzy chorí chlap je asi to najhoršie.To mne stačí Damián to je pohroma. 😀

vienesa
9. dec 2009

alex mi este nespi...som myslela ze bude,ale sa mu nechce...len bozka tatika a fuka ho ze je chory...ach ti chlapi ,drzia spolu.... 😖

vinka
9. dec 2009

😀 😀 😀 😀 Tak tý mosia byť zlatý.Počuj a nenapísala si mi čo ste kúpili Alexovi pod stromček. 😉 Ja som už prezradila tak sa pochvál aj ty. 😀

andrejka10
9. dec 2009

Awojte maminky, joj, ale som sa pobavila, kým som vás prečítala.

andrejka10
9. dec 2009

Ach joj, niečo mám s netom. Ma nejako vyhadzuje.
Inak vííítam nové babenky.
Keď sa tu tak bavíte o darčekoch, pobavím vás aj ja. Včera som nabehla do dráčika a kúpila som Andrejke barbinu v akcii, takú spievajúcu. Večer utekám k mamine odložiť darčeky (moje deti by vyňurali) a ako tak pozerám na tu barbinu, sa mi zdala taká povedomá. Volám domov Lukáškovi, no a takú istú doma už máme. 🙂 Doniesol ju Luky Andrejke z Nemecka. No super darčeky ja kupujem. 😀 😀 😀

andrejka10
9. dec 2009

Fajn, takže zase si tu sama píšem. ☹
Jááj, ešte som chcela pre tie maminky, ktoré rodili po dvaciatke - vôbec nie ste mladučké. Si myslím, že akurát. Ja som mala Lukáška v 18, tak to bol prúser 😀 😀 , ale ja poviem, najkrajšie, čo ma v živote stretlo. 🙂 No a teraz, už som mala problémy v tehotenstve - no čo, už stará 😀

vienesa
9. dec 2009

jeeeeeeeeeeee andrejka tak to si super vybrala darcek 🙂 mozes ju vemenit ci nie?
my sme alexovi autodrahu tu carreru cars kupili ,len neviem ci to jemu sme kupili,lebo je od 6 rokov a nas bude mat len 3...ale tolko pri nej hykal aj s tatikom...myslim ze skor tatik sa chce s nou hrat 😀 a auta nejake,loptu,a hluposti 🙂 este mu chcem ten stolik dokupit a asi plastelinu tu modelovaciu...

vinka
9. dec 2009

Moja to ja som si povedala pri Chiare,že to je prúser. 😀 😀 😀 Ale už teraz taký krásny prúser. 😀

andrejka10
9. dec 2009

Asi môžem ju vymeniť, ešte som sa tým nezaoberala. 😀 Ale mi je ľúto - dobrá cena bola a posledný kus. Zrejme nie som normálna 😀 😀 😀 Nie, vážne svokra mi povedala, že ju zoberie pre druhú vnučku. Lenže keď ja mám pre Andrejku len autodráhu a auto na diaľkové 😕 Tak som chcela aj niečo dievčenské. A čo pre manžela, tak to nemám potuchy. Baby radte.

andrejka10
9. dec 2009

joj, Vinka, že prúser 😀 😀 😀 😀 Tak ja som to tretie veeeeľmi chcela. Tatik už bol opatrnejší. Ale čo pre mňa neurobí 😀

andrejka10
9. dec 2009

Vinka, na čiapky má tesco zľavy? Na všetky? Som si nevšimla. A to tam chodím už pravidelne. Aj teraz sme sa vrátili z tesca. Čo som si všimla, tak na niveu majú 30% zľavy a na korčule, aj na ľad aj kolieskové.

adrina
9. dec 2009

tak ja už som dnes donakupovala 😀 😀 😀 ..limit prečerpaný 😝 😝 😝

vienesa
9. dec 2009

no babule opustam vas,alex sa nevie zmestit do koze...zajtra sa vam venujem

andrejka10
9. dec 2009

Tak pááá, vienesa. A Alexíkovi sladké sníčky, nech si aj maminka oddýchne. 🙂

andrejka10
9. dec 2009

Adrina, tak to ti verím. Vianoce sú finančne náročné, ale zase čo by sme pre tie naše deťúrence neurobili. Zajtra budeš pekne sedieť domka, žiadne nákupy a hotovo. 😀

adrina
9. dec 2009

andrejka...ja už z domu ani päty nevytiahnem 😀

andrejka10
9. dec 2009

Vinka, dúfam, že ešte prídeš zamknúť. Zrejme obriaďuješ farmu 🙂 . A aby som nezabudla, synátor, ti zajtra pozrie cenu toho mlieka. Chodí každý deň okolo toho automatu do školy. Teraz sa už lúčim s vami aj ja 😔

adrina
9. dec 2009

jeeej..všetky už idete spinkať..brúú nocku 😀 😀 😀

adrina
9. dec 2009

ja ešte pozerám rádio fresh