Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
15. nov 2009

Zdeni neviem skúsim či to pôjde.Lebo to by som chcela niečo pekné na vianoce. 😉

andrejka10
15. nov 2009

Jasné Vinka, že pôjde. Ty si šikovná. 🙂
Andrejka a Sára, neviem, či sa podobajú 😀 😀 😀 ale veď by aj mohli. Len Andrejka ma svetlé vlásky a Sárina tmavé. Ale náš tatino bol blonďák do dvoch rokov a teraz je čierny ako uhol. 😵

andrejka10
15. nov 2009

No maminky, už spinkáte? Či tiež čakáte až zaspieva Chodur???? 😀 😀 😀 😀

vinka
15. nov 2009

No lebo mne ked sa Chiara narodila tak som hned povedala,že je úplne podobná vive.A oni sa na seba podobajú čo den to viac a viac. 😉 Tak som myslela či sa pri narodení už na Andrejku nepodobala. 😉

andrejka10
15. nov 2009

Ee, keď sa narodila Andrejka, tak sa strááášne podobala na Lukáška. Ale Sára je iná. Aspoň ja mám taký pocit. Ale moja svokra, ti hneď povie, že všetky moje deti sú do jej rodiny. 😒

anickamaros
autor
15. nov 2009

dani hej pamatam bolo tam celkom fajn odbornici super vsetko super aj sestricky ku detom boli zlatucke ako ktore ale strava na prd lebo ja som vegos tam som bolo vecne hladna 😀

vinka
15. nov 2009

😀 😀 😀 Andrejka ty jak keby si pritom ani nebola podla tvojej svokry však. 😀 😀

andrejka10
15. nov 2009

Vinka, poznáš to??? 😀 😀 😀 😀

vinka
15. nov 2009

Bohužial nie ja nemám svokru.Ale mám ešte niečo horšie. 😠

andrejka10
15. nov 2009

To mi je ľúto, prepáč, nevedela som. Nemám potuchu, čo ťa mohlo stretnúť ešte horšie. 😕

vinka
15. nov 2009

Vieš teba ako matku by to ani napadnúť nemohlo.No ja som svokru nepoznala bohužial. 😒

andrejka10
15. nov 2009

Vinka a ty či čo tak hore v takú neskorú hodinu???

vinka
15. nov 2009

čo ja moja.Ale čo ty.Ja som sa snažila niečo vykúzliť.Ale bohužial okrem písania na pc som sa nič nenaučila.A preto ani nič neviem. ☹ A nič som nenašla. ☹ Tak pozdrav nebude. ☹

vinka
15. nov 2009

No pozerala som superstar ale už idem do hajan.tak zamykám a dobrú noc do zajtra. 😉

gajana1
16. nov 2009

Dobre ranko odomykam 😉

vinka
16. nov 2009

Ahojte baby.Ja na riť spadnem,že Sipcek nebola za mnou zamknúť. 😀 😀 😀 Tak to to sa mi už dlho nestalo,že som zamkla a ostalo zamknuté. 😀 😀

vichrica
16. nov 2009

Dobré ránko.
Včera sme sa úplne zničili v tom Madarase. Bolo fajn. Stretli sme aj Mirku s rodinkou. Dali sme si obedík, Laura sa pohrala v detskom centre a kúpili sme aj pár vecí.
mammy - všetko NAAAAAJ k narodeninkám
vinka - oddychuj a lieč sa 😵

vinka
16. nov 2009

Hej boli ste aj v tom detskom centre?Kolko je tam vstupné dobrovolné ešte vždy?Boli ste aj v kik?Ja sa tam chystám po zime.Vo februári. 😉

vienesa
16. nov 2009

Dobry den prajem maminky 😀 ej kukam ze ste uz otovorili 5 diel 😀 😀 😀 😝 tak vy ste teda sikulky 😉 😉 😉 😉 ako sa mate? ja som akurat dopratala tak fajneeeeeeeee som rada ze sedim ...alex ma zlosti od rana...urobil v izbe taky bordel,ze sa tam ani vojst neda...zas vsetko povysypoval ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a kricim na neho nech prata a jemu sa nechce ..si predstavte ze on sa povzliekal ze ide spinkat.... 😀 som zvedava kedy ho to prejde

vinka
16. nov 2009

Ahoj Vienesa.No ja mám už vivu v posteli.Tak nech už zaspí a mám chvílu pokoj. 😉

vienesa
16. nov 2009

hehehe sa tesis co ? 🙂 hehehe moj nevydrzla dlho,ale uz pojde zachvilku spinkat aj on 🙂 co mame noveho?

vienesa
16. nov 2009

kukaj sa tu jaka som drza som ta neodzdravila 😀 ahooooooj

vichrica
16. nov 2009

vinka - hej, vstupné je tam dobrovoľné. Bol tam však kúzelník a bolo tam hrooooozne veľa detí. 😖
vienesa - ahoj. Máme sa tu dobre 🙂

vinka
16. nov 2009

No už aj ja chcem tam ísť s vivou ked tam pôjdeme.Ale to tam musím s nou byť tak uvidím kedy bude viac času. 😉 No boli sme sa prjsť v Bille mali tam panvice za dobrú cenu tak si išiel mužík kúpiť panvice pod stromček. 😀 No a ešte mali aj loveckú salámu za dobrú cenu 😉

zdenocka
16. nov 2009

Ahojte,
Vichrica, a kde ste sa boli v Madarase najest? Pytam sa, lebo tamo maju vybornu pizzu v Kamennej zahrade 🙂 .
Andrejka, to je hrozne, aki drzi su uz ti ludia 😠 .
My sme mali dnes rychli den. Bola som si kupit cizmy, to je hroza ist so mnou na nakup, som spekulovala a spekulovala. Ale vybrala som si dufam dobre, som zvedava co povie muzik 😅 . Poobejde sme si boli po nase nove odrazadlo. Janicko sa s neho vytesuje, a ja s nim. Som pridala aj fotecky 😉 .

helka1
16. nov 2009

Ahojky,
no my sme boli vcera tiez v Madarase 😉 ale az ku veceru...Ten detsky kutik je riadne velky 😀 drobci sa vysantili 😵
Gajana ked pojdes nabuduce do DM-ka vezmi si tehu knizku, daju ti nejake kuponiky na zlavu, mozno nieco ako tehulka vyuzijes 😉
Pekny vecer !

petikd
16. nov 2009

Helka to je ten baby bonus nie.My sme to mali,super vec,veľa výhod 😉

helka1
16. nov 2009

Peti nie je to baby bonus, ten je uz po narodeni babetka 😉 . Teraz maju bonusovu knizku aj tehulky 🙂 ...

petikd
16. nov 2009

Heej dobre vedieť 🙂

vinka
16. nov 2009

No baby tak ja som sa trepala do kauflandu pre pečivo lebo večer bolo v akcii chlieb po 0.50 eur a tak.No a dnes už nedali nič do akcii.No ved si uvedomili kolký ludia chodili pre pečivo tak zrušili. ☹ A ja davaj peši naspäť. 😒