Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

anickamaros
autor
19. dec 2009

ta co to babky som tu sama?

sipcek
19. dec 2009

anicka mne nestoji zato bit malu kazdy den ked ideme spat.vies,ze ona so spanim mala problemy od malinka,a je pravda,ze ked vstavala skor rano,tak to bolo lepsie.uvidime...
hej bola,volala som jej,lebo sme sa dohodli,ze pridu ale mala nechcela spat tak dosli skor.

vinka
19. dec 2009

Mirka tak ja si nemyslím,že si tučná a neschopná matka.To nie.Si krásna ved to aj moja maka povedala,že si krásna to vieš.A mamina si tá najlepšia pre tvojho synáčika.A nemyslí si,že zlú svokru by som dcére nevybrala. 😉 😀 Ved ked ja nemám svokru tak nech aspon moje dcéry majú super svokru. 😀 😀

danciacik
19. dec 2009

Nie si tvrdá každá mamka je predsa iná. Ja ti poviem, že pri Larke to bolo tak že jednoducho musela a hotovo, nič iné neprichádzalo v úvahu. No ale pri Paťkovi mám silného tušáka že na tom zachvíľočku budem s Dankou rovnako. Jemu kým jednu nečapneš po plienke tak ani nežmurkne nieto ešte spať. Zachvíľu budem z neho šedivá.
A ďakujeme za gratuláciu 🙂

sipcek
19. dec 2009

Dani a Larku uz zubok neboli?to jej trhali?

bartakovah
19. dec 2009

Tak dúfam, že štyridsiatky teploty ma obídu, idem konečne nakrájať mäso na zajtra na obed, kým spí , a potom idem konečne aj ja spať, prajem všetkým dobrú noc

danciacik
19. dec 2009

Dani nie netrhali, vŕtali a blombovali ale zvládla to našťastie. Dnes mi hovorila že ju zubček bolí ale nie som si istá či nechcela len upútať pozornosť, ale som ju dnes vyzbrojila lebo nám došla ústna voda, tak sme boli kúpiť novú tak celá šťastná bola, že sú na nej tučniačiky nakreslené 😀
Bartakovah dobrú noc. 😉

vinka
19. dec 2009

No Bartakovah ja viem čo sú 40 teploty tak to ti nezávidím.Ale neboj možno neprídu. 😉 A čo fajné ideš zajtra variť? 😉

sipcek
19. dec 2009

barti dobru noc 😉
mam asi omrvinky v klavesnici,sa mi zle pise.
vinka ako si ta mam pridat ako suseda na farmu?

anickamaros
autor
19. dec 2009

sipcek ved ja viem ze saska mala problem zo spanim vzdy ty musis vediet najlepsie co je pre nu dobre. 🙂
vinka o mirke mas pravdu je to super mamina.
dani ja budem davat marosko spat aj keby len na hodinku denne to staci ale on je spachtosko on velmi rad spi.

anickamaros
autor
19. dec 2009

vdobru noc prajem maminam ktore idu spat.

vinka
19. dec 2009

Bože dnes sme mali na obed džadky.No ja to neviem variť tak som musela čakať kedy bude mať mamka volno a ona to uvarí. 😉 Damián to jedol a s Vivinou prvý krát.No myslela som,že to bude až do pondelka tak vela bolo a mamka mi povedala,že kým som bola v práci tak damián s Vivinou skoro všetko zjedli. 😝 Tak zajtra musím vyriť.No budem musieť ím to častejšie variť. 😀

anickamaros
autor
19. dec 2009

idem po drobca dufam ze tu este niekto bude kym pridem

miavin
19. dec 2009

Baby ste zlaté - fakt veľké ďakujem, je to ťažké ale vďaka vám to beriem v akej-takej pohodičke.
anička - vieš, mala som na semaforoch aj chuť ho vyhodiť z auta, no niesom taká sviňa - ale ak bude takto pokračovať - raz to urobím - aj keď to bude koniec medzi nami
vinka - ďakujem za krásne slova, som rada, že vás mám - no hádam budem dobrou svokrou a určite po týchto skúsenostiach, nebudem tak deťom a zaťom, nevestám ubližovať......vždy si spomeniem na to ako to bolo u mňa - keď nie, tak mi to pripomeň 😀
Dani -- gratulujeme k úspešnemu zubárovi.....

anickamaros
autor
19. dec 2009

vinka ja milujem dzadky.
a ty pracujes a kde ak to mozem vediet

vinka
19. dec 2009

Cicka musíš si ma najprv pridať ako priatela. 😉 Hladaj Maria Vlasata 😉

vinka
19. dec 2009

Jasné moja.Ved aj ja si hovorím,že chcem byť dobrá svokra ked ja svokru nemám a tak by som ju chcela ☹ ☹ Ale cica neboj ja ti to pripomeniem ale si myslím,že ty mi príležitosť nedáš. 😀 😀 Ale je to kruté chápem ťa. ☹

danciacik
19. dec 2009

Sipcek ty farmárčiš? Ja som si teraz pôdu poobrábala 😀
Juuuj ja som minule robila prvýkrát džadky a Larka sa ich nevedela dojesť.
Len dúfam, že sa mi zajtra podarí ten Kinder pinqui dofrasa tak sa bojím toho krému. 😠
Anička jasné, keď je Maroško taký spachotoško tak mu treba pospinkať.
Mirka ďakujeme 😉

vinka
19. dec 2009

Anička ja nepracujem tak doslova.Ja brigádujem v parfumérii Fann. 😉

miavin
19. dec 2009

Maji - dík, fakt ma to mrzí takto pred vianocami..... už mu mamka povedala, že či si je vedomý, čo trepe? že či mu to stojí za to - urobiť nervy - či sa v tom vyžíva..... no ale mali sme držať hubu a hotovo ☹

sipcek
19. dec 2009

vinka ok.
anicka ani si nevies predstavit ako rada by som bola keby chcela zaspat.uz len dat ju do lezacej polohy je pre mna vitazstvo.ved sa mi to hadam podari.co ona si vsetko najde len aby nespala.aj vreskom som na nu,aj bitkou ale to bez odozvy.

sipcek
19. dec 2009

Dani hej farmarcim,tiez som si teraz ruzu nasadila 😀

miavin
19. dec 2009

sipcek - a akéže máš meno ? že si ťa pridám?

danciacik
19. dec 2009

Nooo Dani daj to meno aj ja si ťa pridám. 🙂

danciacik
19. dec 2009

Mirka veď ja ani teba nemám - no šup šup meno že si vás dám medzi priateľov 😉

sipcek
19. dec 2009

vazene maminky,volam sa Daniela Petrikova 😀

sipcek
19. dec 2009

mirka ja mam svokra takeho rypaka.ale sem tam som aj odolna 😉 hlavne ked ho ignorujem,to ho naseriem najviac.lebo ked pridavas polienko do ohna,vznika velky poziar,ktory sa tazko uhasina.

danciacik
19. dec 2009

No už som ti poslala správu 😉

vinka
19. dec 2009

Vieš Sipcek len je horšie ked ti to povie cudzí chlap(svokor ktorý ťa nevychoval) a ked ti niečo škaredé povie vlastný otec. ☹ To bolí a dosť. 😢 Ale možno to raz jej ocko pochopí,že robí chybu. ☹

sipcek
19. dec 2009

vinka ja v tom rozdiel nerobim,lebo slovami vie ublizit aj cudzi,a ked ti na nom zalezi tak to boli o to viac.Mna sa moj oco vzdal ked som bola mala,ani za to sme mu so sestrou nestali.A ku koncu sme mali da sa povedat pekny vztah.ale bolo uz neskoro,v ten isty rok zomrel a vedz,ze mi kazdy den chyba.toho roku mal 10te vyrocie a na vianoce by mal 57 rokov.a vies ako rada by som si s nim pokecala?alebo mu vynadala,preco bol taky?ale neda sa