Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
19. dec 2009

No hej ublížiť vie aj cudzí máš pravdu.Pocítila som to už sama.No a kto vás vyhladal vy otca alebo on vás ak môžeš to napísať.

anickamaros
autor
19. dec 2009

tak uz som tu.
marosko je uz napapkany a pozera pesnicky a pojde sa hrat a potom este mliecko a okolo 23.00 sa ide bubkat.on by este potiahol aj dlhsie byt hore ale ja uz nevladzem.
aha vinka takze vo fann a to si tam predtym pracovala alebo to si si ako nasla?a stihas to?
co zajtra varite na obed?

sipcek
19. dec 2009

my sme sa vidavali casto.byvali sme v tej istej bytovke,my na 2 a on na 5 poschodi.moja mamka sa s nim nerozpravala vobec a my sme potajme chodili k nemu,len nas jeho zena nechcela.Vies,deti nechapu,preco byvaju rodicia zvlast,len som bola rada,ze nas konecne nebude bit a tyrat psychicky.a vidis,predsa sme k nemu chodili.Aj mi pozical peniaze ked som sla do UK,ale tie co boli jeho mamy som musela vratit,pisem jeho mamy,lebo si nezasluzi aby som ju babka volala,je to hnusna sebecka svina.
Potom sme sa navstevovali,a ked mu zistili rakovinu,tak to slo tak rychlo,ze bol vela casu v nemocnici.boli sme ho pozriet so sestrou na ARE a ked sme odisli tak zomrel.akoby cakal na nas,ze nas poprosi o odpustenie.

anickamaros
autor
19. dec 2009

mala by som ist zehlit ale dnes sa mi uz nechce este si prevarim vodu na noc a idem si len tak pobehat na nete lebo mm dnes dava spat maleho lebo uz zajtra ide prec tak nech si ho uzije. 😀

anickamaros
autor
19. dec 2009

no sipcek vidis ako sa karta v zivote obrati nikdy nevies kedy zomries a preto by sa clovek mal podla toho aj spravat.
ako som mudra vsak? 😀 to asi za to ze som bola dnes na spoved tak mi to este drzi ale ako dlho neviem asi do zajtrajska 😀

miavin
19. dec 2009

no babenky, my máme bááárz aktívneho syna, ešte aj v spánku sa pohybuje - už druhý krát dnes pípal alarm, no po minulom víkende, čo bol alex doma - ktovie, či to alexík nemá dedičné - mm sa totiž tiež nevie v noci nadýchnúť - keby ste videli čo v posteli potom vystrojí....zreve - skrúti ho....no sila.... 😒

anickamaros
autor
19. dec 2009

no miavin ako otec taky syn 😀

sipcek
19. dec 2009

anicka-plnene kuriatko,ryza,zemiaky,polievocka navarena uz dnes. 😀 ty co moja varis zajtra?
joj moja,este dnes zhresis 😀

anickamaros
autor
19. dec 2009

no dani ja neviem ze co nemam este ani predstavu co bude mm chciet ale mne sa barz neoplati lebo ked on ide zajtra prec a ja maso nejem tak mi to zbytocne ostane tak uvidim co bude varit babka a ked nieco fajne tak sa prizivime a ked nie tak nieco urobim

miavin
19. dec 2009

anička - no fákt si myslím, že to začína byť pravda, veď to bolo v tej posteli horšie než ten alarm - som nevedela, či infarkt, či epileptický...... naraz zvrtola sa a výkrik že až.... - že sa nemohol nadýchnúť, a to už viackrát.....

miavin
19. dec 2009

no prajem vám dobrú nocku, idem do hajan, som grogy, pozamykajte, ráno možno odomknem, ozaj čo je s juliet????

anickamaros
autor
19. dec 2009

a to co mu je mirka?bol s tym u lekara ved to nie je sranda

anickamaros
autor
19. dec 2009

tak mirka dobru nocku a vyspi sa a zabudni na vsetko zle.

sipcek
19. dec 2009

mirka my sme mali tiez monitor ale ked sa zacala hybat po postielke uz bol nanic,lebo pipal tiez casto.Dobru noc moja,a nemysli na zle veci.Uvidis,ze bude dobre.aj co sa otca tyka. 😉

anickamaros
autor
19. dec 2009

no co babule tak mam zamknut?

anickamaros
autor
19. dec 2009

sipcek a ty co tu este strasis a nejde spat ked mas moznost.

sipcek
19. dec 2009

niee,ved ja som tu este,
vinka,danciacik-ako si vas mam pridat ako susedov?mne to nejdeee,neviem to 😠

sipcek
19. dec 2009

lebo cakam kym podojim kravicku a pojdem.nech nema plne vemeno 😀 ty kokso ako ma ta farma chytila.ale to je Borkova robota.on teraz nerobi doma uz vobec nic,len na farme sedi 😀 😠

anickamaros
autor
19. dec 2009

no sipcek dalsia co tomu prepadla.
aspon dobre ze tu nie som sama.

sipcek
19. dec 2009

ved to,ale vela este toho neviem,chcela som pozerat film,ale mam z toho prd,lebo mam net zapnuty.ale uz som ho videla,tak ma to az tak nehneva.nechce sa mi este ist spat.asi to ma Saska po mne.

anickamaros
autor
19. dec 2009

😀 😀 no aka matka taka katka.
boze ja som dnes hrozna

sipcek
19. dec 2009

preco si hrozna?

anickamaros
autor
19. dec 2009

ja neviem dnes mi napadaju same vyroky a som som nejaka obra si za to ze su vianoce

sipcek
19. dec 2009

tak ti poslem pohladnice,ja ani tie nemam napisane,to ja som hrozna,nie ty 😀

vinka
19. dec 2009

No cicky ta čoje nezamykáte dnes?Anička moja sestra tam robí.Tak mi navrhla či nechcem.Tak sa tam chodím ventilovať. 😀 😀 Chodím poobede na 5 hodín a super si oddýchnem. 😉 To budem do vianoc tam. 🙂

sipcek
19. dec 2009

ja by som brala taky ventil

anickamaros
autor
19. dec 2009

joj este je skoro na zamykanie ci uz zamkneme?
tak to mas super sa odreagujes a este si aj zarobis aj ja by som brala

sipcek
19. dec 2009

jaj mala,tak pa a zamknite

vinka
19. dec 2009

Vieš tam ide skôr o odreagovanie ako o peniaze.Už som 2 roky doma a ešte skoro 3 ma čakajú.No ja idem už do hajan.Tak papa zamknite to tu potom. 🙂

anickamaros
autor
19. dec 2009

idem aj ja uz spat.
tak babule zamykam cvak 😀
a šicke spac 😀