Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
25. dec 2009

Takže som tu zas sama? 😕 😢 😢 😢 😢

miavin
25. dec 2009

vinka - hej je to super, ja už umyjem len malému fľašku a lyžičku, ostatok všetko v umývačke - fakt skvelá vec....som si nemyslela ani 😉

vinka
25. dec 2009

No vidíš.Tak teraz si budeme radiť kde sú lacné tbl. do myčky 😀 😀

miavin
25. dec 2009

no jasné - my sme teraz dobre kúpili v tescu - exitovka 56 tabliet za 9 eur...calgonit all in one...super 😀

vinka
25. dec 2009

No dobrá cena.Myslela si pred koncom spotreby?

miavin
25. dec 2009

nie to nie je pred koncom spotreby . ako ste strávili sviatky? čo si dostala od ježiška?a čo deti? a mangel?

adrina
25. dec 2009

vinka... šleha 😀 😀 😀 😀 ani nezaspím dnes večer,taký kompliment 😀 😀 😀 😀 Damík konečne zaspal,také koncerty,čo on večer predvádza 😝 😝 😝 cez deň zaspí v pohode,ale večer koncertuje o dušu 😠 😠 😠
aj vy ste také prejedené??? ja len koláče tlačim do hlavy....blééé..prasknem....zajtra ideme s bráškom na štefanskú zábavu aj so známymi..tak hádam ich vytancujem 😉 😉

vinka
25. dec 2009

Joj Mirka som si pozrela fotečky môjho zatíka.Ale je krásny šuhaj. 🙂

miavin
25. dec 2009

ďakujem vinka - no hej - je čoraz krajší a väčší šinterisko....ale je úžasny....pestujeme ho riadne 😀 ďakujeme za pochvalu

vinka
25. dec 2009

Adi sa smeješ.Ale prisahám,že na prvej fotke čo máš v albume tie vianočne som si len tipla,že si to ty.Lebo je to tvoj byt.Prisahám,že si tam tak dobre vyzeráš. 🙂 No tak to vytancuj moja.To ja už nechodím nikde. 😒 Môj starý je tanečťné drevo tak on nechodí tancovať. 😢 😢

vinka
25. dec 2009

Ved nám ho pestujte.Nech je Chiara neskôr pyšná na svojho ženícha. 😀 😀

miavin
25. dec 2009

Adrina - ty brďo - ty si fakt kosť - a aký ste krásny všetci rovnaký....super, krásny jezulan..... a detičky máš úžasné
vinka - no jasné - snažíme sa - a ty nejaké vianočné foto?

adrina
25. dec 2009

vinka...ďakujem...no ja tiež nikam nechodím,som sto rokov netancoval..ak sa nepočítajú tanečné ovácie a figuríny s Damíkom 😀 😀 😀 😀
bóó´že v tej telke nič nedávajú 😝 😝 😝 hrozný program
a čo hovoríš na Damíka???riadne podrátol..čo som tu nedávala foto....huncút neskutočný..len bozkať sa chce 😵 😵 😵

adrina
25. dec 2009

mirka..ja som obzerala alexíka...frajer.ako narástol 😵
v práci mi šéfka vlasy predĺžila,tak frajerujem 😵 😵 😀 😀
chalanom staršém ježiško priniesol rovnaké pulovríky a my s Damíkom sme mali vestičky 😉 😉
krásna je ta moja banda..v pondelok idem dať urobť velikánske foto a dám si zarámovať.. 😵 😵

vinka
25. dec 2009

Joj moja.To ja fotím len.Ja taká opica sa nezmestím do záberu. 😀 😀 Ja mám už len deti krásne. 😀

miavin
25. dec 2009

Adi - no fakt máš nádherných chlapíkov....klobúk dole

miavin
25. dec 2009

vinka - Vivina je úžasná - aké má už vlásky podrastené - no porob ešte foto - nech sa potešíme
babenky, môj manžel zaľahol a ja idem tiež, dnes tu boli naši tak sme akurát vyčerpaný....dobrú nocku prajem

vinka
25. dec 2009

Adi krásny je a aký je už velký.Joj a ten najstarší syn je riadny chlap.Taký pekný je isto má už kopec frajeriek. 😀

stresmenka
25. dec 2009

ahojte žienky 🙂
tak u nás ježiško až taký náramný nebol ale dadko sa tešil s každej hračky a majo ten to berie športovo on si vybral my sme kúpili takže vedel čo bude mať ja som spolubývajúcemu kúpila lístok na koncert skupiny KISS a on mne knižky ktoré som si vybrala 🙂 a bolo po radosti 😀 😀 😀 pridala som aj foto, ale ja som zabudla fotiť dadka pri darčekoch, lebo ho Jaro kameroval tak ma to nenapadlo ☹

Vinka na Damiánovy bolo vidno, že mu až očká žiarili 🙂 a aj Vivine 🙂

Adri no ste fakt super parta 😉

Mirka joooj Alexík riadny frajer na odrážadle a myčku ti úúúúprimne závidím možno aj ja raz budem mať, ale nech ti slúži k spokojnosti 😉 a na budúce vianoce keď ja by som ju nemala donesiem ti za vagón pohárov z obyvky umyť hehe 😀 😀 😀 😀

Zdenka kráásne auto dostal janíčko nech poslúži to bude jazdiť frajer po dedine 😉

vinka
25. dec 2009

Miavin tak si vychutnávaj mužíka dobrú nocku cica. 😉

miavin
25. dec 2009

vinka - aj Damčo je zlatučký - ale je čoraz väčší chlapisko - z toho hradu musel mať radosť - vidno mu to v očkách ....tak dobru noc

adrina
25. dec 2009

noo.. vinka a aký drzý 😀 😀 😀 s ním puberta riadne trepe 😝 😝 frajerky zatiaľ nie..vraj baby sú otrevné 😀 😀 mu to za pár rokov pripomeniem

adrina
25. dec 2009

a mne ježiško priniesol parfem emanuel ungaro,nejaký krém a nejaké handry...ešte že som si pokúpila,lebo Matušino by sa ma hneď pýtal,či som neposlúchala,keď mne Ježiško nič nedoniesol 😀

vinka
25. dec 2009

No hej mne sa ten hrad nepáčil do vianoc som nadávala že sme zato dali 15 eur a je to blbosť a on bol hotový z toho. 😀

sipcek
25. dec 2009

baby mne je zleeeee.som sa prejedla a som sama na seba nahnevana.ale ked sa vsetko tak samo nuka,no nedaj si 😠
mam k vam prosbu,Saska mi prestava jest cokolvek,ani pikovit nezabera co mam robit?pocula som o peritole,ale nedam jej ho kym s dr.neporozpravam.
muzicek mi omylom povymazaval nieco z FB,tak ak vam pride odmietnutie priatelstva poslite znovu 😅
joj skoda,ze nie je sneh,len doma pri telke sedime 🙄 ked tolko prsi.

vinka
25. dec 2009

Joj moja to sme dnes asi všetke prejedené. 😝 No bude lepšie ked sa porozprávaš z dr.

vinka
25. dec 2009

A malej Saške čo priniesol ježiško? 😉

sipcek
25. dec 2009

konika,vozik s legom,papucky,babiku,telefon,veci...nato,ze som hovorila,ze len jednu hracku nech ma pod stromcekom,tak bolo celkom fajn.bola z toho trochu mimo,som ju obliekla do siat 😀

sipcek
25. dec 2009

aj zvieratka malicke,pomenuje uz vsetky ale nech ma lepsiu predstavu 😉
ja som si kupila kozmetiku z oriflame a Borko klasika-ponozky,slipky 😀 😀 chceli sme si kupit topanky,ale pokazilo sa auto,a potom dostal pokutu,no a ja som mala vysoky ucet za telefon,tak sli peniaze tam ☹ 😠 😒

vinka
25. dec 2009

No tak to je na H..o ked sa také niečo stane pred sviatkami 😒 A prečo vysoký. 😕 Mala si niečo mimoriadne?