Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
29. dec 2009

A to čo za školenie si mala?No ved mne už urobil cesto na knedlu teraz pečie chlieb a ked dopečie nechám ho vychladnúť a ide robiť cesto na pizzu. 😀 😀 Zajtra si privstanem lebo chcem upiecť aspon 3 chleby,že dám do mrazáku všetke. 😉

danciacik
29. dec 2009

Maji, učím sa účtovať jedno špecifické účtovníctvo a k tomu potrebujem aj odbornú pomoc ale našťastie som našla takže som spokojná. Od januára ma okrem Damiánka čaká aj kopec roboty tak musím byť pripravená.
Ja ľutujem že nemám u našich pekárničku ale som si nakúpila kopec múky tak budem mať čo robiť. 😀

danciacik
29. dec 2009

a už nepotrebujem podtatranské Bianka je veeeeeľký poklad splaší aj nemožné 🙂 😀

vinka
29. dec 2009

No a o mne idu písať aká som šikovná.Z teba sa ešte aj ja mám čo učiť.Kriste stíhaš nielen svoje deti alôe ešte aj Damiánka a ešte aj účtovníctvo.No klobúk dole.A to furt varíš každý den.No ja sa mám fakt tiež od teba čo učiť. 😉

danciacik
29. dec 2009

Maji áno varím ja musím mať obed navarený najneskôr do 8:30 aby si Jarko mohol zobrať obed do roboty a najmä teraz keď pracuje sám keďže všetci zamestnanci dali výpoveď tak mu treba poriadne obedy. Keď to náhodou nestihnem tak upaľujem s deťmi v priebehu doobeda.
A Damiánko? veď to je zlaté dieťa a aspoň sa má Paťko s kým hrať. A aj keď je Larka doma tak boli párkrát všetci traja spolu a vedeli sa perfektne vyhrať spolu.
A čo sa týka účtovníctva no musím veď budem 5 rokov na rodičáku dokopy kto má potom zamestná? Tak mám ponuku od segry trochu jej pomáhať a sháňam si popri tom aj vlastné tak prečo nie?
A nemáš sa čo učiť, veď máš tri deti a varíš, vypekáš a funguješ nonstop, ja som tohto roku ani výživu nestihla uvariť ☹ iba lekvár. 😒

vinka
29. dec 2009

No sme šikovné obe. 😀 😀

danciacik
29. dec 2009

súhlasím 😀

vinka
29. dec 2009

No ja som po obede tak si idem oddýchnuť.Deti uložené Damián vonku zo psom tak môžem ísť spať. 😉

danciacik
29. dec 2009

ta čo tu zase nikto nie je? Ja som bola v Maxe už som aj naspäť, čakám kedy sa Larka zobudí a ideme vonku.

anickamaros
autor
29. dec 2009

ahojte babule ako sa mate?
ja navarene palacinky zjedene a vegetime

vichrica
29. dec 2009

Ahojte. Tak ja sa učím a učím ☹ .

anickamaros
autor
29. dec 2009

joj vichrica nezavidim ti

anickamaros
autor
29. dec 2009

ale ak boh da tak aj mna to caka

vinka
29. dec 2009

No babenky kúpili sme dnes tlačiaren novú lebo stará nám doslúžila. 😝

juliet221
29. dec 2009

ahojte co tu nove. konecne som sa dostala k pc aj ja. od kedy dosiel z roboty manzelik sedel tu cely cas 😀

stresmenka
29. dec 2009

baby dajte tip na dobru reštiku potrebujem vybaviť posedenie a ja to v PP moc nem poznám ☹

danciacik
29. dec 2009

Bianka závisí pre koľkých ľudí.

vinka
29. dec 2009

No ja by som si vybrala pizzeriu byke alebo kanumu.No ale dobré posedenie vedia pripraviť aj podomnou v slovenskej rešte.Tu majú salonik nato samostatný. 😉

danciacik
29. dec 2009

ja mám rada Veneziu 😀

stresmenka
29. dec 2009

pre shruba 25 ľudí ale chcem normálne jedlo nie pizzu a alkohol aby sme si doniesli samozrejme aj od nich niečo vezmeme .-)

danciacik
29. dec 2009

fúha tak to ti Venezia určite vyhovovať nebude. vieš čo ešte by to išlo v Maxe hore v Bowlingu, majú tam aj salónik určite by vám ho prispôsobili. Sú tam veľmi ochotní.

vinka
29. dec 2009

Bianka tak potom by som si vybrala slovenskú alebo kanumu.A to sa už musíš opýtať či alkohol môžete si doniesť alebo nie.To ti už oni povedia. 😉 Obe sú v meste.Takže to nebudú mať ani ťažké hladať niekde na sídlisku. 😉 No a slovenská má taký salonik asi pre tolko ludí.

stresmenka
29. dec 2009

no asi ta slovenska by bodla a potom sa k nám majka pridáš OKI a danka tiež 😉

danciacik
29. dec 2009

jéžišku ta čosi? a to čo máte za posedenie?

stresmenka
29. dec 2009

stretko zo školy šak si nám ulohy robila hehe

stresmenka
29. dec 2009

a kde je ta kanuna????

danciacik
29. dec 2009

Jaaaj no tak keď pozveš 😀 😀 😀

stresmenka
29. dec 2009

no kde je ta kanuna????

stresmenka
29. dec 2009

majka ty vyšívaš?????

vinka
29. dec 2009

To je v centre oproti fontáne.To je ako v pivnici ale je tam super posedenie krb je tam ktorý horí ale nedajú sa stoli spojiť.Ale zas pre 25 ludí by ste asi zabrali celú reštu.Je to také útulné malé.Ale strááášne dobre tam varia.A ked to povie môj muž tak je to pravda. 🙂