Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

miavin
2. mar 2010

vinka - veď buď rada - ja som si dnes popri trápení môjho chrobáčika hrozne užívala to, že sa mojkal....to je úúúúžasný pocit, keď tak ležal v mojom náručí...a neodsúval sa....neodstrkoval....bolo to fantastické, asi sa vám to zdá čudné, ale alexík sa fakt vôbec nemojká....tak som to tak využila 😀

vinka
2. mar 2010

Mirka no taký bol aj Damián.

vinka
2. mar 2010

No ja idem do hajan tak dobrú nocku. 😉

tami_tami
2. mar 2010

vinka o kolkej mas ist ku katialovi toho 19.3. - aj my ideme na kontolu 😉

sipcek
2. mar 2010

ahojte,nestiham vas citat,ale postrehla som nejakych doktorov,ja som bola dnes potvrdit ziadost do skolky,tak som sa kludne porozpravala so Sisakovou,o jedeni a tak,takze sme dosli na to,ze ranajky,obed, vecera normal a desiata a olovrant ovocie alebo jogurt,ziadne sladkosti a ak tak len po hlavnom jedle.nic noveho. 😒 a musim ju co najskor odnaucit kakat do plienky,lebo teraz ma take obdobie ked chce kakat len do plienocky.Tak robim mierny natlak na malu,ze je uz velka slecna a tak.no a dnes mi aj pekne jedla,ale placuuuu kvoli jogurtu,chcela ho tesne pred obedom a to nemohla.ale zvladli sme to.
Anicka dnes sla s tou cystou,tak hadam sa im podarilo pomoct jej.myslim na nu vkuse.tak papa

sipcek
2. mar 2010

vinka a ty co sa trapis?Sasku som sa do 10 mesiacov bala nechat samu sediet,a ako ratam,v septembri mala Saska 7 mesiacov a prevalovalo ju este nabok.
joj musim predat net muzovi tak sa tu pekne majte,papa

sipcek
2. mar 2010

no jasne,vsetky zdrhnite ked sa tu objavim 😠 😀
zamykam

adrina
3. mar 2010

bréé ránko....bola som aj s damíkom na pohotovosti..tiež zápal priedušiek....tak tam reval,čo on nezvykne u dokyny...otičkoval mňa a pol ambulancie,domov som išla len vo svetri, ešte že som bola autom..paráda 😝 😝 😝 😝

miavin
3. mar 2010

dobrré ránko - no odomykám, keď adrina nie....
adi - fíha a to prečo vracal? to mu je až tak zle? a dali vám nejaké tabletky?
ináč my sme spali - ako tak, od pol 2 do 3 som bola v pohotovosti, ale dalo sa to, akurát, že som oťapená voľajaká 😒

adrina
3. mar 2010

dancat,mamy....nie som nezničiteľná..vyzerám jak vygrckaná rezanka 😝 😝 😝 😝 a mám tu mamku..ináč by som si to mohla hodiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale po pravde som už max unavená....po ničom netúžim tak,ako spať...a spať a spať....a hlavne sama a nerušene 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adrina
3. mar 2010

mirka..lebo reval..a ked mu nasilu pozrela do hrdla hodil tičku 😝 😝 😝 😝 a sme na atb...doteraz nič a teraz v priebehu mesiaca 2x

juliet221
3. mar 2010

dobre ranko baby. no tak my sme prezili najhorsiu noc v mojom zivote. vcera vecer nam maly spadol, ked bol v autosedacke prevratil sa do zadu. a ani nevieme ci si udrel hlavicku. tak sme celu noc pozorovali ci nebude vracat abo nejake zmeny no nastastie nic. tak mozno sa ani neudrel. sak za hlavickou mal sklopenu rucku zo sedacky a bol vo fusaku tak mal este kapucnu z fusaka.teraz som volala doktorke tak povedal ze skontrolovat zrenicky a este 24 hodin posledovat. ☹ ☹ ☹ ☹ no este 24 hodin sa budeme bat no verim ze je vsetko ok.nas synator ma proste talent. uz sa pred tyzdnom aj prevratil sam z bruska na chrbatik a teraz toto.

miavin
3. mar 2010

adi - tak držím palce, nech ste čochvíľa všetci zdravučký...držte sa
juliet - moja nič si z toho nerob, Tomik je určite v poriadku, to sa stáva, no ale Tomáško je teda riadne aktívny, keď sa už prevráti - super...budete mať čo robiť aby ste ho ustriehli 😀 . A naozaj sa neboj, detičky padajú - je to nepríjemné, ale určite je v poriadku

juliet221
3. mar 2010

dakujem za podporu po tejto noci som trocha kludnejsi kedze nevraca a ani ziadne zmeny.papa normalne.aj sa na mna po papani smial v noci,bubal tiez dobre. boi sme len 3x hore.aj ked ja v kuse.

petikd
3. mar 2010

Ahojte
Tak už mám stehy vybraté,huráá 🙂
Juliet,neboj sa,nám Damián ako 4mesačný spadol zo stola 1 m vysokého.Spadol na koberec hrubý,boli sme vnemocke na pozorovaní,ale nebolo mu nič a riešili mu akurát reflux 😉 Ale šikovný je ked sa už prevráti 😉
Adri no tak hádam ste si už vyčerpali choroby aspon na rok 😉 Juuj náš raz tiež ovracal čakáren,ale vedla v dedine,ked mal náš doky dovolenku a tam zastupovali,ale muž nedaleko robí,tak požičal auto a odviezol nás domov 😉 Tak chalano skoré uzdravenie 😉
Sipcek aj ja som myslela na Aničku,dúfam,že sa má dobre a že jej pomohli 🙂

vinka
3. mar 2010

Ahojte baby.No bola som na danovom.priznať si môj velký zárobok z fanka.Tak mi vrátia korunky no supééééééér.Ale tá pani bola dosť nabrúsená.No ked len 5-ti prídu taký ako ja čo nič nevedia ako to vyplniť tak ju musí
Juliet a to ako mohol sa prevrátiť s autosedačkou.Je nestabilná? 😕 No tie pády sú hrozné.Musíme byť velmi opatrný pred pádmi lebo to nieje sranda.
Tami ideme o 13,15 na kontrolu. 😉

vinka
3. mar 2010

Joj baby sa mi Vivien pomalovala po tvári a vlasoch s jogurtom 😠 😠 .Prišla a hovorí.Kukuk šom namavovana.idíš aká šom a aj na have.No to si z kelímka povytierala na seba.Poumývala som ju A VLASY SOM JEJ VYčESALA DO ZADU A ONI JEJ TAK VYSCHLI A OSTALI.jOJ ALE JE SMIEšNA.Aj som si ju tak odfotila.No ale som sa nasmiala lebo jej to nejde vyrovnať. 😀 😀 😀

vinka
3. mar 2010

No už som ich dala spať.Aj ja by som zdriemla lebo som nemohla v noci spať ale idem upratovať niečo lebo len za netom sedím. 😠 😠

juliet221
3. mar 2010

to nic vinka aj ja som dneska celz den na pc a mam maleho pri sebe na ociach kebz nahodou daco.akurat som si narzchlo zapekla cestoviny a teraz som zasa za pc a maly sa napal a teraz buba.akoby sa mu nic nestalo.autosedacka neni nestabilna len jak som ho mala vo voziku na tej sedacke de sa davaju deti tak som nevidela ze pred nami lavicka.no ani manzel ju nevidel a tak sme do nej vrazili.a sedacka urobila salto dozadu a spadol dnu do vozika.este ze mal aj fusak a ta kapucna to stlmila aj rucka

andreaber
3. mar 2010

Ahojte,

baby som už uložila, tak využívam trochu času na MK, ale jedna hnusná kopa prádla sa tu na mňa škerí, že ju treba žehliť. Dnes je vonku pekne, tak poobede vybehnem s obidvomi von, no a Danielku vyšlem potom s mm do Tesca, lebo plienočky už došli.

Peti - dúfam, že v KE to už dovediete do zdarného konca, lebo ste už dosť nabehali

Adri - chlapcom želám skoré uzdravenie

Miavin - dúfam, že Alexíkovi je už lepšie a teplota prešla

Juliet - a k tomu ortopédovi si sa potom dovolala ? Či ste už aj kontrolu zvládli? Neboj, vyzerá to tak, že sa drobčekovi nič nestalo.

tami_tami
3. mar 2010

vinka my uz 9:45 tak to na seba nenarazime 😒

juliet no musela to byt fakt hrozna noc ale urcite bude maly vporiadku ked je vpohode 😉

juliet221
3. mar 2010

adi hej objednali sme sa ideme v pondelok. no fak to vyzera ze je tomi ok

vinka
3. mar 2010

Tami a ideš sama alebo s mužom?lebo ked sama tak síce nenarazíme ale ked sa niekde dohodneme tak isto narazíme na seba.A skočíme na kafčo čo ty nato? 😕 😀 😀
No robila som šišky ale sú perfektné. 🙂 Mäkké no super. 😉

miavin
3. mar 2010

ahojte, tak my sme doobeda teplotovali, ale je to už oki. akurát máme málo železa, tak máme nejaké kvapky a tabletky
baby - raďte nejaké receptíky na polievočky - kde je veľa železa..... 😒

vinka
3. mar 2010

Mirka brokolica,kapusta cvikla,petržlen.marhule.Ale zeleninu je lepšie nad rarou pripraviť ako variť.Tak mu rob zeleninové šalátiky.Napar ich. 😉

miavin
3. mar 2010

petržlen do jedného roka vraj nesmie...ale brokolicu, cviklu, brusnice....- tie sú vraj najlepšie..... no ale nejaký konkrétny receptík nemáš? dnes som robila zeleninovú polievku- brokolica, struky zelenej fazuľky a mrkva a halušky do toho - mnam sa podarila, som zvedavá, či bude chutiť malému.....

vinka
3. mar 2010

Aj špenát,zemiaky por majú železo.Biele fazule.Hovädzia pečen má najviac ale to by ešte nemal tak aspon hovädzie alebo telacie mäsko. 😉 Stačí? 😀

miavin
3. mar 2010

no hej - ty si napísala ingrediencie - ale čo s nimi??? ja nie som taká skvelá kuchárka - hej dokyna vravela, že veľa červeného mäsa - to je teda hovädzie????

vinka
3. mar 2010

Hej moja alebo aj telacie.No z mäsa polievočku.A zeleninku tak napariť a šalát urobiť. 😉 špenátovú polievku tiež.Dáš cibulku speniť pridáš pretlak špenátový cesnak do toho,vajíčko, zaHUSTíš SMOTANOU a je to mnam. 😀

vinka
3. mar 2010

No aj sol do polievky len neviem či už solíš malému jedlo. 😉