Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
13. dec 2009

Joj hej ved aj kvíz je tam no je to super.a nebolo to ani drahé velmi.,Stálo to 10 eur. 😉 Počítačové hry stoja aj viac.No snád mu to pomôže.Ono je tam aj angličtina.Ved mi povedal,že na vysvedčení budú po tomto samé jednotky. 😀 😀

stresmenka
13. dec 2009

dani deń bol super, bola tu sestra s malým a on chodí do škôlky a od kedy tam chodí byje nášho dadka a nemôžem to jarovi vysvetkliť, že skôlkarske deti to robia, že sa o svoje hračky byjú ☹ a preto jaro zúry, lebo si zastávam aj svoje dieťa ale aj sestriné 😉

danciacik
13. dec 2009

fúha, tak to máš ťažké keď to nejde vysvetliť 😖 . No vieš čo príďte spolu ku nám návštevu a keď uvidím ako sa bijú moje deti tak možno zmení názor 😉

danciacik
13. dec 2009

Mirka dobrú noc tak sa lieč. 😉
Maji tak to nebolo drahé - super určite mu to pomôže keď to bude brať ako zábavu.

stresmenka
13. dec 2009

dani on to nepochopí, lebo jehomater vždy prizvukuje, že oni sa zo sestrou v živote nebyli a mali sa strááááááááášne radi 😒

andrejka10
13. dec 2009

Zdenočka, ďakujem za typ na web.stránku na puzzle. Na tej stránke zakukujem po posteľnom prádle pre dievčatá - Barbie Thumbelina aj do detskej postieľky aj pre Andrejku, aby mali dievčatá rovnaké. Ale pozrieť penové hračky tak to ma vôbec nenapadlo. Ale veď ja raz dokončím tú výšku a možno budem aj šikovná 😀 😀
Víchrica, vidíš, ani na Prior ma nenapadlo ísť. Je to teraz tak odruky a veruže málo tam chodím. Aj tebe dík. 🙂
Vinka, tak tvoje rizoto má úspech. Čo keby sme sa dohodli, že raz za čas nám tu napíšeš nejaký recept? 😉 Ešte mám na teba otázočku, čo je to za program, čo ste kúpili? To musí byť niečo fajn. Ja mám rada také veci.
Danciacik, budeme zajtra na vás myslieť a veriť, že u krčného vám všetko dobre dopadne. 🙂
Ja som už deti okúpala, musím, ešte vyfénovať Andrejke tie jej dlhé vlasy. Sára už spí, síce veľmi zle, ale je uložená. No a môj synátor tu dupčí, chce ísť na PC. Takže si vás dočítam až zajtra, keď bude v škole.

danciacik
13. dec 2009

no nechcem byť hnusná ale chcela by som vidieť či do seba ani raz neskočili. Veď to není možné. A čo urobí keď sa vaše deti začnú mlátiť a podžubovať? 😒

vinka
13. dec 2009

Robí to tik-tak a sú to hodiny čo je to? 😉
Napíšte iba odpoved. 😀

danciacik
13. dec 2009

žeby hodiny? 😀 😀 😀

stresmenka
13. dec 2009

dani našim to nehrozí, lebo je medzi nimi veľký vekový rozdiel a oni sa fakt nikdy nebyli ani nehádali to mi potvrdila aj švagriná ja som sa jej na to pýtala je medzi nimi 5 ročný rozdiel

lilly2711
13. dec 2009

DANCIACIK myslim, ze ak by mala astmu určite by jej to tam zistili, ale napadlo ma, či nemôže mať reflux??? Lebo viem, že reflux sa môže začať prejavovať aj neskôr a práve taktýmto kašlom bez príčiny. Kamoškina dcéra začala mať problémy s kašlom a prišli jej na reflux keď mala 4 alebo 5 rokov.Ale to tiež zisťujú v Smokovci. Skú sa opýtať, nič za to nedáš.
Materská- no ja som stále na materskej na Slovensku, lebo som ešte nemenila trvalý pobyt, lebo sme pred 3 rokmi kúpili byt na hypo a dali sme ho do podnájmu a splácame ho.Doteraz sme neriešili čo ďalej s ním, ale tým pádom stále spĺňam podmienky na poberanie rodičovského. Ale tu poberám kompenzáciu za to, že nemôžem pracovať, lebo sa plne starám o tri deti. V tomto som Škótsku nesmierne vďačná, lebo si môžem dovoliť ostať doma aj do 18 rokov veku dieťaťa. Aj keď ja tvrdím, že je to občas riadna drina taký bežný deň so všetkými povinnosťami. 😉 😉 😉
VINKA aj ja rada kupujem také hračky. Aj sa pobavím.
No nič bežím Matej čaká na svoje mliečko ( teda na moje 😉 😉 😉 ) a padá do postele, lebo dnes málo spal.

danciacik
13. dec 2009

to vážne waw tak klobúk dole 🤐 . Lebo aj medzi mnou a mojou sestrou je 5 rokov a určite mi potvrdí že my sme sa aj hádali ale aj bili.

danciacik
13. dec 2009

Lilly testy na reflux jej robili a nemá takže tým to nebude, ale ďakujem za snahu, že nad tým rozmýšľaš, mne sa teraz pridá každý názor.
Tak to máte v Škótsku fakt dobré s tou kompenzáciou aspoň si nemusíš robiť hlavu.

danciacik
13. dec 2009

Nič babule ja sa lúčim, zachvíľu príde manžel. tak pa.

vinka
13. dec 2009

No dani jediná si odpovedala tak ti odpoviem,že nie.Odpoved je hádanka. 😀 😀 😀 Bol v tom chyták. 😀 Mám to z toho programu. 😀 😀 Lilly my sme to stiahly práve kôli damiánovi lebo on má problém zo sj a myslím si,že tréning mu neublíži.No zíde sa mu to. 😉

adrina
13. dec 2009

jejejej...baby ..idem sa pochváliť...som akurát vydražila na mimibazare,pre damíka adidas teplákovu súpravu za 14eur..uštrila som 10eur..sa vytešujem...je väčšia,bude mať na jar 😀
lili..viem o čom hovoríš, 3deti sú tri deti...a to ja chodím aj do roboty 😉 😉 😉

gajana1
13. dec 2009

Ahojte kočky ja sa hlasim z nemocky a mam take nervy že by som vraždila som tu cca2 hodky aj s cestou ale sa mi tu hnusy joj chyba mi môj anjelik

adrina
13. dec 2009

a jejeje...gabi..čo sa stalo??

gajana1
13. dec 2009

mala som bolesti a že trošilinku som otvorena tak pre istotu mam ostat že rano mi porobia komplet testy

adrina
13. dec 2009

tak ti držím palce,nech to dobre dopadne...musíš sa šetriť teraz..dve babuliatka v brušku...juuj...ale záávidim..také malé voňavé uzličky si potom prinesieš domov 😵 😵 😵

vinka
13. dec 2009

Gajana tak to sa musíš opatrovať teraz 😉 Ty čakáš dve detičky tak musíš byť viac opatrná ako pri jednom. 😉

adrina
13. dec 2009

čaf vinka 😉 😉 😉 kedy to ideš na brigádu??

vinka
13. dec 2009

Vo štvrtok začínam.prečo prídeš ma pozrieť? 😀

adrina
13. dec 2009

vinka..ked povieš kam..dofrčím🙂

vinka
13. dec 2009

Do tesca moja.

adrina
13. dec 2009

a kde tam, ako original pre tesco???nie pre segru..či ako??

vinka
13. dec 2009

Nie pre segru.Pre Fann 😉 Moja sestra robí vo fann parfumérii tak idem tam na brigádu. 😀 Joj teším sa hlavne preto,že si oddýchnem a muž bude dva dni sám s detmi.Tak mu to tak doprajem,že až. 😀 😀

adrina
13. dec 2009

jooj..tak to príídem..tam chodím rada..možno si aj niečo kúpim..hehhehe

sipcek
13. dec 2009

ahojte,jaaj ale ste toho popisali,nestiham to vsetko precitat,musim rychlo,lebo Borko o chvilu dojde a nepusti ma na net 😀
tak mna od noci hlava boli,ze som az plakala ☹ obed bol presoleny,ani svokor to nejedol 😅 ani madarsky gulas sa mi nepodaril,ale zato babovka bola vynikajuca 😀
zajtra sa chystame do toho KK ani neviem na kolko dni,tak sa mi tu pekne majte a dufam,ze bude niekto aj zamykat-anicka,hm? 😀
Lilli-ja som bola v UK 16 mesiacov a velmi sa mi cnelo za domovom,a to som mohla kedykolvek ist.Je to tazke zvykat si na vsetko nove,vytvorit si domov podla svojich predstav,urcite nebudem hovorit len za seba ked poviem,ze je fajn,ze si sa k nam pridala a dufam,ze sa nam podari stretnut sa ked niekedy pridete na Slovensko.Nechystate sa niekedy?
Dani,nam dali Alergodill sprej ale som jej to nemohla vstreknut,furt to obsiahlo oko,tak som to tiez vysadila,ale to bola este malinka 😉 tak sa lucim,Borko nastupuje 😀

sipcek
13. dec 2009

tak anicka tu asi uz nepride,tak este dnes zamknem a zajtra to necham na vas 😉