Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

miavin
11. feb 2010

dobré ránko - odomykám
ako ste bubali?
vinka, zas si večer majstrovala? som zvedavá na výsledok.....

vinka
11. feb 2010

Ahojte. ☹ ☹ ☹ Mirka nemáš byť načo zvedavá.Všetko sa mi ráno dolámalo. ☹ ☹ ☹ Nezrobila som dobrú hmotu.Som nešikovná a neviem ani sprostú hmotu urobiť čo dokáže každá začiatočníčka. 😠 😠 Bolo mi do revu a ked si spomeniem tak sa mi chce revať. ☹

petikd
11. feb 2010

Maji preboha prestaň,čo sa podcenuješ,nie všetko vyjde,bože keby ja som mala také veci zrobiť ako ty... 🙂 no nevyšlo teraz,vyjde nabudúce a ked ani vtedy tak sa zas pokúsiš kým sa ti nepodarí. 😉
Mirka juj sme naraz odomkli 🙂

adrina
11. feb 2010

čafte..zdravím vás z domu,Matúško sa bol včera očkovať a ráno buuum,teplota 38 ☹ ☹ ☹

petikd
11. feb 2010

Adri tak nech mu teplota zmizne 😉
No my tiež chystáme damiánovi oslavu,vymýšlame tortu,ale asi len vytlačím spidermana a capneme ho na tortu. 🙂
Juuj treba mi ísť vyriť a sa mi nehce čistiť zemiaky a halušky v polievke sme mali včera tak musím zemiaky 🙂

petikd
11. feb 2010

Maji dá sa urobiť marcipán zo sušeného mlieka?

andreaber
11. feb 2010

Ahojte

tak baby spia, boli sme ráno plávať, tak dúfam, že si trošku dlhšie pospia. Ale vyzerá to tak, že ja pôjdem pekne k nim, lebo som tiež grogy.

Vinka - nebuď smutná, veď tie ružičky sú krásne a to ostatné ešte raz vyskúšaš. Pochybujem, či sa nájde niekto (s výnimkou cukrárov), komu sa to podarilo na prvý krát. 😉

Adri - nech Matúškovi tá teplota rýchlo klesne.

vinka
11. feb 2010

Peti hej marcipán sa dá zoi sušeného.Ale nikdy mi to nešlo dobre nemala som dobrý recept.Tak som skúsila cukríky.Ale asi je chyba vo mne.Nie v receptoch ked ani cukríky mi nejdu.No idem ja skúšať znova. ☹ ☹

sipcek
11. feb 2010

Vinka ta ty si.Chyba nie je v tebe,to len ked sa pozries na tie torty co na nete,oni maju iny vercajg ako my.len ruky sikovne.Keby si mala vsetky pomocky na to by si im vytrela zrak fotkou.uz len to,ze si sa snazila je super.ale verim,ze to vyriesis novou maslou.myslis,ze moje ruzicky boli dokonale?ked som ich robila tak hmotu som mala super,len mi to nechcelo stat,vsetko sa mi lepilo.ale dala som to nachvilu do chladnicky nech to trosku stuhne a bolo.A podla receptu nerobim,lebo to bolo aj tak nanic.dala som si susene mlieko,cukor,ceru a ked to bolo riedke len som pridavala solamyl a bolo.no ide sa mi tu pokakana Saska ryt tak koncim,papa

sipcek
11. feb 2010

jhhhhgchhcc fjajfôoxh,.hx,aô
saska pisehhhoppw

alexa21
11. feb 2010

ahojte maminy..ako sa tu mavate?pozerala som si albumi, ako v am uz deturence narastli..som si myslela ze to sa len mne na samulovi zda ze tak rychlo rastie, ale vidim, ze nie, ze to vseeetky detvaky tak rychlo vyrastu..krasne deticky mate
maminy, prisla som si k vam po radu, resp.vas nazor..znama mi totiz spominala aby som uz v marci isla soi samkom na zapis do skolky, teda aspon ziadost podat, aby sa mi nestalo, ze ho v troch rokoch nevezmu..ale samko mal iba v oktobri rok a mne sa to zda az moooc skoro..ako mam uz teraz vediet kam ho dam do skolky?neviete mi poradit?co si o tom myslite?
a maji, ty uz si take kusky krasne napiekla, ze koli jednej nepodarenej hmote nesmies byt smutna..a ja som zaciatocnik vo vsetkom, tak ak tvrdis, ze aj zaciatocnik to zvladne, tak ta utesim, nezvladne..ja teda urcite nie 😀 ..nebud smutna a skus to zajtra, uvidis ze sa podari..

vinka
11. feb 2010

No sklamem ťa a ja som skúsila už teraz. 😀 😀 Zdalo sa mi to lepšie ako včera.Tak uvidím večer. 😉
Alexa mne príde to skoro.Ale to je vec názoru.Moja Vivien mala už dva a ešte som ju nikde nezapisala.Ona síce nepôjde presne v troch rokoch ale pred 4 rokom už nastúpi.

alexa21
11. feb 2010

no vidis..mne ked sa nieco nedari, nemozem v ten den nanovo skusat, nikdy sa nepodari, az na dalsi den..
aj mne sa to zda skoro
no, len fakt sa bojim ci bude pre neho miesto,uz ma ostrasili teraz.. ja si budem musiet najst pracu a ked ho nevezmu?..ty mas chiarinku, takze aj keby ti ju nevzali, mas to v podstate jedno..
asi sa tam pojdem len tak opytat..ale nemam vobec sajnu ktora skolka je dobra..okolo mojej bytovky su 4..
som bola uplne v soku ked mi to povedala, ved teraz som rodila a uz mam skolku vybavovat? 😅

vinka
11. feb 2010

No to je ťažko.Ja chcem dať do tašky ode.Ale to už asi preto,že Damián tam chodí do školy.Id na matersku s druhým a máš po probléme. 😀 😀

alexa21
11. feb 2010

a nepoznas nejakeho dobreho cloveka ktory by to druhe financoval?

vinka
11. feb 2010

Ten čo ti financuje prvé. 😀

vinka
11. feb 2010

Ta čoto tu nikto nebol? 😕 Ja som si upiekla korpusy. 😉 Lebo to ja robím dve torty. 😝

miavin
11. feb 2010

ahojte
vinka - nič si z toho nerob a hlavne sa nepodceňuj, veď ty si taká šikovnica že až..... ja také veci nikdy nebudem robiť...ja radšej kúpim ak treba 😀

alexa21
11. feb 2010

maji, tu otazku ti prave on polozil 😀

vinka
11. feb 2010

Hej?tak nech sa prihlási a neskrýva za iný nick. 😀 Joj baby tie slečinky mi teraz na striedačku revali. ☹ Od 20 obe.Som myslela,že umrem.Behala som zo spálne do detskej izby a späť. ☹

alexa21
11. feb 2010

ale ja som jeho druhe ja takze moze 😀 ..uvidime ako bude, ale chcela by som si samika naplno uzit aspon kym do skolky pojde, ved prve mam len jedno a raz...a chceli by sme sa prestahovat do vacsieho..nech ma kazdy kam zaliest ked si pojdeme na nervy 😀

vinka
11. feb 2010

Hybaj het.Si si fotku zmenila.Ale pekná fakt. 😉 Tak nech sa vám zadarí aj bytík väčší. 😉 Len aby vám nebola nazvyš tretia izba ako mojím deťom.Detskú majú len na spanie.A hrať sa v nej za boha nebudú. 😠 😠

adrina
11. feb 2010

ahoj babule..tak ..ja som dnes prvýkrát piekla tortu, a celkom sa zadarila,nieje to žiaden cukrárensky skvost,ale je moja 😀 😀 😀
vinka..tak mne prišiel hotový marcipán, tak som skúšala ružičky..nadávala som jak pohan, dve sa mi zadarili, a potom sa mi to lepilo,trhalo...no musím trenovať 😀 😀 😀
matúško ešte teplotuje,tak zajtra nechávam oboch školákov doma,lebo musím do práce ☹ ☹ ☹ ☹

vinka
11. feb 2010

Ked sa lepí podsipuj si solamylom. 😉 A foto je kde? 😕 😉

vinka
11. feb 2010

Mimko bude s Matúškom?

adrina
11. feb 2010

😵 😵 že foto...však píšem,že prvá torta..to nieje na chválenie 😉 😉 takže solamylom..no vyskúšam cez víkend
🙂 🙂 🙂 no hádam sa do mája naučím,že na Mimkove narodky už bude poriadna torta 😀 😀

vinka
11. feb 2010

Kludne si aj ruky natri solamylom. 😉 Uvidíš pôjde ti to ako po masle. 🙂 No ved aj ja som odfotila prvú tortu.A ked budeš piecť 256 tak sa už budeš len smiať nad prvou ked sa na nu pozrieš. 😀 😀

adrina
11. feb 2010

tak,tak vinka....mimko s matúškom..mimko je zvyknutý...sa stále smejeme,že naše deti.... 😀 😀 😀 😀

adrina
11. feb 2010

ja som si odfotila do mobilu,to je torta pre mamku moju,ona mala narodky..takto bude prekvapenie...ja čo neviem piecť,som piekla 😀 😀 😀 dúfam,že bude aj jedlá 😀 😀 😀 chalanom sa páči

adrina
11. feb 2010

vinka kde si zdrhal????