Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

sipcek
6. feb 2010

ahojte,no konecne som zapla net a mala uz je hore.jaaaaaaaaj boze 😠
tak pa

petikd
6. feb 2010

Ahojte
No my sme mali tiež pohodový den,popratala som včera,tak som dnes chcela šiť,len už doobedu ma začala bolieť hlava,tak som pozašívala,len dierky a som ležala,teraz idem ešte zašiť otcovi nohavice a potom idem robiť pizzu,cesto je už v pekárniku,joj to je dobrá vec 😀

vinka
6. feb 2010

Hejže.Už čakámkedy sa vráti z reklamácie môj pekárnik. 😉

miavin
6. feb 2010

no vidíte - a ja mám pekárničku a cesto nerobím, len sem-tam chleba, no jak bude malý väčší tak začnem robiť aj buchtičky asi....

vinka
6. feb 2010

Mirka ja robím všetky cestá na nom.Aj na pirohy. 😉 No mi sme nakoniec strávili pekné poobedie.Zahrali sme si s Damiánom cros-game.To je ako scrable.(neviem ako sa to píše presne) 😀 Tak mladý potrápil mozgové bunky a rodičia tiež. 😀

miavin
6. feb 2010

hmmm, no ja nemám s kým hrať a pritom máme zopár hier tiež.... no čo už, aspoň v skrini na nich prah nepadá...... ☹

petikd
6. feb 2010

Jooj ja by som si tiež dačo zahrala,ale máme oba človeče a niekde šach a dostihy.Ale Damián dostal sedmové karty,tak sme s mužom mastili po večeroch.No ale že ste o tom písali,tak aj dnes ho donútim hrať 😀

miavin
6. feb 2010

no Peti - to máš šťastie, že chce aspoň karty hrať, ten môj - vôbec nič....len trčí pri pc....no ale čo už, keď zháňa prostriedky na prácu.... ☹

petikd
6. feb 2010

Mirka ale ved ked som spomenula hry,tak tiež nebol nadšený,ale ked je teraz damián väčší,tak sme s ním hrali tak sa chytil 😉

miavin
6. feb 2010

jáááj, takže musím vydržať? no človeče si zahrá, aj dajaké hrady čo pokúpil, ale ja si rada "zamastím" žolíka a on to nechce hrať, vraj nevie... ale to si vymýšľa, no čo už...tak zmastím s rodičmi dakedy... 😀

petikd
6. feb 2010

Haloo,kde ste? 😕 Zamykám 😀 ?

vinka
6. feb 2010

No ja som bola v exisporte.Jáj kúpila som si topánky zimušné. 😉 aj bundu 🙂

andreaber
6. feb 2010

Ahojte,

dnes som nestíhala. Ľubke rastú zuby - nespí, stále plače, okrem mlieka nič nepapá a stále chce byť pricucnutá na prsníku.

Vinka - veru aj mne treba kúpiť novú bundu, ale to už omieľam dva roky a neviem sa k tomu dokopať. A mali pekný výber?

vinka
6. feb 2010

hej moja dá sa vybrať a sú aj po 20 eur

anickamaros
autor
6. feb 2010

ahojte babule ako sa mate?

vinka
6. feb 2010

Ináč Andreaber to aj Chiara iba by cicu mužlala. 😝

andreaber
6. feb 2010

Tak sa pôjdem pozrieť, len ja by som chcela takú super teplú a radšej dlhšiu, lebo ja som človek zimomravý z dolniakov. 🙂

vinka
6. feb 2010

Hej teplé su.Už som mala aj na sebe.A tie čižmi čo som si kúpila sú perfektné. 😉

vinka
6. feb 2010

No idem ja do hajan.Tak dobrú nocku zamykám. 😉

petikd
6. feb 2010

Andrea som pozerala tvoje foto a tá posledná čo ste na snehu to kde ste boli,ked sa smiem spýtať?

andreaber
6. feb 2010

Peti - to bol manžel s Danielkou v Spišskom Bystrom, a boli tam vlastne moji kolegovia z práce s deťmi a mali také zimné hry - sánkovanie, lyžovanie. No a každý niečo vyhral (zlatú medailudiplom, Fidorku) 😉

petikd
6. feb 2010

No ved preto sa pýtam,lebo to poznám,ja som odtial 😉

andreaber
6. feb 2010

Ahaa. Bolo to asi pred tromi týždňami. Ja som ale nešla, lebo Ľubka mala trochu soplíky. Inak v Spišskom Bystrom sa mi páči. Veľmi pekná príroda a celé prostredie. 🙂

petikd
6. feb 2010

Však,aj mne sa tu páči 😉 som rada,že aj tebe sa u nás páči 🙂

adrina
6. feb 2010

kukuč..nespáčky 😀 😀 😀

adrina
6. feb 2010

ja šmírujem po nete,ako sa zdobia torty marcipánom...chcem sa to naučiť..tak som našla stránku,kde sa inšpirujem a pre začiatok som si objednalla práškový marcipán a idem trenovať 😉 😉
ahoj andrejka...my sme sa tu ešte nevideli 😵 😵
čaf peti 😉 😉

sipcek
6. feb 2010

ahojte

adrina
6. feb 2010

tak kam ste zdrhli???? 😕 😕 😕

adrina
6. feb 2010

čaf sipcek 😉 😉 😉

sipcek
6. feb 2010

adri ja som si povedala,ze na buduci rok urobim potahovanu tortu,robila som si marcipan na ruzicky,vies ako ma to chytilo? ale to musis mat normalne vercajg jak hovado 😀