Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
12. mar 2010

Peťka vy by ste všetke diskutovali keby..... 😀 😀 😀 No už som vyšla zo sprchy a hajde zo starkým pod perinu. 😉 juchuchúúú 😀

sipcek
12. mar 2010

ahojte,joj zasa idem neskoro,som sa motala este po kuchyni,ale uz som sadla,nevladzem uz,furt pratam a furt bordel.nechapem to.ako-nechcem mat ako v muzeu ale len spratavam bordel co ja nenarobim a uz ani vzburit sa nevladzem,lebo co len o nervy dojdem a aj tak to bude rovnako.ci sa mam ja prisposobit a robit bordel aj ja?potom kto bude pratat?no ale polemizujem tu a vy aj tak spite,tak prajem dobru noc.
Juliet taka pomocka by sa aj mne zisla.zajtra by som mala dostat navstevu ale piect sa mi nechce,tak budem za LG a urobim trasenu tortu-korpus kupeny,dam do hrnca 2 slahacky,2 pudingy creme ole,2 mandarinkove kompoty,potrasiem a mozem natriet na korpus a kolac jak od profesionala 😀 😅
tak zamykam

vinka
13. mar 2010

Ahojte.To je už riadne zle ked ja odomykám. 😕 😀
Sipcek ja som nikdy tú trasenú tortu nerobila ale budem ju musieť skúsiť. 🙂 No včera som dala inzerát na sedačku Chiarinu a už som ju aj predala večer.Len teraz neviem čo budeme robiť lebo do polska ideme až v apríli.Koncom apríla.Tak Chiara do apríla sa nebude voziť v aute. 😒

petikd
13. mar 2010

Ahojte.No moja mamka je chorá,tak varím a popritom som na nete 😉
Jooj Sipcek,my teraz v poslednom čase robíme,namiesto koláčov trasenú tortu,fest dobrý recept,rýchlo to je spravené a ešte aj fajné 😉

vinka
13. mar 2010

ja som to ešte nerobila.to čo do toho ide.Peťka mi zas miesto koláčov máme tortu poťahovanú. 😀 😀

vinka
13. mar 2010

Juj baby naša Chiara už chodí po štyroch 😀 A jak krásne lozí po byte 😀

andrejka10
13. mar 2010

Jééééj, tak to je super. Teším sa spolu s vami. 🙂 🙂 To musí byť náááádhera. Že blahoželám malej k prvému veľkému pokroku. 😀

mammy81
13. mar 2010

vinka jeeeeeeeej uz lezie?? tak vsetko spratuj moja 😀 ,ked zacne vytahovat 😀
torta suprova ja chcem robit moju prvu potahovanu teraz na vikend ako darcek manzelovej babke ale ci sa mi podari no neviem neviem 😕 vinka ty potahujem z masy marsmalou??(ci jak sa to pise)porad zena ako sa mi to ma podarit aby to v kosi neskoncilo 😀 😝

Juliet tak takeho pomocnika mam aj ja a je to super 😵

Peti malemu skore uzdravenie 😉 a ta trasena torta sa ako robi?? 🙄

miavin
13. mar 2010

vinka gratulujéééém ku Chiarinkinej výkonnosti - je šikulka.... tak len dávaj na ňu pozor
mammy - ako sa máte?

nufanek
13. mar 2010

Ahojte, mam na vas jednu prosbu. Pristahovala som sa do PP a zhanam tu nejaku naozaj dobru koznu. Mam uz 10 rokov problemy s akne a zatil mi nikto nepomohol. Po zlej skusenosti s Kezmarkom, kde mi lekarka povedala, ze je to problem, ktory ma vacsina vysokoskolskych vzdelanych ludi a ze sa neda liecit, som sa rozhodla pohaldat niekde priamo v Pp, snad najdem niekoho, kto bude ochotny hlbsie patrat po povode mojho problemu. Vdaka.

vinka
13. mar 2010

Nufanek nepomôžem ti lebo ja nemám vela skúsenosti s kožnou.Ale skús v Aduse na stanici. 😉

sparocka
13. mar 2010

Ahojte babenky. Dlho som tu nebola,lebo som nemala notebook doma. Brat bol v nemocnici,tak som mu ho dala,aby sa nenudil.
Idem sa vam pochvaliť 😀 😀 Včera som si bola zaniesť prihlašku do autoškoly. Dufam,že to nejak zmaknem 😅 😅

Vinka prepač,že neskoro,ale predsa dodatočne všetko len o naj a aby si bola stale taka dobra a vzorna maminka ako doteraz 😵 😵

Dančiačik uprimnu sustrasť moja ☹ ☹

vinka
13. mar 2010

Jéj moja dakujem už som aj zabudla. 😀 že v zorná.Nič nerobím len vrieskam. 😀 😀
No idem ja do hajan tak papa. 🙂

vinka
13. mar 2010

Zabudla som moja neboj zvládneš to.Si šikovná. 😉 A priatel ako? 😕 😉

petikd
13. mar 2010

Nufanek,no ja som chodila do Adusu k doktorke Masarykovej,tiež si liečim akné 😉 ,no a ešte mám kamarátku ale vôbec neviem kde ona ordinuje 😉
Majiiiii blahoželáme Chiarinke k úspechu 😉

sparocka
13. mar 2010

S priatelom všetko super. Všetko ako ma byť 😀 😀

Teším sa,že Chiarinka už robí take velke pokroky 😀 😀 Hned budeš všade za nou behať 😀 😀

sipcek
13. mar 2010

ahojte,
tak navsteva dopadla super,nakoniec som piekla babovku,lebo ten korpus bol po zaruke,tak som to urobila do pudingovych poharov s piskotami a broskynovym kompotom.A lasagne som im urobila,nech nehladuju 😀

Vinka-2 slahacky,2 pudingy Creme Ole Dr.Oetker-je to puding za studena,2 mandarinkove kompoty.Vsetko spolu das do hrnca dobre uzavieratelny,ja to robim v miske kyske a trasies s hrncom dovtedy kym sa neutvori hmota.netrva to dlho.no a natries na korpus bud kupeny alebo aky si urobis.ten kupeny je dost suchy,ja potieram rumom 😀 je to velmi rychle.
Puding dostat aj kakaovy,ale ten mi tam moc nesedel.Inak ten puding je suprovy aj ked podla navodu urobis,tam ide 3 dl studeneho mlieka a slahas 3 minuty a hotovo.fajneee.
Zajtra sa chystame do Aqua doobedu,sa tesim. 😀
aaaaaa kedze tu uz nikto nepride tak dobru nocku a zamykam

miavin
14. mar 2010

dobré ránko - odomykám a prajem každému krásnu nedeľu

andreaber
14. mar 2010

Dobré ráno,

dnes balíme a vraciame sa späť do Popradu. Užili sme si trochu spoločnosti, bolo veselo, niekedy až veľa, keď boli všetky štyri deti pokope.

Tá trasená torta je výborná, aj ja ju robím a hlavne rýchla. Ale Vinka ty už si taký vyšší level s tými poťahovanými kráskami. 😉

Vinka - gratulujem k lozeniu, Chiarka je šikulka

Danciacik - úprimnú sústrasť 😔

vinka
14. mar 2010

Ahojte 😀 😀 😀 Andreaber,že vyšší level 😀 😀 😀 No hej to som len na začiatku levela 😀 😀

danciacik
14. mar 2010

Ahojte, len som k vám nachvíľku nakukla.
Chcem pogratulovať Chiarinke k úspechu.
My sme včera pochovávali starého otca, išla som tam s tým že to zvládnem ale nestalo sa. Zvládali sme to všetci, veľmi, veľmi ťažko. Neviem sa z toho spamätať, najviac bolelo keď som videla svojho ocka ako sa trápi, aký je zúfaly a ja bezmocná a neviem mu pomôcť. A keď sa lúčil so starým otcom a položil mu ruku na hruď a pýtal sa prečo nebije tak to sme už boli zúfalý všetci.
Prepáčte, že sa tu takto rozpisujem, musela som to dostať vonku.
Držte sa maminky aj s detičkami.
Zajtra sme s Paťkom objednaný na neurologiu tak nám držte palce. Lebo sa máme zo dňa na deň horšie.

vinka
14. mar 2010

Baby musím sa vám pochváliť,že mi mužík kupil záhradu na narodeniny.Ja som tak stráááášne šťastná,že si to neviete predstaviť.Strááášne som túžila po záhrade ked nemáme dom.A teraz budem mať aj ja záhradu. 😀 😀 😀 Som až plakala ked mi to povedal. 😀 😀
Baby a chcem si posadiť tam borovky a černice.majú teraz v Lidli neviete kedy je najlepšie posadiť? 😕 😀

petikd
14. mar 2010

Ahojte 🙂

Páni Majka to je skvelé,juuj no že sa ti splnil sen 😵 😵 tak ti prajem,vždy bohatú úrodu 😉 veľa radosti 😉

andrejka10
14. mar 2010

Vinka, to je supéééér, že sa tešíš, ja by som plakala - robota navyše. 😀 😀 😀 Ty si zrejme vzácny druh ženy, ktorý je na vyhynutie. 😀 😀
Nie, teraz vážne, to bolo od tvojho drahého veľmi milučké. 😉 Čo a kedy treba sadiť v tom neporadím, skús uja "googla". 😀
Sipček super recept na tú trasenú tortu. Určite ju raz vyskúšam aj ja. Také niečo som ešte nerobila. Ale vyzerá naozaj veľmi jednoducho. 🙂

andrejka10
14. mar 2010

Danciacik, to chce čas. Na niektoré veci si nikdy nezvykneme, ale musíme sa s nimi naučiť žiť. A toto je jedna z tých nepríjemných, smutných. Naozaj chce to čas, veľa času aj keď to prázdno ostane navždy. Držím palce. 😉

vinka
14. mar 2010

😀 😀 😀 Andrejka ale si ma rozosmiala tým druhom. 😀 😀 joj ty si podarená. 😀 😀 No neviem do kedy ma to podrží. 😀 😀 Aj muž tvrdí,že len teraz s papulkou a potom nebude mať kto. 😀

miavin
14. mar 2010

dani - treba dať tomu čas - je to určite ťažké - držte sa zajtra s Paťkom a daj vedieť ako ste dopadli
vinka - to je skveléééééé a kde Ti kúpil záhradku? to je úžasný manžel - chválim 😀 a našej neveste gratulujem k lozeniu 😀

sparocka
14. mar 2010

Ahojte babenky. Ako sa dnes mate ?

Miavin Alexik ti už chodi ?????

vinka
14. mar 2010

Miavin v Matejovciach.To aby som nemala daleko na bicykly 😀 😀 😀

vinka
14. mar 2010

Baby a vy čo ste zaspali dobu? 😕 😀