Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
9. jan 2010

No ja to robím v digiscrabook.

stresmenka
9. jan 2010

a to je v slovenčine???? lebo ja len rusky a slovensky umým 😀

stresmenka
9. jan 2010

Majka daj celú adresu že spravím kuk

stresmenka
9. jan 2010

maji našla som Jaro to tu má, ale ja som s toho taaaaaaaaaaaaaaaaaky debil, že až je to v ingliš a ja neviem ani ceknúť takže prídem k tebe na školu hehe

stresmenka
9. jan 2010

idem bubať zamykám tak papa

anickamaros
autor
9. jan 2010

ahojte maminy.
ako sa mate?idem sa vam postazovat lebo ma asi porazi. 😢
sme boli od vcera vecera u svokry lebo som sa pohadla s nasimi a doma sa mi nechcelo sediet tak sme boli u nich a bola celkom fajn marosko mal zmenu a mne den zbehol raz dva.
no ale moj syn je velmi zly aspon si to myslim.vsetko robi zle.co moze to urobi zle.uz neviem ako na neho ani kludnou recou ani bitkou ani krikom.uz nevim ako dalej.a to si mysslim ze je to iba zaciatok ☹
ked mu neurobime ako chce on tak sa jednoducho hodi o zem a koniec no a vtedy moja nervova sustava zacne pracovat a je to v r..i 😠
tak ho vytrieskam ze mi je ho potom luto ale neviem ako dalej.
keby mi teraz niekto povedal ze urob druhe tak ho ...................

sipcek
9. jan 2010

ahojte,tak som vas len dosla pozdravit 🙂

anickamaros
autor
9. jan 2010

sipcek ahoj

sipcek
9. jan 2010

anicka ty ze mas zleho syna?moja,som este nevidela lepsieho poslusaka ako je on.To moju by si len rafala 😀 Saska je bobak taka kaslava,joj tak mi jej je luto.dnes nespala,lebo sme kupili do jej izby novy koberec,nech sa moze hrat aj na zemi a mali sme v nej vsetko porozhadzovane a dosiel sused,ze nam ide urobit svetlo do kotolni,tak vrtali rovno nad spalnou,to nemohla spat,tak uz o 19tej spala,ale to vidim zasa na hroznu noc.som total nevyspata,lebo sa cez noc casto budi a vecer nemozem zaspat,tak len cumim do telky a strikujem a param a cakam kedy to na mna pride,ze okolo jednej v noci zaspim a to uz mala sa budi.ach jaj.
dani celkom to ide,len jej meriam casto teplotu,sa bojim,aby jej nevystupila,lebo inak pochodujem v pondelok na bus k doki.
tak asi zamykam,dobru noc.

sipcek
9. jan 2010

o ahoj moja,nemozem sa ti dovolat,preco?

anickamaros
autor
9. jan 2010

dani by si sa divila jak sa zmenil.
kedy sa mi nemozes dovolat teraz mam vybity tel.

anickamaros
autor
9. jan 2010

je to fakt o zivot az mam stavy kedy sa rozrevem lebo neviem ako dalej a myslim si ze som zla matka

sipcek
9. jan 2010

dnes som ta chcela pocut a volala som ti behom dna ale furt mi davalo,ze-stlacte jednotku ked chcete slovensky jazyk-take somariny mi furt hovorilo.
Anicka ty vobec nie si zla matka,to si ako mozes take nieco vobec mysliet.aj ked si nervoznejsi typ,vo vela momentoch ma vies tak prekvapit tvojim pokojom ze by si sa divila.

anickamaros
autor
9. jan 2010

dani mala som vypnuty tel resp vybity cely den.
ja a pokoj nemylis sa?zajtra prid ak sa da tak sama niekedy vecer pokecame

anickamaros
autor
9. jan 2010

ja uz na teba myslim tri dni ale akosi stale nemam cas furt nieco ako keby sa na mna zosypal cely svet

sipcek
9. jan 2010

ok,teraz bude Borko robit rannu,tak sa bude dat odist.Dufam,ze Sasku prejde do tyzdna kasel,chcela by som prist na Maroskove narodeniny,ak nie,tak potom niekedy dojdeme posediet.Marosko este kasle?

anickamaros
autor
9. jan 2010

nie uz nie.davala som mu ten bronchosan co si mi poradila a preslo mu.
dufam ze bude zdrava lebo chcem aby ste prisli

sipcek
9. jan 2010

myslis to bronchicum?ja jej teraz davam hedelix 3x denne a varim cibulovo majorankovy caj,tak hadam ju to nejak obide.berie kazde rano luivac-tie tabletky co su na imunitu tak hadam to ma vyznam do nej pchat.joj ved aj ja rada by som dosla.uz mi niekedy tiez zadrbava doma stale.

anickamaros
autor
9. jan 2010

hej hej to.
dufam ze bude ok cibka jedna.a chodite vonku?

sipcek
9. jan 2010

ok moja,idem parat,uz mi to pocitanie nejak nejde,ved sa ozvi zajtra.papa

sipcek
9. jan 2010

dnes sme neboli,aj tak prsalo,ale boli sme vcera a sa rozplakala vonku.lebo spadla zo sankov rovno na hlavu,som ju upokojovala,len nech neplace.lebo bude zasa kaslat a vecer uz ako tuberak bola.maros ide zajtra prec?

anickamaros
autor
9. jan 2010

dobre moja idem si aj ja lahnut za chvilku mame rano.
tak dobru noc.
hej zajtra sa ozvem papa a zamkni

sipcek
9. jan 2010

ok tak zamykam,papa

juliet221
10. jan 2010

dobre rano. odmykam. tak dneska mame ale hnusne pocasie a este aj celu noc netopili.katastrofa 😠 😠 😠

danciacik
10. jan 2010

Dobré ránko.
NO ja už som u segry a robíme papiere, dnes máme pracovný deň. Ale lenivá som ako voš 😀 . Ako tak som sa aj vyspala. Juuuj a konečne som si večer užila manžela. 😀
No počasie je hrozné ale čo narobíme. Som chcela odniesť Paťka ku rodičom len s kočíkom ale radšej sme išli autom.

andrejka10
10. jan 2010

Awojte maminky. 🙂 Tak a prázdniny sa nám skončili. Najskôr Lukáš plače, že čo bude tak dlho robiť doma a teraz zase plače, že sa mu nechce ísť do školy. To je strašný puberťák 😀 😀 Ale musím ho pochváliť, staral sa o malú Sáru ako o svoje. 🙂 Ani prebaliť mi ju nedovolil. 🙂 Ráno, keď sa malá zobudila už priletel z detskej a už mi ju bral. Nechápem 😨, ževraj ju veľmi ľúbi. Tak som si oddýchla do sýýýýta
Babule poradte, mám ešte tri skúšky do konca semestra, ale vec sa má tak, ako som písala, má sa pre mňa význam ešte učiť na tie tri??? Asi by som to mala zabaliť, škoda času, nie?? Ja nevíeeeem, čo mám robiť. ☹

juliet221
10. jan 2010

preco bz nemalo vyznam? preco zabalit ?

andrejka10
10. jan 2010

Juliet, lebo z jedného predmetu som mala skúšku a bola som chorá v posteli s chrípkou.Takže nebola som. Opravný termín bol v Banskej Bystrici a tam som nemohla ísť s 4mesčným bábätkom. No a tetuška z BB mi nezohľadnila dôvody. Takže skúška neurobená. Kedže som v tretiaku, nemám ju kde preniesť. Potrebujem 40 kreditov, aby ma nevyrazili a tretí ročník budem robiť dva roky 😠 a budem musieť ešte zaplati za predľženie štúdia 600 eur. 😠 No a tých 40kreditov už pomaly budem aj mať. A je mi ľúto venovať čas učeniu, keď to význam nemá. Radšej budem pri deťoch. Ja neviéééém 😖

andrejka10
10. jan 2010

No baby, tak kde ste??? Čo bol ťažký nedeľnajší obed. Tak oddychujete??? 😀 😀 😀

vinka
10. jan 2010

Ahojte baby.No my sme sa vrátili z realu.Joj ale sme oplieskali kooooooopec korún.No ale zas sme lacno nakúpili.Len ma štve,že mali zimušné topánky pre Damiána po 150 sk ale nemali jeho číslo.A väčšie už vôbec nie.A boli fakt super nepremokavé no perfektné. 😢 😢 😢 Ale ináč sme zas kúpili na dva mesiace. 😀 No a cereálii deti ich môžu jesť do bludu.Lebo keby mohly tak by nesquik a podobne jedli každé ráno. 😝 😀 No idem pracovať na fotečke.Už nemám vela tak nech je hotová. 🙂