Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

mammy81
3. feb 2010

Ahojte babule,
Dani -je mi to luto,ale hlavu hore.

Vinka joj ty sikovnica sikovna 🙂

Skukla som fotecky boze pekne deticky Mirka ten tvoj anjelik 😵 😵 fesacik maly.
Zdravim aj nove tvare 🙂

No ja mam veget od nedele moje dieta slo na prazdniny k babke sama sa rozhodla,len mi velmi chyba trubka moja. ☹
ale som zistila ze az tak velmi mamku nepotrebuje kedze sla dobrovolne.

Sipcek Saske dodatocne vsetko naj. 😉

chorym prajem skore uzdravenie

a viete cosi o Juliet?? ktovie ci je v nemocnici a prenasa alebo co sa deje???joj som zvedava 😔

vinka
3. feb 2010

Mammy ty sa verejne priznáš,že dievka nie doma od nedele.A ty si kde bola od nedele,že si nepísala? 😠 😠 😀 😀 Tak večer,že si tu v pozore moja.No idem ja ešte niečo upratať.Nielen za pc sedieť. 😀 😀

vinka
3. feb 2010

Pána ta vás tu bolo vela. 😝

sipcek
3. feb 2010

ahojte,
Dani tak to ma velmi mrzi,drzim palce. 😔
My sme dnes vonku ani neboli,fukal vietor.Borko sa s malou hral a ja som varila ako zaciatocnik 😠 do zapekacej misy a mlieko co som naliala sa mi prv rozlialo po dlazke,potom to zacalo kypiet v peci,co som ju odstavila a musela umyt nech nesmrdi a nakoniec som musela este odliat toho mlieka,a vylialo sa mi to na dlazku ze 😠 som umyvala celu kuchynu.joj zboznujem take dni 😠
tak si vas vecer docitam,lebo ma Saska taha hrat sa 😀

zdenocka
3. feb 2010

Ahoj maminky,
mam trosku cas, tak Vas zdravim 😉 .
Danciacik, drzim palceky, nech to zvladnete 😔 .
Ja som zase chora 😢 . Som chora kazde dva - tri tyzdne 😠 . Uz teraz sa tesim, ze zavrem obchod a pojdem domov do postele, ku mojim chlapom 😵
Tak pekny vecer prajem.

miavin
3. feb 2010

mamy - ďakujem, sa stále poteším, keď nášho drobca niekto pochváli
vinka -si videla foto keď je ostrihaný? no však sa už podobá na mňa 😀

petikd
3. feb 2010

Ahojte 🙂
Zdeni skoré uzdravenie 😉 ,juuj poznám tie časté choroby 😒
Juuj dnes išiel o 12 môj otec po Damča do škôlky a prišiel bez neho,a ja že čo.A on,že ta nechcel ísť domov 😀 som mu skoro uverila.A nakoniec povedal,že ešte neprišli z telocvične z cirkusu.A nakoniec išli až o trištvrte na 1,ešteže bývame pri škole,že som videla 😀 tak sme počkali kým sa najedia a išiel zase po neho.No a zaspal až o 14 a o 15 nedaj bože sa zobudiť.Som ho dala do obývačka a ešte aj tam zaspal 😀
Zajtra idem na kožné s tým znamienkom,joj ráno o 6 😒 ale aspon budem mať pokoj 🙂

vinka
3. feb 2010

Miavin jak si ma rozosmiala,že ostrihaný.A vlasy mal kedy dlhé? 😀 😀 😀 😀 Joj nie,nie moja.To otca nezapre. 😉 😀
Zdeni a to prečo ste prepustili predávača?Ak môžeš povedať. 😉

miavin
3. feb 2010

Zdenočka - skoré uzdravenie Ti prajem, pi veľa tekutín a veľa sa vypoť....
vinka - no mal už dlhšie po bokoch, tak ho tatino "šmikol" strojčekom ale len tak trošku.....no to ja nechápem - kde ty vidíš podobu s jeho tatinom, ja si myslím, že je podobný mne 😀 😀
peti - asi sa Damián ubehal v tej telocvični - že tak fajne schrupol poobede 😀

vinka
3. feb 2010

Juj Mirka počkaj si na dcérenku a tá bude krásna po mamine. 😉 Moja už len to čo má v plienke má tatové.Tak už len preto sa na neho podobá. 😀 😀 😀 Ale moja nie,nie celý tato.Ved ti to aj kolega povedal nie? 😕

vinka
3. feb 2010

Ináč Miavin každý vidí čo chce. 😀 😀

miavin
3. feb 2010

veď to - že to všetci tvrdia, že to tato, ale oči má určite moje - aspoň niečo...no a dievčatko??? hmmm, som myslela, že budeme niečo riešiť koncom roka, ale som si to rozmyslela....takže tak skoro nie.... a ja si myslím, že budeme mať aj tak chlapca druhého - ak niekedy bude 😝

petikd
3. feb 2010

Mirka práveže,on spal preto tak dlho,lebo šiel neskoro.On väčšinou chodí o pol 1 spať a o 15 ho budím 😉
Jooj moja ved aj u nás tvrdia že celý tato,ale Damián je tak na polovicu,na tata sa podobal ked bol malinký 😉

vinka
3. feb 2010

No baby idem ja do hajan.Tak zamykám dobrú nocku papa. 😉

miavin
4. feb 2010

dobré ránko - odomykám
ako ste sa vyspali? my tu máme snehu habadééééj. no a ja som nachladená hrozne, joj tak dúfam, že to malý nechytí..... 😠

petikd
4. feb 2010

Ahojte
Mirka tak aj tebe skoré uzdravenie a nech To Alexík nechytí 😉
No už som aj doma z kožného,najprv som šla do nemocky,lenže tam bolo už o 6,10 ludííííí 😒 ,no ja som bola 15 😕 Tak som šla do adusu a tam 5 😀 juuj no a 8,10 domov,sa mi podarilo.Tak sa mám objednať,vybrať obidva znamienka a riešila mi aj akné,tak som dostala 2 maste,pletovú vodu a kázala mi ešte mydlo a krém,3 veci mám po dve mi ešte segra pôjde 🙂

andrejka10
4. feb 2010

Ahojte maminky. 😀
Petikd, kožný je aj v aduse? Vou, to som nevedela. Lebo v nemocnici kožné - hotová katastrofa.
Miavin, šálku vareného vínka, malého do postieľky (samozrejme, len aby sa nenabral) a tatika do veľkej postele.(ten sa môže nabrať) 😀 😀 😀 a rýchlo sa vyliečiť. 😉
Maminky tak ja som včera bola v Bambine na fotení. Bolo super sa stretnúť s maminami z kurzu pre tehotné a aj s ich ratolesťami. Tam som sa dozvedela, že nás čítajú, ale nepíšu. Takže pre všetky, ktoré len čítate: Babenky, nebojte sa nehryzieme 😀 , nabrať odvahu a šup šup, môžete sa vkľude k nám pridať. 🙂 🙂 🙂

miavin
4. feb 2010

peti - v Aduse je kožné? kde je Adus? by som potrebovala aj ja ísť na kontrolu - a nech Ti to teda dobre dopadne - neznášam lekárov
andrejka, prijala by som aj to vínko, aj malého do postieľky, ale v posteli som večne sama...manžel je v práci, príde až o ....ani neviem koľko dní......na budúci týždeň asi vo štvrtok - dovtedy sa vyliečim aj sama 😀
veď zato som aj písala, že som si rozmyslela s druhým bábom - nechcem byť večne sama....už mi z toho drbe

petikd
4. feb 2010

Baby hej aj v aduse je kožné 😉 No ked presťahovali kožných,tiež som si myslela,že v nemocke a mama ma po ceste do P presviedčala,že aj v aduse je doky.A ja že nie,lebo šak som ešte ráno o pol 6 pozerala na nete a tam nepísalo,že tak je.Tak hlúpa tvrdohlavá som sa trepala do nemocky. 😀 to v aduse je lepšie,aj s damčo na krčné tam chodíme 😉
Mirka adus je blízko tej starej elektrárne,na tej ulici 😉

miavin
4. feb 2010

hmmm - v tej novej klinike?

vinka
4. feb 2010

Ahojte baby.Tak Mirka to budete musieť vyhrať športku ked nechceš byť sama. 😀 😀
Joj pre všetke čo nás čítaju.Zlutujte sa na domnou,že si tu stále píšem sama. ☹ ☹ ☹ To platí aj pre Adrinu a šašulu. 😀 😀 Andrejka mi nielen nehryžeme ale ani besnotú nemáme. 😀 😀 😀 Tak píšte.Baby ked zas urobíme mega stretko a bude nás tam kopec ta markíza to príde zaznamenať.Lebo toto ešte nikde nevideli.Po kope 30-40 kočíkov. 😀 😀 😀 Tak píšte aj nové aj staré tváre. 😉

vinka
4. feb 2010

Ano miavinb pri vlakovej stanici je Adus. 😉

andreaber
4. feb 2010

Ahojte,

tak od včera aj Ľubka s teplotou. Dnes ráno 38,5. Tak sme dali Nurofen a na ďasienka Kamistad gel. Trošku sa ukľudnila, inak stále plače.
Aj ja mám v Aduse svoju doktorku všeobecnú. Aj u internistu som si tam bola vybavovať predoperačné. No najprv som išla ako teliatko, bez vytlačenia toho poradového lístka. Tak som sa ešte raz prešla. 🙂
Ja sa tiež chystám do Bambina,ale až keď budú baby zdravé a pominie táto chrípková sezóna. Doktor nám odporučil dať Danielku do škôlky až v máji. Takže aspoň takto pôjde medzi deti.

Miavin - rýchle vyliečenie

petikd
4. feb 2010

Andrea no ja som sa tak prehnala v aduse s damiánom,ked sme nemali návleky 😀
No,,ked bola moja neter furt chorá,tak doky povedal,že do škôlky až na jar,tak bola doma a šla až na jar,teraz už dobré už nieje tak často chorá,neboj,ona naberie aj v škôlke imunitu a bude dobre 😉

miavin
4. feb 2010

andreaber - ďakujeme, pijem čajíky, no nejak ani coldrex už nezaberá, ale aspoň už soplíky idú von....
vinka - to je skvelý nápad - urobme mega stretko.....

andreaber
4. feb 2010

Uložila som babule spinkať. No predpokladám, že Ľubka toho veľa nepospí, keď ju tie zuby tak trápia.

Peti - no asi predsa len od tých 3 rokov detičky lepšie zvládnu kolektív, údajne do tých troch rokov sa imunita ešte len buduje. A ako si bola spokojná s tou kožnou? Ja by som mala tiež ísť. Mám totiž veľmi suché ruky až mi praskajú Ale ja to stále odkladám.

Vinka - to je dobre. Len nech to všetko vyjde von, človeku potom hneď odľahne.

petikd
4. feb 2010

Andrea no na prvý dojem sa mi zdala dobrá 😉 Moja sestra mala tiež také ruky,hlavne ked umývala riad a tak,ale neviem čo jej pomohlo.

vinka
4. feb 2010

Baby v Lidli budú zas formy silikonové po 5 uer.Ak by ste chceli tak mi dajte vedieť,že vám kúpim.Idem si kúpiť formy na muffiny a na tortu srdiečkovú. 😉 A budú mať aj na bábovky.

vinka
4. feb 2010

Miavin ale to by sa museli pridať aj tie čo nás len čítajú aby bolo mega.To tri mega nespravíme. 😀 😀 😀

vinka
4. feb 2010

No idem si trošku oddýchnuť a potom idem piecť broskynový koláč.Tak ak máte chuť kludne prídte na kávu a dám aj z koláča. 😉