Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

zdenocka
14. feb 2010

Ahojte,
Vinka, zajtra prideme, velmi sa na Vas tesime 🙂 . Nech Vam novy pekarnik len radost robi a nech mate plne bruska dobrot 😉 .
Maminy ja som sa vytesovala, lebo Janicko posledny tyzden nadherne papkal, ze uz mame obdobie nejedenia za sebou. No dnes pri obede zase vymyslal. No myslim, ze je to kvoli zubkom, mame uz prvy ocny zubok vonku a ostane 3 su uz skoro tiez. Som prekvapena, lebo zevraj ocne zubky sprevadzaju najvacie komplikacie, teplota, choroba, mrzutost. Nas Janicko okrem slinenia total kludas, len trosku citlivucky. Este aj v noci prestal papkat mliecko, buba krasne celu noc. No klopeeem, neze zakriknem 😅 .
Dnes je Valentin. Chystate nieco specialne? My si ideme urobit romatnicke poobejde v trojke, pojdeme do Dracika kupit nejaku spolocensku hru, sme sa s muzom dohodli, ze miesto vecneho pozerania televizie sa budeme radsej hrat 😀 , a potom pojdeme na plavaren. Janicko dostal na Valentina novy zupan, tak ho ideme skusit 😉 .
Pekny Valentim Vam zelam.

zdenocka
14. feb 2010

Petikd, torka je krasna, Damianko citi, ze do receptu ste pridali vela lasky, preto sa z nej tak tesi 😉 .

majuska1988
14. feb 2010

Stastneho Valentina maminky 🙂 Vcera dami papal varene cestoviny 🙂 cize nechcel na nich nic len take uvarene a osolene ale jedol huraaaaaaaaaaaa dufam ze to bude pokracovat takto a bude papat 🙂

vienesa
14. feb 2010

Ahojte zienky...aky mate dnesny den ?? ja som si pooobede zdriemla s alexom..idem vas precitat nech som v obraze 🙂

vienesa
14. feb 2010

jooooj nemam fotku lebo dnes mi zlata adminka napisala ze zas som nejaku trapnu podmienku nesplnila,ze tam nemozem mat na fotke dieta 😠 😠 😠 boze iba ma vytocila....

vichrica
14. feb 2010

Ahojte. My sme mali tento týždeň dosť "akčný". Bola tu kámoška z Rakúska. Včera sme sa boli lyžovať a bolí ma celý človek 😢
Máme novinku - Laura má konečne 2 horné stoličky 😵
vinka - takže nový pekárnik? Super. A už si na ňom piekla?
petikd - včera sme boli lyžovať v Kubachoch, tak som na Teba myslela 🙂
zdenocka - my pôjdeme Valentína osláviť až zajtra, keď nebudú také prepchaté reštiky. Chystáme sa aj s Laurou na pizzu do Utópie.
majuska - aj Tebe pekného Valentína. Držíme Damiánkovi palčeky.

petikd
14. feb 2010

Majuska super,konečne úspech,tak nech sa Dami skoro rozpapá,že žiadna nemocnica 😉
Kati juuj si mohla dať vedieť by sme prišli pozrieť 🙂

vichrica
14. feb 2010

petikd - hej? Tak nabudúce dám vedieť.

danciacik
14. feb 2010

Ahojte maminky.
Chcem vám zapriať krásneho Valentína, dúfam, že ste si ho naplno užili. A nezabudnite vystískať aj polovičky aj detičky, dnes je na to správny čas.
Dodatočne prajem všetkým oslávencom všetko dobré a veľa zdravíčka.
A Majuska Damíkovi prajem nech sa skoro rozpapá a nemocnici sa vyhnete. 😉

miavin
14. feb 2010

ahojte
peti - krááásna torta - moje krstňa by omdlelo - keby ju videl, on je šalený do spider-mana
no aj ja prajem všetkým krásneho valentína.... užite si veľa lásky a pohodičky
Majuska - držíme Damčovi palčeky, nech len papa... 😉

vinka
14. feb 2010

No už tu mám klud.Konečne nie? 😀 😀 😀 Ano dnesa už nám aj chlieb upiekol prvý. 😉 A chutil im ešte viac ako z predošlej pekárničky.Peti krásna torta a,že sa tešil neboj.To by sa aj damián tešil lebo je to sladké.Je jedno ako to vyzerá hlavne,že super chutí. 😉

sipcek
14. feb 2010

ahojte,pekny zbytok nedele prajem,my mame horuce chvile 😀 hori nam luster v obyvacke,smrad jak v r..i 😅 a teraz nevieme co,ci nechat ho len zhasnuty alebo....tak dalsia investicia do domu,uz nam jeden v chodbe skratoval,treba nove kable 😠 tak pa.

vinka
14. feb 2010

Jáááj sipcek ja,že ťa starý nahána na polo holý po byte a vám luster horí. 😀 Ale nie nieje to sranda len ma tá predstava pobavila. 🙂 No hej ak máte stará hlinikové káble tak by bolo dobre v celom dome vymeniť. 😒

vinka
14. feb 2010

No idem ja do hajan. 😉 Tak zamykám. 🙂

anickamaros
autor
14. feb 2010

ahojte maminy ako sa mate?po dlhej dobe sa ozyvam.
tak este stale sme chori zapal priedusiek neustupuje a kasleme ako tuberaci ☹
najprv sme brali iba homeopatika ale tie nam nezaberali a tak som dnes bola vybrat atb a ci chcem alebo nie tak som mu ich nasadila. su iba na tri dni a neverim tomu ze nam to za tri dni prejde ☹
peti vinka krasne torty mate 🙂
idem si vas precitat lebo vobec nie som v obraze

juliet221
15. feb 2010

dobre ranko.odmykam.ako sa mate ? ja dajak ani nestiham tu prist.malemu sa akurat stikuta a neviem co robit.kazdy den ma take silne stikutky ze my je ho luto 😀 😀

gajana1
15. feb 2010

Dobré ránko
ja som teraz vstala aj to len pre to že dole vystraja taky 3a pol ročny chlapec a ked netresol dverami aspoň 20x tak ani raz a vreskal ako keby ho rezali. 😠 😠 😠
Rozhodujem sa či isť do PP čI nie ale asi to necham na koniec tyždňa 😉

vinka
15. feb 2010

Ahojte babenky.Ja som musela s kultúrniť kuchynu lebo tam to bolo ako po výbuchu. 😒 Ale už to je ako v kuchyni.No idem ešte niečo upratať a potom si vá s prídem prečítať. 😉

gajana1
15. feb 2010

Vinka aj mne by trebalo skulturniť kuchyňu aj obyvku ale zatiaľ som vstala len naraňajkovať sa ale idem sa do toho pustiť
Baby a keby ste videli tu kopu žehlenia tak spadnete z nôh

vinka
15. feb 2010

No Gajana mne sa kopa suší.Tak ja budem mať kopu zajtra 😀

gajana1
15. feb 2010

Tak ja tu moju asi ani za 3 dni nepožehlim ja mam asi zo 6-7 pračiek naskladane veci v postielke a dalšie sa perie 😀

andrejka10
15. feb 2010

Ahojte maminky. Prišla som vás tu pozrieť. Ste také šikovné, vypekáte tortičky.......... a stíhate ešte aj koňa. Ako to robíte????
Nám príde konečne domov tatinko. Práve dnes začína 7 týždeň, čo je von. Brrr, tak dlho ešte preč nebol. Zajtra by mohol byť už na Slovensku, vo štvrtok nech je v servise, možno stihne aj naložiť a teoreticky by mohol byť doma vo štvrtok.Teraz už len vydumať, čim by som ho tak prekvapila? Žeby dobrá večera??? 😉 😉

anickamaros
autor
15. feb 2010

ahojte
tak ako ste spali?marosko celkom dobre az na to ze ho par krat zobudil kasel a o 8.00 s pytal papat a spal do 10.00 tak celkom dobre.
no dnes sme dali uz druhu davku atb tak dufam ze zaberu.
vecer by sme hceli ist s mm lyzovat joj ale ma to chytilo a keby bolo dobre tak aj zajtra lebo uz v stredu ide prec tak trosku sportu nezaskodi.
navarene mame od vcera len mm chce bryndzove halusky tak mu urobim

vinka
15. feb 2010

Andrejka tak super.No ja by som isto zvolila dobrú večeru a fajné vínko. 😉

zdenocka
15. feb 2010

Ahojte maminy,
Vichrica gratulujeme k zubkom 🙂 .
Anicka, uzite si lyzovacku.
Andrejka, ufff, manzel chodi na riadne dlho prec 😝 . Uzite si ho, ked pride.
Maminy, nase 3 rande vcera dopadlo hrozne. Isli do DM-ka, nieco sme nakupili a uz volali manzelovi, ze zase musi ist robit ☹ . Odviezol nas domov, tak sme isli na plavaren sami s Janickom. Prideme tam, a ta pani, co predava lisky nam vravi, ze im nejde voda, ze je vsetko zatvorene. Tak sme sa dohodli s tatikom, ze pojdeme do Maxu a kupime si spolocensku hru. Tak ho cakame cakame a on nam vola, ze uz nestihne prist, lebo musi este nieco postrihat. Tak sme si nakupili a isli domov. Taki sme boli s Janickom smutni 😔.
No dnes ma volno, tak sme boli aspon rano spolu, a poobjedje ideme na navstevu, sa tesime 😉 .
Juliet, teraz som si pozerala fotecky, Tomasko je zlatucky, ja sa neviem nanho vinadivat, ze aky je velky 😵 .

vinka
15. feb 2010

Zdeni a kamže idete poobede? 😕 😀 😀

vinka
15. feb 2010

Zdeni mi neuveríš aj mi dostaneme poobede návštevu. 😀 😀

zdenocka
15. feb 2010

Vinka, no hadaj, kde sa chystame na navtevu 😀 ?
Ideme pozriet tri krasne deticky a ich maminu 😉 .

vinka
15. feb 2010

No neviem. 😕 Ale ty isto prezradíš. 😉 😀 😀

miavin
15. feb 2010

ahojte
ako sa máte?