Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

danciacik
15. nov 2009

Ježiš Maji či ty chceš virtuálnu čo budeš posielať mailom či takú klasickú?

vinka
15. nov 2009

No myslíš papier na fotky? 😕 Ten lesklý?A farebnú tlačiaren mám aj farby v nom mám. 😀

anickamaros
autor
15. nov 2009

dani a co je vlastne larke aj ja som bola v tatrach na lieceni ked som bola ako tak sopel nebolo to med lizat

anickamaros
autor
15. nov 2009

vinka ano potrebujes foto papier a to predavaju iba po kusoch a je to drahe stoji to asi 200 sk 10 ks

vinka
15. nov 2009

No pozri.Ja keby som si ju spravila v pc tak by som si ju aj vytlačila a poslala v obálke. 😉

gajana1
15. nov 2009

anicka to len dnes mam tolko energie ešte teraz som podlahy umyla aj ked neboli špinave 😀

vinka
15. nov 2009

Ja ho máím nemusím si kupovať. 😉

anickamaros
autor
15. nov 2009

no tak super mozess robit pohladnice 😀
idem ja sa napapat som nejaka hladna

vinka
15. nov 2009

No fajn.Takže mám skoro všetko.Teraz mi pomôžte ako urobiť takú pohladnicu. 😉

vinka
15. nov 2009

No bohova si ale ako to si mi už nešnapísala. 😠 😠 😠

mammy81
15. nov 2009

babulky oslavovali sme vcera mali sme plny byt takze dobre bolo. 🙂 ozvem sa zajtra idem oddychovat som grogy 😉 .

petikd
15. nov 2009

Ahojte.
Juuj Dani neboj sa nerob predčastne paniku,uvidíš čo ti povedia v Tatrách,musíš byť silná hlavne kvôli deťom 😉
Synovec bol tiež v šrobárovom,ked mal 3 roky s astmou,bol tam bez sestry lebo nemohla.Poliečil sa a už je zdravý 🙂
Mirka dobre sa máme 😉 A vy?

danciacik
15. nov 2009

Anička, Larke pri kontrole zistili že jej niečo pri dýchaní píska. Poslali nás na krčné, tam prišli na zväčšenú jednú nosnú mandľu ale to by nevadilo, ale nasadili jej liečbu nejakým sirupom tá potrvá aspoň 3 mesiace a okrem toho majú podozrenie na alergiu nejakú a máme ísť na imunoalergologiu - preto sa chceme dostať do Smokovca. Držte palce nech nás zoberú čo najskôr.
Anička a akú ty tam máš skúsenosť - či si to nepamätáš?
Maji to sa musíš pohrať v programe na kreslenie

petikd
15. nov 2009

No teraz ste zdrhli 🙂 tak idem aj ja 😉

gajana1
15. nov 2009

Dani aj ja som tam bola na liečeny a môžem potvdiť že su tam vyborny odbornici 😉

vinka
15. nov 2009

Dani neboj bude dobre.To neznamená,že musí mať hned alergiu.Aj damián chodil na alergologicke bral zodac a nakoniec ked mu robili testy tak mi povedal,že alergia nieje žiadna u neho.Tak som povedala,že dosť a nepôjdeme tam viac no načo ho dopovať a od vtedy už chorí nebol.On mi stále ochorel ked prestal plávať.A teraz už nieje bez prestávky.Pláve stále. 😉
Počuj a to je aký program na kreslenie? 😕 Tak toto asi nemám. 😒

vinka
15. nov 2009

No fajn tak s tým programom mi už nepomôžete asi čo? 😒

danciacik
15. nov 2009

Gabika to rada počujem že sú tam odborníci. Tak dúfam, že nás rýchlo dajú dokopy. Vieš Maji ja sa bojím toho že bude mať zdravie po mne, ja som celé svoje detstvo strávila v nemocnici začala som na hematologii, pokračovala som imunoalergologiou, cez pľúcne až na Kvetnicu. Nechcem aby toto zažívala Larka. Pamätám si všetko do bodky - preto sa bojím.
skús ísť cez štart - hľadať - a daj kreslenie alebo paint.

andrejka10
15. nov 2009

Ahojte maminky. Tak som sa tešila na tatina a tak strááášne sme sa pohádali. ☹ Už je fuč. Ale nevadí, prekusnem, bolo aj horšie. Dúfam, že ste mali lepší víkend.Inak som prihodila nejaké fotečky malej Sáry aj Andrejky. Konečne po dvoch mesiacoch 🙂

danciacik
15. nov 2009

Mammy ta len oddychuj a zajtra napíš ako si oslavovala.
Peti ja viem, pred deťmi som v poho, robotu som dala trochu bokom. Len strach je veľký.

vinka
15. nov 2009

Dani ale aj ked to tak bude tak ty s tým nenarobíš nič.A ked sa budeš trápiť a sužovať deti to vyvcítia.Ale ja viem,že sa bojíš.Ale neboj z najväčšej búrky najmenej prší.Možno,že jej ani nič nebude.Vlastne vám to prajem. 😉

zdenocka
15. nov 2009

Mammy, prajem vsetko naj naj naj k narodeninam 😉 .
Vinka, uz je tu, zase len mama mama 😀.
Miavin, tak ty mas pozorneho manzela 😉 , odfot tu paradu, co si si nakupila 🙂 .
Andrejka, videla som fotecky Sarinky, je prekrasna, a Andrejka je tiez velmi pekna mlada slecna 😵 . Nebud smutna, zavolate si, a urcite si to vyjasnite.
Vinka, a ty chces pohladnice, ci fotky?

vinka
15. nov 2009

No to takú fotku s detmi a niečo k vianociam tam nepísať.Asi tak. 😉

danciacik
15. nov 2009

Dík Maji no zajtra budem múdrejšia čo a ako. Som rozhodnutá že Larku dám od stredy do škôlky medzi detičky aby sa cítila lepšie. Lebo prakticky stále od nemocnice a to už je mesiac a pol tomu sa točíme len okolo doktoriek. Tak nech na to toľko nemyslí.

zdenocka
15. nov 2009

Vinka, a keby si si tu fotku otvorila vo Worde? Tam budes mat foto a mozes napisat aj text 😉 .

andrejka10
15. nov 2009

Zdenocka, ďakujem, snáď máš pravdu. 🙂
Danciacik, neboj sa. Uvidíš všetko bude dobré. Aj náš Lukáš chodil celé detstvo po nemocniciach, reagoval na každú zmenu počasia. Húkajúce sanitky ho brávali, no strašné. A dnes je chlap jak hora (180 cm xixi) a po chorobe ani chýru, ani slichu. Naozaj všetko dobre dopadne aj u vás. Musíš veriť. A keď môžeš dať malú do škôlky, že nebude mať zdravotný problém tak ju daj. 🙂

danciacik
15. nov 2009

Andrejka ďakujem za podporu. No nemala by mať problémy. Ale preto ju chcem dať do škôlky až v stredu aby som vedela ako reaguje na ten sirup lebo v nežiadúcich účinkoch sú bolesti hlavy a aj nevoľnosť tak chcem vidieť či sa niečo ukáže.
Teraz som dopozerala fotky -nádherné máš detičky také slniečka

miavin
15. nov 2009

andrejka - nááááádherné fotky - krásne dietky máš...... úžasné...
zdenočka - odfotím, alebo ukážem...aby nebolo že sa len chvastám - ale naozaj to mám na narodky a vianoce....sú to vecné dary ale krásne....keďže zohnať dobré boty na moje čaptavé nohy je ťažké o to som radšej a kabelka bola neplánovná...ale je super. je taká modra - pekná - značka : Gattinoni alebo tak nejak - nejaký talian..... super. kabelku som od manžela nedostala.....

andrejka10
15. nov 2009

Ďakujem maminky, za detičky 😀
Miavin, aj ja prajem všetučko naj.
Danciacik, neboj sa, žiadne nežiadúce účinky nesmú byť a hotovo. 😉
Žienky, zabudla som vám ešte napísať, ako skončil náš "suprový víkend". Tatino parkoval kamión pri cirkevnej a nejaký "dobrák" mu stiahol v noci naftu z nádrže. Tak ďakujem pekne, lebo teraz ju budeme musieť zaplatiť my. 😠 😠 😠

vinka
15. nov 2009

Kriste Adi to sú ty lúdia jak bez chrbtovej kosti. 😠 😠 Nech nemá nič viac len to čo nakradne ten dotyčný. 😠 Joj ale som ti chcela napísať aké máš krásne detičky. 🙂 Mám pocit,že Sárinka sa bude podobať na Andrejku čo ty nato ako mamina? 😉