Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

sipcek
7. jan 2010

ahojte,prepacte,ze vas flakam,strikujem malej svetrik tak nestiham.
chorym detickam prajem vela zdravia-my patrime k nim,dufam,ze len letmo ju to prejde.
Anicka ty si maska,ved co si mi nevolala,ze ides do sekaca?no nesla by som s tebou?ha?
tak papa a idem aj ja lebo ledva vidim.zamykam 😉

miavin
8. jan 2010

dobré ránko - odomykám
anička - ďakujem - to tatino mu dal varešku z hrnca a do druhej ruky knedlík - a tak to dopadlo.....
vinka - fakt je to nádherné..... , ozaj ešte stále si myslíš, že Alexík sa podobá na tatina? lebo krstný mi povedal, že čím je starší tým viac je ja... 😀

juliet221
8. jan 2010

dobre ranko. tak ja sa dneska chzstam do mesta s mamkou.prisla nas pozret z vychodu tak sa ideme potulat a ona chce pre nasho drobca daco kupit 😀 😀 😀

miavin
8. jan 2010

juliet - to je super, tak len nakupujte a potom pofoť

vinka
8. jan 2010

Ahojte babenky.No ano myslím si,že sa podobá na tatina.Vieš každý vidí to čo chce. 😀 😀 😀 No idem ja variť.Dnes máme špenátove rizoto. 😉

miavin
8. jan 2010

vinka - no ja som len rada, že sa podobá na pekného tatina. 😀 fíha, špenátové rizoto? to ako robíš?

juliet221
8. jan 2010

to by zaujimalo aj mna. spenatove halusky robim casto ale rizoto som este nepocula 😀

vinka
8. jan 2010

No Andrejka ho minule robila a jej deti ma milujú od vtedy. 😀 😀 Len som jej napísala,že to nieje môj recept ale môjho muža. 😉 Tak nevie ako vysvetlí mužovi,že jej deti milujú iného uja. 😀 😀 😀 No ste prehliadli ked som písala recept.Ale,že ste to vy tak vám ho ešte raz napíšem. 😉
Uvariť rižu.A v druhom hrnci si pripraviť spraženú cibulku.K nej pridáme kuracie mäsko na drobno narezané orestujeme a podlejeme vodou.Ochutíme vorčestrovou omáčkou vegetou pridáme cesnak a špenátový pretlak.Ked je mäsko mäkké pridáme uvarenú ryžu a na tanieri posypeme strúhaným syrom.Mnam,mnam.

danciacik
8. jan 2010

Ahojte, takže tu sa kuchtí?
My sme dnes mali halušky a na zajtra mám žemlovku ale ešte idem urobiť kurací šalát nech je na výber.
Ráno sme boli v Smokovci, mali sme dlhú debatu s doktorom ale vidno že sa vyzná. Keď som mu opísala, kedy Larka najviac kašle, povedal mi svoj názor, rozobrali sme ešte všetky testy čo jej robili keď sme tam predtým ležali, takže mal pravdu, že ma zbytočne krčná posielala kade-tade, pre istotu ešte raz dnes zobrali Larke krvičku na alergie na prach, pele, roztoče - všetko možné. Lebo kožné jej robiť nemôžu lebo to by musela byť zdravá a to tak skoro nebude. Juuuj ale si poplakala keď jej krv brali. Ale sme ju s Jarkom zobrali na hranolky do mesta tak sme jej urobili radosť. Budúci týždeň by mali byť výsledky tak ešte asi 2 týždne sa potrápime a snáď už bude dobre ale aj tak pôjde nosná mandľa zrejme vonku.

miavin
8. jan 2010

no dani - tak ste to zmákli - už len čakať na výsledky, držím palčeky...

juliet221
8. jan 2010

no tak ja som uz doma z mesta. pofotim ulovky a pridam do alba.ja mam dneska na obed este francuzske od vcera a zajtra budem robit halusky s bryndzou 😀 😀 😀 😀

juliet221
8. jan 2010

no uz som dodala foto 😀 😀 😀 😀

mimini
8. jan 2010

Ahojte, mňa ide poraziť 😠 , teraz ako zvyšovali rodičovsky, tak totalne zmenili zase legislatívu a matky kt. robia na dohodu už vraj nespĺňajú riadnu starostlivosť o dieťa a a už im neudú odvádzané príspevky na dôchodok. A môj muž tu robotku čo robí dal na mňa, lebo on je pn a nemôže mať dohodu na seba, tak sa tu pajedím, lebo sa olo treba z dôchodku odhlásiť dodnes kvôli pokute a ja som sa to dozvedela si pred 20 min. a poisťovňa je už zavretá, joj ma urve z takeho štátu

danciacik
8. jan 2010

Mirka a nemôžeš odhlášku stiahnuť niekde z netu a poslať poštou? Veď predsa rozhoduje dátum na pečiatke

juliet221
8. jan 2010

tak to hej teraz to vraj sprisnili. tak by bodli statne jasle. ja by to len uvitala. vela mamiciek by mohli nastupit normalne do roboty

mimini
8. jan 2010

Ahoj Dani nenašla som nikde odhlášku
😠 ale som volal do tej firmy a že oni mi dnes zrušia prácu na dohodu, tak som zvedavá či mi tam zase nebude chýbať tých 8 dní od 1. januára a či sa dajú doplatiť alebo ako to bude
joj a tu knihu som ešte nenaskenovala, lebo máme odisnštalovanú tlačiareň a neviem kde je inštalačné cd

mimini
8. jan 2010
danciacik
8. jan 2010

Mirka si poklad ďakujem. Popozerám si to.
Juliet hej veľa mamičiek by to ocenilo to máš pravdu. Ja som síce z mamičiek ktoré by dieťa do jaslí nedali, iba fakt v krajnej situácií ale pre niektoré by to zlé nebolo. Veľa by to vyriešilo.

stresmenka
8. jan 2010

Ahojte babky žabky ako sa máte čo tu nové? Nece sa mi to čítať dnes som vyprevadila sestru domov bola tu od utorka joooj ale fajne bolo pokecali sme kvalitne pochodili a teraz zas ideme na návštevu a zajtra na oslavy 😠 svokra má 70tku tak som ešte dar v PP bola s Jarom kupovať a vytešená som jak lečo, lebo dnes mi volali, že už v utorok mi umývačka konečne dôjde teším sa jak malé decko 😀

Mirka a ty čo ako sa máš??? Tatika máte ešte doma???

Danka ty už kedy konečne prestaneš po vyšetreniach chodiť a niekto ti už povie čo je príčina larkiného kašľu šak to už nie je normálne toľko po doktoroch s decom chodiť kurňa to sú lekáry vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

juliet221
8. jan 2010

dani ja tiez by so normalne do jasli maleho nedala ale vies ako mysme jedna z rodin co sa cim skor budem muset vratit do roboty kvoli korunam.tak som zvedava. pri najmensom vystriedat s manzelom kedze ja mam vyssi plat ako on

anickamaros
autor
8. jan 2010

ahojte maminy.
ako sa dnes mate?
ja som navirla fajny obed marosko bol s tatikom vonku na saniach a teraz je u babky ale uz idme za nim.
ja som si popratala a porobila co mi trebalo a uz mozem ist za laskou.
danka no apson ze to dopadlo tak ako dopadlo.som na teba myslela.

anickamaros
autor
8. jan 2010

juliet ale ste pekne nakupili krasne veciciky ja uz ani nepametam kedy take nosil.
teraz mu kupujem tak na 3 az 4 roky lebo ma uz 18 kg

juliet221
8. jan 2010

tak to mas fajn.takz den sa zide. ja sem tam berem svagrine jej baby aby si mohla porobit co treba 😀

juliet221
8. jan 2010

tak to ma dost. mne este treba kupi fusak. dneska mali vypredane 😀

anickamaros
autor
8. jan 2010

no ti poviem ze mi taky den dobre padol

andrejka10
8. jan 2010

Ahojte maminky. Tak my sme dnes krááásne vymrzli. Snežilo, nebola zima no úžasná prechádzka. Takí, vyštípaní sme sa vrátili. 🙂 Inak ja som dnes taká napálená. Mala som skúšku v tom čase, keď som ležala doma v posteli s chrípkou. Takže som nemohla ísť. Opravák bol v Banskej Bystrici. Pani "inžinierke" som písala maila, že je pre mňa veľký problém prísť do BB s malým 4mesačným bábätkom. Tá potvora sa neobťažovala odpísať na maila, nezohladnila moje dôvody a jednoducho som skúšku neurobila. Porazí ma, pretože som sa snažila a budem musieť teraz robiť 3ročník dva roky + zaplatiť za predĺženie štúdia 600eur. No neporazí vás??? Koza je to..... 😠 😠 😠

andrejka10
8. jan 2010

Juliet nááádhernééé vecičky ste nakúpili. Malý bude fešáááák. 🙂
Danciacik, je super, že konečne si našla odborníka, ktorý naozaj vie, o čom rozpráva. Tak snáď už konečne pomôžu tvojej princeznej.
Vinka, tak to rizoto je fakt fajn. Naše detváky ho zbožňujú. Takže maminky, vkľude treba vyskúšať a myslím, že nebudete ľutovať. 😀

miavin
8. jan 2010

juliet - kráááásne vecičky - prekrásne až sa mi zocnelo
stresmenka - to je super, a odkiaľ ste objednávali? teším sa s tebou......ako sa máš?

danciacik
8. jan 2010

Ahojte, ja som práve vyliezla z vane. Išla som s deťmi vonku, po plienky Paťkovi a Jarko mi volal, že ide z práce domov, že dnes môže. Tak sme sa stretli pri Kauflande, deti celé šťastné že je tatik s nami, tak sme sa išli prejsť, najprv sme stretli jednu kamarátku, vykecali sme sa, potom Zuzku aj s celou rodinkou a medzitým tak začalo snežiť že sme došli mokrý ako myši.
Ďakujem dievčence že ste na nás mysleli, dúfam, že to už dokopeme do úspešného konca, lebo takto vyčerpaná som nebola už ani nepamätám. O Larke ani nehovorím.
Andrejka ta to čo za kravu.
Juliet, veď ja viem že v takej situácií je viac rodín, aj ja som už občas rozmýšlala že idem do roboty, zatiaľ sme to nejak uhrali ale to asi preto že my bývame u svokrovcov.

juliet221
8. jan 2010

no to je velka pomoc. my mame este na krku hypoteku.tak uvidime ako to bude. ak sa to bude zvladat ja budem len rada s malym doma