Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
22. jan 2010

Ahojte.Juliet ak to podržíš do pondelka tak sa ho opýtaj či sa už otváraš.Môže ti to zistiť ultrazvukom. 😉 A budeš múdrejšia.Joj závidím ti ten pocit pred pôrodom a celý pôrod a potom to šťastie.Je to nádherný pocit a nezamenitelný.Vychutnávaj si to.Aj celý pôrod.Aj ked sú aké také bolesti ale je to nádherné moja.Máš velký dar. 🙂 Bo potom už budú len starosti 😀 No a počkaj ked podrastie mám pocit,že to moje teliatko už ide do puberty.Kriste ten má slovník. 😠

petikd
22. jan 2010

Ahojte 🙂
Bola som u doky,tak mám antibiotiká 😒
Dnes tu budeme mať aj Tami,lebo ju idú očkovať 🙂
Jooj Maji verím ti,ved to dieťa má po kom byť 😉 😀 Ale no mne niekedy tiež vlasy dupkom stavajú,ked počujem Gregora ako piskuje,no ale ved aj my sme taký boli,či nie? 😉

juliet221
22. jan 2010

vinka fakt sa to da aj ultrazvukom.tak nechapem preco to nevidel pred vianocami ze uz som sa zacala otvarat. no to je fuk. verim ze je to uzasny pocit.ale aj tak sa bojim ale aj tesim.no sak nejak to zvladne. ved vsetka tazka robota na nas zenach,chlapy si spravili tu prijemejsiu cast. 😀 😀 ale ta co uz . uz vidim manzela ako pre prebdenej noci vstava do roboty 😀 😀

miavin
22. jan 2010

juliet - keď to na teba príde budeš chcieť aby si už rodila - nebudeš mať čas na strach....bude to raz-dva uvidíš..... no a chlapi....to zbytočné hovoriť 😀

juliet221
22. jan 2010

to hej ani nebudem vediet ako . a chlapy to je proste diagnoza 😀 😀 😀 😀

petikd
22. jan 2010

Juliet no my sme prvý týžden naspali a muž stolár,tak sme sa báli,že si v robote odreže palec,alebo čo 😀 Ale po týždni si zvykol a už ho zobudil iba feeest veľký rev 😉

juliet221
22. jan 2010

ta moj ma taky spanok ze ked spi tak ho ani zbyjacka pri hlave nezobudi 😀 😀

vinka
22. jan 2010

Juliet neviem či tebe sa krčok otváral z vnútra alebo z vonku.Ja som myslela,že to vidieť ultrazvukom tú vonkajšiu stranu krčka.No a to musí mať vaginálnu sondu to je taký dlhý nadstavec.Ale je to vidieť.Ja som sa pýtala pri Chiare môjho a on,že nech sa idem pripraviť,že sa pozrie.A ja sama som na telke videla,že nič celé uzavreté bolo na 100 zámkov.Povedal,že do utorka ešte podržím.To bola streda a v piatok ráno malá na svete. 😀 😀

juliet221
22. jan 2010

no ma sondu . ja ked som bola v nemocnici tak prstom zistil ze sa otvaram tak asi z vonku.termin mam vo stvrtok tak som zvedava.v sobotu pridu mama so sestrou.

vichrica
22. jan 2010

Ahojte. Neviete, či musí byť žena na materskej aj "zamestnaná" (akože má zmluvu), aby mohla dostať ten zvýšený rodičák?
vinka - čo má Damián zložiť básničku?
danciacik - super, že máte dobré výsledky
stresmenka - ďakujem. Jéj, tak to už je veľký chlapisko, keď kaká do nočníka a papá sám 😉
juliet - jééj, už len pár dní a malý Tomáško bude na svete 😀

vinka
22. jan 2010

Nie Vichrica ja potrebujem zložiť básničku. 🙂 Nie nemusí byť ale musí si platiť odvody do socialnej poisťovni.To znamená,že nemocenské musí byť zaplatené 270 dní a berú sa spätne 2 roky 😉

petikd
22. jan 2010

Ta čo to baby? 😕

vinka
22. jan 2010

Petka nič.Nikto nepíše. 😝

vinka
22. jan 2010

No ja som dnes napiekla buchty makovník,orechovník.Nabalila som chlapov joj zajtra ráno o 4 odchádzajú.Bude mi smutno. ☹ ☹

petikd
22. jan 2010

Maji ti už idú na tie preteky?

danciacik
22. jan 2010

No čafte. 😀
Juuuj no mám trošku času.
Maji tak dúfam, že Damián niečo donesie z tých pretekov.
Ja práve papám ryžu v mlieku - mňam. Chrústov som vykúpala a hajde spať. Teda dúfam, že budú. Včera išli dosť neskoro ešte o pol desiatej tancovali po posteliach. No nečudo keď len o pol deviatej sme prišli z Maxu. Boli sme kúpiť Larke oblečenie na karneval - som sa v tom vyžívala. Aj Paťko dostal darček a tatika som ukecala aj na detský riadik pre nich taký už pre väčšie deti od Tescomy. Juuuuj bolo super.
Zajtra poobede ide Larka k mojim rodičom tak budem mať taký poloveget.

mammy81
22. jan 2010

ahojte babule,

tak u nas uz je to lepsie teploty uz nemame od vcera,ale za to kycha a smrka-hruza.ale sa aspon potvrdilo ze to neboli mandle ale len nejaky virus 😠 .
som zvedava v pondelok na tie vysledky 😕

Bianka juj tak to dufam ze mu tiez daco zistia,to nieje sranda,myslim na vas. 😉

Peti od kedy ti vybrali mandle si prvy krat chora??zaujima ma to....vdaka

andrejka10
22. jan 2010

Jééj, Juliet, tak ti tu ešte vypisuješ??? 😀 😀 Vždy tu nabehnem, rýchlo prečítam, či náhodou už ...... 😀
Vichrica, myslím, že akúkoľvek zmluvu budeš musieť zrušiť, lebo nedostaneš zvýšený rodičovský. Taký pocit mám, že už som to niekde čítala. Skús si pozrieť túto tému: Rodicovsky prispevok od januara 2010! v paragrafoch.
Vinka, držím Damianovi palce. Nech sa mu darí. A nebuď smutná o chvíľu budú doma. Určite ti prinesie nejakú medailu. 😉
Danciacik a čím bude Larka na karnevale??? Potom nahoď foto.

danciacik
22. jan 2010

Andrejka bude princezná - neviem či nie konkrétne šípová ruženka lebo pri kostýme bola len zlatá čelenka ale moja mamka jej kúpila 3 rôzne v inom obcode tak ak si vyberie tú z kvietkov tak bude šípová ruženka. Jasné že dám fotky ale to bude až 7.2 ten karneval
Hej aj mne sa inak zdá že nesmieš mať žiadnu zmluvu aby si dostal arodičák.

vinka
22. jan 2010

Petka zajtra ráno idú.No neverím,že niečo donesie tam pláve okolo 300 detí.To sú česko-slovenské preteky.No ved to už nechám na neho.Zajtra večer budem múdrejšia. 🙂 Ale jasné,že čakám niečo. 🙂 No a nielen medaile sú tam ale najlepší z najlepších si odnesie pohár.Tak po tom Damián sníva. 😉 Tak zajtra trošku myslíte nanho nech sa mu rýchlejšie pláve. 🙂
Vichrica a to ani marodovať sa nesmie celý mesiac.Lebo tiež nedostane peniaze. 😉

vinka
22. jan 2010

danciaick a to aký riad na hranie?od tescomy to som ani nevidela. 😕 No super,že bude princezná.Damián bude čert. 😀 Nato nepotrebuje ani masku. 😀 😀

petikd
22. jan 2010

Maji tak budeme na neho myslieť 😉
Fanny hej prvýkrát,ale viem z čoho.Ja sa nemôžem poriadne doplna nadýchnuť,s otvorenými ústami sa poriadne nadychujem,doky povedala,že mi asi tlačí.No a predvčerom som sa ponáhlala starkej po čaj a vieš zima,som sa nadychovala.Takže tak 😉

danciacik
22. jan 2010

Maji nie na hranie normálne na papanie taký aký príbor používame my len trochu menší a s farebnou rukoväťou a aj na lyžičke aj nožíku aj vidličke je vylisovaný smejko. Majú to v hypernove stojí to cca 8 eur.

vinka
22. jan 2010

Aha.Už chápem.Ved som sa lakla,že na hranie.Viem kolko stojí tescoma mám hrnce tak som sa za hlavu chytala,že aký ste zalovený,že deťom na hranie kúpite tak drahý riad. 😀 😀 😀

vinka
22. jan 2010

No zamykám tak brúúú nocku. 😉

miavin
23. jan 2010

ahojte - odomykám
vinka - Damjanovi držím pršteky - nech to v pohode stihnú a nech donesie nejaké dobré umiestnenie...
ja idem dnes k našim, tak neviem, či dojdem tu ešte, tak všetkým prajem krásny víkend
😉

juliet221
23. jan 2010

dobre ranko prejem. uz nam aj krasne slniecko svieti. idem ja dat prat a pmaly sa pustit do pratania a varenia nech to mam cim skor za sebou 😀 😀 😀

danciacik
23. jan 2010

Dobré ránko.
Juliet no svieti slniečko ale vonku je -16 😀
Maji preboha ta čo si veď len na tieto príbory som čakala vyše mesiaca kým som si dovolila ich kúpiť. Ale som spokojná lebo sú perfektné.
Baby, ktoré máte synov potrebujem poradiť, keď ste sťahovali predkožku pri kúpaní išla celá dole? Lebo nám na jednom mieste zospodu nejde tak neviem či je to dobré či nie. Za každú radu ďakujem.

petikd
23. jan 2010

Ahojte.
Tak ja mám dnes pokoj,lebo som pratala včera.Mamka išla do mesta,Damčo je vonku s mangelom a ja pozerám koncert na pomov Haiti ☹
Ale pomaly idem čistiť zemiaky do polievky
Dani no sa mi zdá,že ani nám na jednom mieste neschádza,ale ja sa chcem pýtať dokyho či je to v poriadku.Možno nám Majka poradí 🙂

vinka
23. jan 2010

Ahojte baby.No ja upratujem aby mi nešvihlo z čakania. 😀 😀 Mám už aj obed hotový zemiakovú polievku a sviečkovú s knedlou-.
Dančiačik asi zo spodu pimpluša je taká uzdička ak myslíš toto.Ak ho to nebolí a nieje červený zapálený tak by to nemalo byť zle.Ale ak si nespokojná opýtaj sa pri návšteve pediatričky. 😉 _Ono niekedy stačí len uvariť harmančekový čaj a pri kúpani preťahnutý vymočiť. 😉