Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

sipcek
30. jan 2010

vcera som uz nestihala pisat,som ja drbkala s tortou do pol noci.ale moc nevysla,ten marcipan na tortu sa mi fajne rozvalkal,len som ho nevedela prelozit na toru,tak sa mi samozrejme roztrhal,tak ozdoby museli ist kde bolo potrhane.este salaty som robila,syrovu roladu a tak kym sme to pospratkovali som bola hotova.
ale dnes bola supris oslava,s Maroskom sa vysaleli,babka ju nakoniec ostrihala pri kupani a uz ju Borko uspava.alebo ona jeho.a zajtra nas caka KK.

sipcek
30. jan 2010

Ked tak rychlo odisli hostia 😀 nemam s kym pit,ale idem si dat bechera na Saskine zdravie 😀

sipcek
30. jan 2010

a aj ty si uz prec,co? 😀

sipcek
30. jan 2010

tak mam zamknut?inak Anicka dakujem velmi pekne za darceky.
tak zamykam.

vinka
30. jan 2010

Joj kojila som.Už som tu. 😉

vinka
30. jan 2010

A fotky z oslavy sú kde?už tu mali byť. 😀

vinka
30. jan 2010

Sipcek ta čo ty si sa zabudla pri flaške bechera? 😕

sipcek
30. jan 2010

jajajto ja neviem,musi muzicek vytriezviet a pridame

vinka
30. jan 2010

No tak zajtra ho dotlač do toho.Moja ty tu vela nepíš lebo zajtra sa zas budeš ospravedlnovať a lásku vyznávať. 😀 😀

sipcek
30. jan 2010

ta ty draha kde si zasa?sa tu hladame?ci co?nevies co sparocka?a alexa?

sipcek
30. jan 2010

jaaaj som sa pozabudla 😅 Borko prepac 😀 😵 😵

vinka
30. jan 2010

No sparocka netuším a Alexa? 😕 No ked nás číta nech napíše niečo. 😀 Tak Alexa pridaj sa k nám. 😉

sipcek
30. jan 2010

ok vinka tak zajtra,pa a zamkni.

sipcek
30. jan 2010

a co sa hneva na nas Alexa ze cita a nepise?babenka ta pis,nie?hadam nedas kosom 😀

sipcek
30. jan 2010

pa

vinka
30. jan 2010

Ja neviem či číta.To som len tak napísala. 😉 No ale ak to číta ta Saša šup nám niečo pekné napíš. 🙂 A sparocka sa môže ozvať tiež už.No tak idem aj ja do hajan zamykám.Brúúú nocku cicini. 🙂

anickamaros
autor
30. jan 2010

ahojte micky
tak sme teraz prisli.
boli sme na saskinej oslave a bolo fakt super joj sa poriadne vysaleli.maleho sme nachali spat u babky a mi sme s mm boli vonku trosku si posediet.tak fajne bolo akurat sme prisli tak vas citam ze co noveho.
po ceste sme srny poobzerali a tak 😀
zajtra sa chystam ku kadernicke tak som zvedava co s toho bude som si aj ucesy vytlacila ake chcem ja som narocny clovek 😀
no nic tak ja zas idem.
tak teda dobru nocku vam prajem
samozrejme Zamykam

gajana1
31. jan 2010

Dobre ranko odomykam 😀

gajana1
31. jan 2010

Ja len tak na skok lebo mi nejde dobre internet asi poleti aj z notebookom z 5teho posch. 😀
Baby ja ked pozeram na tie tyždne tak mne sa to pomaly ale isto krati. 😉
Idem pozerať tenis dufam že sa mi podari tu dnes ešte prisť 😉

petikd
31. jan 2010

Ahojte 🙂
Páni Gabi máš pravdu kráti sa ti 😉 juuj už sa tešíte čo?
Ja som bola ráno v kostole,teraz kávičkujem 🙂
Sipcek,Anicka super,že oslava dobre dopadla 🙂

sipcek
31. jan 2010

ahojte,pridala som foto,tak kuk
Anicka a kde ste srny videli? 😕

andrejka10
31. jan 2010

Sipček krááásne fotečky. Super, že oslava dopadla dobre 😉
Ja fotky pridávam na facebooku, tu už mám takmer plný album.
Možte si pozrieť: 😀
http://www.facebook.com/album.php?aid=6648&id=1...

petikd
31. jan 2010

Jaaj Sipcek super fotky,vidieť,že oslava bola dobrá 😉
Andrejka aj tvoje fotečky sú krásne,detičky nadherné 😉 jooj ten facebook je super vec 🙂

vinka
31. jan 2010

Ahojte baby.No ja som dnes upiekla kysnutý kvet.Mám ho aj odfotený ale pridám ked bude pc v poriadku. 😉 Andrejka krásne fotky.Ale teba ako keby som poznala.Si mi dosť známa.Na facebooku som ťa lepšie videla ako tu.No a ten tvoj výrastok.Fúúúúúúúú krásny to chlapčisko.Nehovor mu to lebo sa budem hanbiť. 😀 😀 Ale fakt pekný chalan. 😉 Dievky ti už nebuchajú na dvere a neplačú pred dvermi? 😀 😀 No čakáme dnes moju sestru a aj sesternicu ešte.Tak idem narobiť jednohubky ešte.Koláč upečený no nech sa dobre cítia. 😀

andrejka10
31. jan 2010

Jóóóój, maminky ďakujéééém. Hmmm, teraz budem namyslenáááá 😀 😀 😀 😀 a synátor tiež. 😀 😀 S dievčatami máme zatiaľ pokoj 😀, tak v medziach normy. Lukáša skôr zaujíma PC a chce vodičák no a také puberťácke problémy. Ako nová výražka na čele - hotová tragédia a takéto nezmysli. 😀 😀 Ale asi som nebola iná v jeho veku. 😀
Moje detváky si dnes zmysleli triorezy, takže musím ísť do Kauflandu na nákup, aby som mohla napiecť. V nedeľu poobede máme všetko vyžraté. 😵

vichrica
31. jan 2010

Ahojte. Ja vás zanedbávam 😅 Chytili ma totiž hry na FB 😝 .
Čo je tu nové? Juliet už má bábo?
Prajem vám pekný večer.

petikd
31. jan 2010

Ahojte.
Juuj ta to je počasie vonku,ktovie či zajtra niekde pôjdeme,keby vlak meškal 2 hodiny,tak ešte sa dá,ale ked 5 ako vraveli,tak nepôjdeme ☹

petikd
31. jan 2010

Baby ta čo zamykám? 😀

sipcek
31. jan 2010

ahojte,tak som tu,mala konecne v posteli,ja po oslave v KK mierne pripita 😀 dnes som mohla ja 😀 joj ale bolo dobre,dostala kociar taky hlboky s babikou,som jej musela vybrat ten hraci aparat lebo sa bala,ale zasa sa ma s cim novym hrat 😀 a zasa dostala tu krasnu tortu klobucik co minuleho roku,no a puncochacky a vela vela inych veci a pusiniek a tak.
Bola som malu dat spat ale pytala tatika,tak musel opustit rozpozerany film 😀 😎 a hajde uspavat potomka 😀
sme sa rozpravali,ze ju nebudem vlacit teraz po doktoroch aby sa nenakazila,len zavolam a dohodnem sa s nou,ze pojdem sama,ze porozpravame.Ale dnes sa krasne ukazkovo najedla aj na obed aj na veceru,asi vetri,ze to chceme riesit 😀
tak som tu uz asi sama,tak dobru nocku.zamykam

andreaber
31. jan 2010

Ja len tak na skok. Cez deň som veľmi nestíhala. Danielka stále teplotuje, je taká umaminkovaná a Ľubka si tiež žiada svoje mliečko. No a doobeda som varila obed, tešila som sa, že potom budeme sedieť pri PC, ale baby sa rozhodli bojkotovať obedný spánok a spali veľmi krátko. No a poobede to bežalo rýchlo.

Sipcek - krásna oslava a s takou pomocníčkou bola príprava určite jedna radosť

Andrejka - no vinka má pravdu, fešáčiska máš doma a dievčatá sú tiež rovnaké krasuľky