Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

andreaber
10. feb 2010

Ahojte

Vinka - aj ja dodatočne prajme Damiánkovi veľa zdravia, šťastia, a nech sa mu darí aj v tom plávaní

Gabika - všetko najlepšie k meninkám

Peti - ale prosím Ťa, však to všetky deti vyvádzajú, len mu pekne dohovor a nehnevaj sa. On to isto nechcel, keď je taký zakukaný, tak si ani nevšimol, ako ciká.

vinka
10. feb 2010

Ahojte baby.Peťka ja nemám na bagety nerobím ale je tu téma recepty do pekárničky.A tam máš kopec linkov.Niečo ti pošlem. 😉

vinka
10. feb 2010

http://domacipekarny.dama.cz/recepty.php
Toto je dobrá stránka. 😉

vinka
10. feb 2010

Peti ber to športovo.Damián ked bol v škôlke tak o preteky s jednim cikaLI,žE KTORý VYššIE VYCIKá. 😀 😀 Neviem ktorý vyhral.Aj umývadlo v umyvárke zatkal lebo chcel dievkam ukázať,že voda vytečie von.Bolo po členky vody v umyvárke.A to učitelka ho poverila,že ked sa dievčatá vycikajú nech ich privedie do triedy. 😀 😀

petikd
10. feb 2010

Ved hej Maji lenže nikoho neocikal,pána ja sa teraz tak budem hanbiť pred jeho rodičmi a ma to hnevá aj kvôli damiánovi čo si o nom pomyslia 😒

mammy81
10. feb 2010

Juj Peti ta nevies ako to bolo ta sa nemozes hnevat.len sa ho povypytuj ze co robil a dohovor mu.chudak mozno ani nechcel,len pozeral kde vtacky cvirikaju 😀

Maji ta Damian uz v skolke vodca zien bol,hm?? 😀

zdenocka
10. feb 2010

Zdravim,
Petikd, u kardiologicky sme dopadli dobre, sa hrozne tesime, vsetko ok.
Dnesny den sa nam vrije do pamate, lebo nas Janicko po 19 mesiacoch prvy krat prespal celu noc, bez podavania cumla a bez pitia mliecka. Jaaj, svita nam asi na lepsie casy. A este po celej dlhej noci, nam zaspal v aute cestou spat od kardiologicky, a uz zase spi 😀 .
Petikd, nehnevaj sa na Damianka, on mozno fakt ani nechcel, no stalo sa 😖 . A aj s jedenim je to skoro u vsetkych deticiek rovnake, nechcu moc papat, a ked uz tak, velmi dlho.
Vinka, Damian bol uz v skolke riadny huncut 😀 .
Mammy, dedkovci radi rozmaznavaju 😝 .
Juliet, to je dobre, ze buba pekne, si aj ty oddychnes. Cochvila si urobite rezim a bude vsetko lahsie 😉 .

miavin
10. feb 2010

áááááááááhojte babenky
juliet - srdečne gratulujem - asi ako posledná, no nebola som tu, prajem veľa mliečka, zdravíčka - nech vám ten krááásnučky batôžtek Tomik robí len radosť a aby bol hlavne zdravučký a chutilo mu papať, mrkla som fotky - no úúúžasný je - až by som sa dala nahovoriť
ináč čo tu nové dievčatá????

vinka
10. feb 2010

Zdeni tak super gratulujem. 😉 Hej on od škôlky rozkvital. 😀 Idem Chiara volá. 🙂

miavin
10. feb 2010

vienesa - jéééj úžasné fotky - krááásne,pozerám, že ste si to riadne užívali - tak super....

petikd
10. feb 2010

Fanny hej pozeral kde vtáčiky čvirikajú a ten jeho vtáčik v ruke ho nezaujímal 😀
Zdeni to je super,že ste dobre dopadli 😉 juuj Janulo taký spachtoš 🙂
Ale ved ja viem že to nemusel chcieť,ale nemohla som to tak nechať,dostal vyžrať,musí si zapamätať,že to nieje správne 😒

vinka
10. feb 2010

Baby kuknite čo za výtvory som narobila. 😀 😀

andreaber
10. feb 2010

Vinka veľmi pekné. 😉

petikd
10. feb 2010

Maji super,krásne ružičky 🙂

miavin
10. feb 2010

vinka -nádherné ružičky, si to robila prvý krát???

sipcek
10. feb 2010

ahojte,jaj tak to tu mame ale sibalov 😀 Ked by sa narodil chlapec,aj nad Damianom som rozmyslala ale to moje dievca je tiez maly Damian 😀
Dievky,Saska mi prestala chodit na nocnik,chce plienku a ja neviem co mam robit,dnes stala pri zabrane na schodoch a tak chcela cikat uz,ale ze do plienky,som jej nedala a posadila na nocnik,taky hrozny plac a sa napinala,ze nechce na nocnik ale zaroven cikala,tak neviem co ma take fanty.kakat uz vobec nie do nocnika.Prejde ju to?alebo sme sa vratili o pol roka dozadu?

sipcek
10. feb 2010

vinka ruzicky su nadherne,robeny marcipan,ci kupeny?ako si ho robila ak robeny?

miavin
10. feb 2010

sipcek - a neštípe ju šušula? našu Elišku časom tak štípala - na záchode sa nevycikala, len sa vždy do pančušiek - lebo to tak neštípalo.... tak neviem, a možno to je len pár dňový výmysel a prejde to o chvíľočku 😉

sipcek
10. feb 2010

nestazuje sa,ze ju boli cikulka,len sa 2 dni nevedela vykakat tak som jej plienku dala ale cikala pekne do nocnika.ale dnes neviem co to bolo.Hadam ju to prejde.a mna zasa hlava rozbolela,jooj co mam robit s nou,uz ma to nebavi 😠 ☹

vinka
10. feb 2010

Baby dakujem ale po pravde mne sa iba tie dve nove páčia. 😉

dancat
10. feb 2010

ahojte,Vinka Damiankovi dodatocne vsetko NAJ NAJ k narodeninkam.No ja som si vzala este 2 dni dovolenku,lebo vcera vecer som nevladala ani na nohy postavit,dutiny ma boleli,som si nahrievala....ale dnes uz je kus lepsie,uz zabrali antibiotika.......v piatok poficim do prace,lebo do pondelka mam este poslat jednu spravu.
Dnes bol mangel aj s miskom u lekarky,lebo taaaak strasne kasle,povedala,že nic tam nepocuje,ale dala antibiotika,tak ja neviem.................sipcek,v jednej teme o kasli som ta objavila a jedna žienka ti tam radila cviklu vylupnut a nechat na stavu....si to skusala?....lebo to s tou cibulou a cukrom mi pride tazko na žaludok.Ja už neviem.dam mu tie antibiotika a ked nastupi do škôlky len čo ho začujem zakašlat už mu hodim tu cviklu asi...juuuuj bože aj s chorobami.
Dnes ma miško zly den,vrieska tu pre všetko,už mi povedal,že ma nelubi,bo som nanho riadne kričala,čo ja nezvyknem a už aj po riti vyfasoval 😝 ...dufam,že zajtra už bude dobry den
Idem pozriet fotečky

vinka
10. feb 2010

Dancat neviem či ťa to upokojí moje deti majú každý den zlý den. 😀 😀 Aj teraz vrieskajú ☹ ☹ Už som z nich unavená. 😔

dancat
10. feb 2010

Vinka,ale ty mas š deti,čiže ked každe ma v tyzdni 2 dni zle tak jeden den v tyzdni by si mala mat dobry..... 😀 😀 😀 my mame zatial jedneho,ale dnes už mam z neho take nervy 😠 ked ja raz budem mat 3 deti tak asi budem na psychiatrii hehhe...teba obdivujem a este dokažes aj take pekne ružičky..... 😉 počuvaj,ty nevies nejaky babsky recept na škôlkarsky kašel?

dancat
10. feb 2010

3 deti

miavin
10. feb 2010

vinka - aj ja prajem Damčovi len to naj naj naj k narodeninkám.......

petikd
10. feb 2010

Juuj Sipcek,poznám to zúfalstvo,ked bolí stále hlava a nevieš čo máš robiť. 😒 Mna tiež v takých stavoch nič nebavilo,ale teraz nechcem zakríknuť,si dávam pozor na to čo zjem a či tie kvapky,alebo mandle,za posledný mesiac ma bolí raz-dvakrát za 2 týždne,ale klopeeeeem.Tak nech ti prejde 😉 a už si bola pri neurologičke?

vinka
10. feb 2010

Dík,dík baby.Dani nie neviem.Poznám len ten cibulový sirup.Alebo cesnak prevarený s mliekom.Lenže to ti malý asi nevypije.No hej keby mali po 2 dni zle tak hej.Lenže ja mám asi smolu a moje deti všetke tri majú 7 dní zlých. 😝 😀 😀 Ale už som odolná.Minule sa aj sestra smiala,že som jak s pancierom.&deti vrieskali a ja ticho ako keby tu ani neboli. 😀 😀

petikd
10. feb 2010

Maji to ja tiež tak,len to začne mamka moja kričať 😀

vinka
10. feb 2010

Dani je na stanici niekde dáka čo z ruky zistí presne z čoho je choré často dieťa a mu vyberie lieky ktoré sú na prírodnej báze vyrobené.Len tie lieky sú trochu drahšie ževraj aj 15 eur stoja.Neviem presne o čo ide.Chystám sa tam tak potom ti dám info.Ale až o týžden tam pôjdem.To mi spomínala suseda.

petikd
10. feb 2010

Maji si rada,že toľko úíšeme čo 😉 😀 😀 A si videla koľko príspevkov som hodila doobedu? 😀