Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
20. nov 2009

Jáj ale som sprostá.Ja som sa zmýlila.To sme už mali výročie.Bolo 18 dnes je už 20-teho. 😝

petikd
20. nov 2009

Maji 😀 😀 😀 Tak nielen on zabudol ale aj ty 😀
Baby strašne pomaly mi ide net,som zúfalá,to sa mi ešte nestalo, ☹ 😠

sipcek
20. nov 2009

ahojte,tak sme objednani na pondelok o pol 5tej poobede 😉 ja verim,ze nejak sa dame dokopy a pojde to k lepsiemu.
vinka zalezi ci chces nieco masove alebo nie.a ci sa cinil muzicek cez noc,ci mu len caju nedas 😀 ja som dnes robila makarony so syrovo sampionovou omackou ale to je asi jednoduche pre teba na taky sviatok,co? 😀 a jablcnik a polievku zeleninovu.no uz tu mam Sasulu nalepenu na displeji tak papa

mammy81
20. nov 2009

Maji no uz teraz asi nic kedze si to prepasla 😀 😀 sprav to co si mi vcera poradila Ty a budes mat iste odpustene 😀 .

Sipcek ,Anicka pre pana to vam este deti v taku nocnu hod.nespia?? Sipcek no som zvedava ako dopadnete budem na avs mysliet. 😉

Ja som dnes nemusela do roboty tak som si to namierila do mesta na darceky a kupila som sophie za 28 eur taky detsky notebook kde sa bude ucit abecedu pocitat,aj anglicky sa da naucit juuuuj sa vytesujem.
Ona mi minule normalne vazne povedala ze co ved ty mas pc ocko ma a ja nemozem?? tak budeme moderna family 😀 joj este mi tolko treba pokupit no nemam kedy lebo uz o chvilu mi treba ist pre nu. ☹
a musim sa pochvalit(niektore to neznasate tak sorry) my sme si s manzelikom kupili novu obyvaciu stenu pod stromcek zajtra nam ju privezu len dumem ako vymalovat,ked uz renovovat tak poriadne nie?!nemam sajnu aku farbu dat.este sme aj zlavu dostali lebo ona uz z prospektu nebola platna takze uz mame vianoce. 😅

mammy81
20. nov 2009

Sipcek hod recept na tu omacku ze vycarujem daco aj ja neviem co dnes varit.

adrina
20. nov 2009

ahoj baby ..prišla som vás pozdraviť..lebo na vííkend ideme k našim odychovať 😉 😉 😉
dnes mám narodky 😀 😀 😀 darčeky mi môžte posielať,alebo doniesť aj osobne 😀 😀 😀 😀
ježiši,zasa o rok staršia....páánačku..však nemladneme... 😉 😉
chorým skoré uzdravenie a všetkým kráásny víkend 😵 😵 😵 😵

vinka
20. nov 2009

Hej baby pri obede som mu povedala,že pôjdeme na večeru.Aj Vlado zabudol ale sa urobil,že čakal či si spomeniem. 😠 😠 😀 😀 Tak zbalíme bambuchy a pôjdeme na pizzu. 😉

vinka
20. nov 2009

Adka tak ti prajem všééééééééétko najlepšie hlavne nech sa ti už len a len darí.A deti nech ťa počúvajú. 😉

vinka
20. nov 2009

Sipcek ja by som tým muža nepotešila.To by som mu navarila ked sa budeme rozvádzať.On cestoviny nemá rád. 😀 Takú omáčku by mi vykydal nech si to sama jem. 😀

petikd
20. nov 2009

Adka jooj som ti chcela na facebooku zablahoželať,ale mi nejdeeeee 😠 😠 😠 Takže všeeetko najlepšie 🙂
Baby ja nerozumiem čo to mám s tým netom 😒 Stránku mi načíta,ale ked chcem dačo na nej tak nejde ☹ Ani maily si nemôžem pozrieť.Môže to byť preto,že nám už končí viazanosť,alebo čo 😠

dancat
20. nov 2009

heheh vinka jak pekne ste na to zabudli..... 😀
Adka všetko NAJ NAJ k dnesnym narodeninkam,nech ta chlapci Tvoji počuvaju a nech natrafiš aj na nejakeho dobreho chlapa,nech Ťa ma sem-tam kto vypotiť 😉
Sipcek držím palce, som zvedava čo vam povedia...no letim,som kupila cez obed Miškovi zateplene nohavice za 12 eur,ale minuly rok som mu kupila a dral ich celu zimu tak dufam,ze aj tieto vynosi.......

vinka
20. nov 2009

Dani tak neviem tvrdí,že on nezabudol len čakal kedy si spomeniem na to.Tak neviem.Musím mu veriť. 😒

vinka
20. nov 2009

Chce ísť dnes na pizzu len mne sa velmi stými detvákmi nechce.Nechcete niektorá pridať ešte tri deti? 😕 😀 😀

vinka
20. nov 2009

joj baby bola viva na okne.ona stále vykukuje ked kojím a mi vraví celá natešená.teta mi kývala a ja.Aká teta.A ona tu taká kuknem a to dancat. 😀 😀

gajana1
20. nov 2009

Ahojte tak mi od včera makame lepšie povedane ja makam lebo premiesňujeme skrine zo spalne a MM mi všetko vyhadzal a ja som to musela ukladať aj ked včera mi pomohol ale dnes už nie lebo šiel do práce. A ešte k tomu svokor tu mudroval bože ale som mu povedala on žeby sme si elektriku dali prerobiť lebo tu je strašne blbo robena ale keby trošku porozmyšľal že to neni naš byt a o rok možno pojdeme do 3izboveho ale nedal si povedať už aj elektrikara vybavoval som nazlostena jak... 😠

Maji aj mi sme chceli najprv poschodovu posteľ ale nas rozmery nepustia zatiaľ sme v 2-izbovom a ja musim vtrepať 2postielky a Tomaškovu posteľ.

dancat
20. nov 2009

jaaaaj konečne som kus vypratala byt......chlapci su u nasich,maly je tam od rana a stary išiel rovno z prace,lebo davaju novu podlahu do "našej" izby,bo ta čo tam bola už od daaavna tak taka zla,že co spadlo na zem,tak v podlahe diera 😒
Takže ja som si urobila nakup a konečne trošku v klude poupratovala,topanky miskovi jesenne pocistila a odpratala......idem sa ešte sprchnut a kuknem hadam este v klude aj televizne noviny......Ozaj nechcete niektora zimne rodžesky č.23 tmavomodro-červene (hodim foto,minuleho roku sme ich kupili,a maly ich mal obute asi 2 krat,lebo mal ešte jedny....kupili sme ich v Deichmane a stali asi 300 sk a teraz by som ich za 150 predala....bo ako som ukladala boty tak som na nich natrafila a su fakt ako nove.......

Vinka čo sa rehoceš,že Vivinka povedala že teta jej kyve....keby povedala že nejaka striga tak nepoviem...alebo žeby tak povedala a preto sa rehnis.....povedz pravdu !!!!! 😀 deti by som ti aj zobrala,ale chapes prave som si upratala byt............... 😀 😀 😀
No idem bo už tu dristam dve na tri

vichrica
20. nov 2009

Musím sa vám posťažovať. Bola som v meste, ale nič som nevybavila 😢. Chcela som zviazať prácu, ale Podtatran robí iba do 16 h 😠, chcela som kúpiť mame popolník na Vianoce, ale na priore mali len taký škaredý, nekúpila som ani kolotoč do auta pre Lauru, lebo ho nemali a slipy pre MM stáli na priore 10 Eur. 😢 No horor. A to som bola s Laurou a bez kočiara ☹
petikd - mne ide už týždeň pomaly net, no a píše mi, že mám slabú virtuálnu pamäť, tak neviem, čo to.
vinka - si dobrá. Takže si aj Ty zabudla na výročie 😅

miavin
20. nov 2009

áááhojte, ako sa máte?
nestíham čítať - len v skratke, vo výtere nám našli 2 voľajakých bacilov, ale stačia na to atb čo berie malý, už mu je lepšie tak som happy, tatino aj dnes bol s nami doma ale už v noci isto odchádza, takže balzam na dušu, keď bol tak dlho doma - ani neviem ako to prežijem keď má ísť zase preč..... 😢

stresmenka
20. nov 2009

Ahojte žienky čo tu nové nestíham čítať malý tu ričí idem ho uložiť spať :-ň pridala som pár fotiek tak kuk a idem tvoriť potom vás prečítam 😀 a ke´d tu ešte budete tak sa pridám keď stihnem.

Mirka supeeeeeeeeer že anjelik sa má lepšie 🙂 konečne že prídete na návštevu teším sa 🙂 už teraz

vinka
20. nov 2009

Bia videla som fotečky prekrásne. 😉
Dancat ale mne fakt bolo smiešne,že jej dáka teta cudzia kýve.Ona bola s toho hotová vysmiata jak keby športku vyhrala. 😀 😀 A ja potom,že jáj ved to je Danka a Viva Danka? 😀 😀 😀
Miavin dobre,že sa malému polepšilo.Už bude len a len dobre. 😉
Vichrica a načo mamke tvojej popolník ved ona nefajčí.či sa mýlim? 😕 Ja som chcela kúpiť mame mojej ale by som ju asi neprinútila ísť vonku s ním fajčiť.To som našla na nete v tvare plúc a ked si odklepne tak popolník kašle a kričí od bolesti. 😀 😀 😀

vinka
20. nov 2009

Dancat a čo,že si si byt upratala.Tak ti bordel narobia.Ved neurobíš to pre kamarátku?No mi sme už boli na pizzu deti boli fakt výnimočne dobrý.Vlado povedal Damiánovi,že ked bude s Vivou vystrájať tak viac nikam nepôjdeme.A to on ked chce tak vie Vivu zabaviť. 😠 Ale ked ja to chcem krista jak jej robí na zlosť aby pišťala. 😠

vinka
20. nov 2009

Miavin viem ako vám bolo super a už zas budete sami.Ale čo narobíš ked sme sa nenarodili do bohatej rodiny a musia tý chlapi naši robiť. 😒

miavin
20. nov 2009

Bianka - náááádherné fotky, júúúj Dadko je šibalko nádherný...
vinka - no čistú pravdu máš, je mi smutno a hrozne, ale ostáva mi auto doma, tak budem sa flákať - ak malý nebude už kašlať.... tak prídeme aj k vám.....až doberieme lieky a bude fit...

anickamaros
autor
20. nov 2009

ahojte ako sa mate?
ja hrozne lezim cely den jak lazar 😠 cele doobedu sme zbijali teplotu mala som 40 tky ani som nevedela o seba ale teraz je to celkom dobre tak aspon na chvilku si vas precitam

miavin
20. nov 2009

anička - fíha tha to co?????? u doktora si nebola????

vinka
20. nov 2009

Anicka mne by ani 40-ky nepomohly nato aby som ležala. 😝 Ja si to nemôžem taký luxus pri 3 deťoch dovoliť. 😀 😀 Na začiatku pri Chiare sa mi trochu zapálil prsník ja som mala teplotu 39 a ani som to poriadne nevedela. 😀 😀 Len ma hlava bolela a oči.Tak ked som už fakt nevládala tak som Damiána pýtala nech sa zahrá s Vivou,že zavriem trochu oči ale ja nemôžem zaspať ked mi deti nespia.Darmo to je materinský strach.Aj mama moja môže bať s nimi a ja nezaspím. 😒

vinka
20. nov 2009

Juj ale vás tu bolo vela.No dobre ešte pôjdem psa vyvenčiť a prídem zamknúť. 😀

vinka
20. nov 2009

No fajn ostala som tu zas sama tak idem ja do hajan.No ešte sa sprchnem a prídem na kontrolu a potom idem už naozaj. 😀

anickamaros
autor
20. nov 2009

miavin bola som mama zapal pridusiek 😒
vinka aj ja so si myslela ze sa to nikdy nestane ale uz som bola ko nemohla som ani chodit ale uz mi je fajn a ja sa na svojho mm spolieham a zvladol to a dnes si ho nechala mama nech sa vyspime zlata zena

sipcek
20. nov 2009

ahojte,tak mala spinka,ma teplotu ☹