Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
30. máj 2010

A ako sa ti darí?Nemusíš písať plat ale predala si už niečo? 😉 No mám fotky pomazané ale ja som ich nezmazala to admini? 😕

danciacik
30. máj 2010

Hej som si všimla že ich máš nejak pomenej, len nechápem podľa čoho mazali. Na otázku ti odpíšem do IP podrobnejšie ale takto nerobím v tom dlho ale nejaké veci sa rysujú, lebo ja som bola na školení a prišla som zo školenia a stratila som hlas a 3 týždne som bola bez hlasu a riadne chorá tak som sa tomu nevenovala, ale to bola len otázka času lebo som mala toho dohodnutého viac.

vinka
30. máj 2010

😀 😀 že si hlas na školení stratila.Ma to rozosmialo či si sa školila či spievala. 😀 😀 😀 No ved to nechápem ani ja tortu na rok mi zmazali a na prijímanie nechali 😕

danciacik
31. máj 2010

He moja mne hlas odchádzal už pred školením ale po školení už úplne mi odišiel.
No to by dopadlo keby som tam spievala 😀

vinka
31. máj 2010

No vidím,že tu to fičí. 😀 😀 😀

stamion
31. máj 2010

No Danciacik neviem neviem,čo si na tom školení robila, keď si stratila hlas, asi bola večer ruka hore čo???????????? 😀 Vážne vám zmazali fotky? Tak treba niekomu kompetentnému napísať čo sa deje!!!!!!!!!!!!!!!!

vinka
31. máj 2010

Stamion na starom konovi mazali fotky ked nemali súvis s deťmi.no mne zmizli ruže marcipánove,pletenka ale aj torta na rok tak preto ma to zarazilo.lebo torta konbtajner ostala.

stamion
31. máj 2010

Aha,no ale aj tak nemali nárok bez vášho súhlasu vymazať fotky nie???????????? 😠

vinka
31. máj 2010

Nie oni môžu mazať aj príspevky ked narúšajú priebeh.Ale ja som sa raz pýtala a mne vysvetlila,že sa nemaže to čo má niečo s deťmi spoločné.Lebo ja mám jednu fotku kde má Damián na stene diplomy.A mi povedala,že to je spoločné s mojím synom tak preto mi to nechala.Ale tú tortu prečo zmazala nerozumiem.tam bola jednotka tak je jasné,že na rok 😒

danciacik
31. máj 2010

Veru, Stamion Majka má pravdu, ja už len čakám kedy zmažú moje. 😒

vinka
17. jún 2010

Tak kukám či tu nikoho niet a tu pusto. ☹

fidorka1108
1. júl 2010

😉 avojky popradcanky tak som vas nasla hura ako dovolenkujete hm ja toho r nikam robila som, rekonstrukciu tak mam dost ok den zelam papa maminy 😀

vinka
1. júl 2010

No super.Dúfam,že si si uložila túto tému ako oblúbenu.že nás už nájdeš. 😀 😀 😀 No viem čo je prerábka sme prerábali tak už by som viac nerobila. 😖

adrina
2. júl 2010

že ahoooj... 😀 😀 😀 😀 opatrne..aby nespadol net..keď som tu sto rokov nebola 😀 😀 😀 😀

vinka
2. júl 2010

Kriste pane to hej.Aby net nespadol. 😕 čo je s tebou ženo.Som ti volala a číslo sa nepoužíva 😕

vinka
2. júl 2010

Počuj cica ale mi máme tému stálice z popradu.To je súkromna téma.Tam napíš.Tam sú všetke baby. 😀 😀

vinka
2. júl 2010

No napíšeš a zmizneš 😠 😠 😠

vinka
4. júl 2010

Tu zas nikoho? 😕 😀 😀

vinka
14. júl 2010

Tu to ale riadne mrzne 😕 A vonku tak horúco 😀 😀

vinka
19. júl 2010

No čo baby tu nikoho?Vladka ešte si nás nenašla? 😀

danciacik
19. júl 2010

no koho to čakáme? poď a píš. 😉

vinka
19. júl 2010

Kukaj jaka si rýchla 😀 😀 😀

vinka
19. júl 2010

vladka84 vidíš,že baby sa už vrátili a ty nepíšeš 😀 😀

danciacik
19. júl 2010

hejže 😀 , snažím sa 😀 a čakáááááám 😉

vinka
19. júl 2010

čakaj možno sa raz dočkáš.A to pre koho zhánaš z pokecu ludí.Isto pre mna bo okrem mna nikto nepíše 😀 😀 😀

danciacik
19. júl 2010

no a pre koho iného cica haaaa? 😀

vinka
19. júl 2010

No hned som si to mohla myslieť.Ale tá vladka je vzorná si predstav,že prečítala celu tému pôrod poprad a kk.Chápeš 74 strán 😕 😕 Skoro som odpadla ked som to prečítala.Kludne môže aj babytuning a od jednotky 😀 😀 😀 😀

evicka1
19. júl 2010

ahoj kocenky
prosim vas kde mate vv poprade neajke super miesto kde sa da vyblaznit s dedickami?moc dik

vinka
19. júl 2010

@evicka1 prečo si z pp alebo sa chystáš do pp. 😕

evicka1
19. júl 2010

@vinka nie som z pp, ale zajtra sa tam chystame a chceli sme sa ist kupat no to pocasie nejak protestuje 😀 tak chcem vypadnut niekam na nejake super ihrisko- alebo raj pre deti 😅