Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

miavin
22. nov 2009

Ahojte babenky
ako sa máte?
my sme mali stretávku zo strednej po 10-tich rokoch, bolo fajn, len som musela ako prvá ísť domov, ale bolo fajn.... ešte stále sme choručký, ale je to lepšie..... a čo tu nové?

vinka
22. nov 2009

Mirka nič.Joj pošli boštek na noštek môjmu krásavcovi.Joj vyzdravte sa,že prídeš a vyboskám si ho sama.Krásny to chlapček.To ste sa museli namakať na takom chlopovi. 😉 A to je len začiatok.No tie dalšie deti už budú asi ukážkové. 😀 😀

miavin
22. nov 2009

vinka - hmmmm no sme sa s Alexom bavili, že kedy druhé....tak mi "zarval" že o týždeň 😀 , tak som mu povedala, že vážne.... a on že - tak potom o mesiac 😀 😀 😀 no si predstav, že on na budúci rok by chcel.....no musím ho usmerniť. No prídeme určite - auto máme, malý je o.k., len musí prestať kašlať, aby snúbenicu nenabral....a dojdeme na tie mrazenééééé 😀

vinka
22. nov 2009

Myslíš pirohy? 😕

miavin
22. nov 2009

no čo si mi sľúbila?????? 😲

vinka
22. nov 2009

Ved sa ťa pýtam.Pirohy? 😕 Moja ja trpím hosipom tak mi pripomen. 😉

vienesa
22. nov 2009

ahoooooooooooooojte mnam pirohy 😀 😝

miavin
22. nov 2009

Zuzíííík -ahooooooooooooooj, hej pirohy - príď - Majka má namrazené 😀
Maji - no jasné.....sa teším na pirohy

miavin
22. nov 2009

vinka - no ale som drzá, nie???? pozývam aj Zuzku na moje mrazené... 😀 😀 😀

vienesa
22. nov 2009

dobre a kedy??? 😀 nie si drza miavin, majka ma rada prepadovky 😀 😀 😀 😀 😀

miavin
22. nov 2009

zuzik - dohodneme???? 😀

vinka
22. nov 2009

Jáj vidíš a ja som vedela,že sú pre niekoho a nemohla som si spomenúť,že pre koho. 😝 😀 😀 Hej kludne prídte obe.Mám na dve porcie zamrazené. 😉 No ak nezje jedna na porciu 20-30 😀 😀

miavin
22. nov 2009

vinka - ja spapááám takých 10 isto...... zuzka len pár - lebo drží líniu - ostatok zoberiem do dózy 😀 😀 😀

vienesa
22. nov 2009

nie nei moja vinka ja takych 8 maximalne 😝

vinka
22. nov 2009

mala prísť až na sviatky zavinšovať. 😀 😀

vinka
22. nov 2009

No ked chcete ešte do obedáru tak idem ešte dorábať. 😀 😀

vienesa
22. nov 2009

jooooj moja ja som to zase porusila 😠 😅 😅 😅 😅 😅 ale musim musim musim trosku plavacie koleso dat dole,lebo na vianoce chcem saty si obliect 🙂 😀

miavin
22. nov 2009

no nič vinka - teš sa na prepadovku cez týždeň...... prídeme 😀

vienesa
22. nov 2009

kto ja zavinsovat? 😀

vinka
22. nov 2009

Krtista Zuzka ja ťa bud za uši vyťahám alebo zbijem.Som sa ťa už pýtala,že či si z nás tludtých srandu robíš.Máš postavu jak modelka a ja som už jak bočka.Pomaly ťahám na byčí pas a ty tak,že schudnúť musíš?Neviem z čoho chceš chudnúť moja.Ved ťa Radko už potom nenájde. 😉 On chce mať ženu vedla v posteli nie kosti 😝

miavin
22. nov 2009

jooooj Zuzik - nepreháňaj - keď ma uvidíš, budeš spokojná ako vyzeráš..... netráp sa s pár gramami..... ideme na pirohy a hotovo... 😀

vinka
22. nov 2009

Dajte vedieť,že kedy,že popratám ten náš bordél. 😀 😀 😀

vienesa
22. nov 2009

😠 moja zlata ked si dam dole opatky (cizmy) som jak tulenik.. ja mam velke boky a to nevidno ked sa obleciem ...ale ked sa vyzleciem tak mam boki zarovno z prsiamy 😠 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹

miavin
22. nov 2009

Zuzik - netrep..... máš postavu - tip-top...každý mi to potvrdil....tak nestresuj...... aby si sa nehanbila na uliíci za mňa ešte 😀

vienesa
22. nov 2009

no ja nepohrdnem dobrym jedlom.....preto to tak dlho nevydrizim.... vinka este otazka : ako dlho ich mas uz v mrazaku??? a to ty si robila?ci v slovenskej si bola nakupit ? 😀

vinka
22. nov 2009

😀 😀 😀 Som sa zasmiala lebo neviem kde máš prsia či na boku alebo boky v predu. 😀 😀 😀

vienesa
22. nov 2009

baby vy ste zlate vy viac stresujete jak ja...ved ja to tu s takou lahkostou pisem .... 😀 😝

vinka
22. nov 2009

Ja robím pirohy.Mám ich tam asi pol roka.Ved musí niekto schasnovať.Tak návšteva je nato najlepšia. 😀 😀 😀 Nie pred týždnom alebo dvoma som ich robila.Ale ja hned mrazím a tak vyberám. 😉

vienesa
22. nov 2009

ukazem ti vinka? 😀 no na boku mam uz skoro zarovno s prsiamy..skoda ze sa tie boky musie byt na bokoch...skoda ze ked sa tak krasne posuvaju tie boku do hora ze nejdu aj na prsia.... 😀 pochopili ste ma?

vinka
22. nov 2009

No idem kojiť lebo sa mi hladoš ozýva. 😉 Ale ja prídem baby neujdite mi. 😉