Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

sipcek
22. nov 2009

sak som az kukala jak pes na prazdnu misku

vienesa
22. nov 2009

sipcek kto ta sprdne? 😲

miavin
22. nov 2009

vinka - ty si skvelááááá..... no obdiv...
sipcek - hej najlepšie , keď Ti do toho nič nekecá

vinka
22. nov 2009

Sipcek nerozumela som tomu čo si písala o 22:06. 😕

vienesa
22. nov 2009

ta ty ides uz aj prec vinka?? 😲 manzela nechaj trosku vydychnut ;- 😀 😀 😀

sipcek
22. nov 2009

chlop,on je lenivy ist sa prejst a on je sofer,tak sa bez neho musim len na busy spoliehat a idu vtedy ked Saska spi 😖
vinka no nevravim ze si kriminalna 😀

vinka
22. nov 2009

Moja po tolkých deťoch budeš aj ty skvelá cica.Nechvál ma tolko. 😉 😉 Viem,že ťa zato platím ale neprehánaj to. 😀 😀 😀

miavin
22. nov 2009

vinka - klobúk dole ako to všetko stíhaš - už som Ti to sto krát povedala-...... 😀

gajana1
22. nov 2009

Ja som čitala o tej žene čo zomrela aj jej nenaroene dieťa. 😢

sipcek
22. nov 2009

reagovala som na Smajdu co vienesa pisala,ze tak pekne spieval az som mala oci nalepene na telke 🙂

vinka
22. nov 2009

Aha už chápem prečo tá prázdna miska. 😀 😀 😀
Gajana tá zo SNV až slzy som mala. ☹ ☹ Mám pôrod ešte čerstvo v pamäti tak to asi preto. 😢

sipcek
22. nov 2009

ja som to gajana videla v spravach a mam z toho smutok v dusi

vinka
22. nov 2009

Vienesa ja tu a ty kde. 😕

miavin
22. nov 2009

kriste -aký pôrod? aká smrť????

vinka
22. nov 2009

No budem musieť ísť asi muža zobudiť ked som tu ostala sama. 😒

vienesa
22. nov 2009

uz uz prepac tak krasne spieval smajdik ze z toho este triezvem 😀 😀 😀 😀 😀

vinka
22. nov 2009

Jedna tehotná v piatok rodila v SNV v nemocnici a zomrela ona aj dieťa. ☹ ☹ A svokra jej asistovala pri pôrode. ☹ ☹

vinka
22. nov 2009

Jáj telku si umývala od slín? 😀 😀 😀

miavin
22. nov 2009

vinka - to nemyslíš vážne!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a to prečo????????????,, čo sa stalo?????????

gajana1
22. nov 2009

baby ved aj ja som až plakala ked si spomeniem že som tam rodila a tiež nebolo všetko ok dufam že teraz budem rodiť v PP

vienesa
22. nov 2009

baby nepiste take 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 lebo nam bude smutno...a budeme nad tym premyslat este aj ked lahneme do postele ☹ 😢 😢 😢

vinka
22. nov 2009

Gajana neboj ked ty budeš rodiť bude všetko ok.Ona mala aj dáky problém.Ale nepočula som dobré lebo vivinka sa prehánala na aute. 😒 Neber to tak.Ja ked som mala ísť rodiť Damiána tak tiež dva mesiace pred zomreli v pp nemocnici dvaja novorodenci.A každý sa ma pýtal či sa nebojím a ja som mala prvý perfektný pôrod. 😉

sipcek
22. nov 2009

o tej svokre som prepocula,ona tam bola?boze,to muselo byt hrozne.boze.ja som zazila len ked som bola v nemocnici v 21 tyzdni a prijali tam kamaratku co mala mesiac pred terminom a plakala,tak som sla za nou na zachod,ze co sa deje a povedala mi,ze sa prestalo hybat male babo,joj tak som mala stiahnute hrdlo,ze som ani nevedela co povedat.samozrejme to male nezilo,tak jej museli vyvolat porod a zväzovali jej prsia aby nemala mlieko.tak mi jej bolo luto,na chodbe ju cakal jej muz so syncekom a tak jej muz hrozne plakal.osud si nevybera. ☹

miavin
22. nov 2009

gajana - nemysli na to, ja som šla rodiť do KK a 2 týždne predtým vraj umrelo dieťatko, lebo cigánečku poslali domov, a keď došla na ďalší deň.....porodila, ale bábo sa udusilo šnúrou....jednoucho je to náhoda sprostá a možno nezodpovednosť.....treba otravovať lekárov a otravovať.....

vinka
22. nov 2009

Hej baby idem ja poštekliť chlapíka na jeho libido. 😀 😀 😀 Tak papa dobrú nocku a zamknite potom. 😉

vinka
22. nov 2009

Baby už dosť lebo to čítať nemôžem.Dohodnime sa všetke,že dnes pôjdeme chlapov svojích otravovať. 😀 😀

sipcek
22. nov 2009

jaaj jak fajne ti vinka,ten moj uz spi pri Saske a jeho uz nezobudim ze chcem chcem chcem 😵 😵 😵

sipcek
22. nov 2009

vinka este si tu?ja ze uz hladkas 😀 😀 😀

miavin
22. nov 2009

idem otravovať môjho chlapa - hovorí že hmmm. hmmmm, hmmm - asi chce čajík tak prajem dobrú nocku papapapa

sipcek
22. nov 2009

no jasne,vsetky chodte spat 😀 ale nie,vazne,dobru nocku vam prajem 😀